Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

18.03.2019
A+
A-

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalardan bir tanesidir. Ziraat Bankası’na yapacağını kredi ya da kredi kartı başvuruları için kredi notunuzun çok fazla bir önemi bulunmamaktadır. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sırasında ödeme düzeninizi kontrol eden, yapılan ödemelerin zamanlarını baz alan üç bankadan bir tanesidir.

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi  kartı başvurusu sırasında şube kanalını kullanmamaya özen göstermelisiniz. Şube üzerinden yapacağınız tüm başvurular için sizlerden evrak talep edilebilmektedir. Bizler gelir belgesiz kredi kartı almak istediğimiz için şubelerden uzak durmalı, online ve hızlı başvuru yapabileceğimiz seçenekleri değerlendirmeye almalıyız.

Evrak istemeden kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, kredi konusunda ise bu kadar cömert değildir. Ziraat Bankası’na yapacağınız kredi kartı başvuruları için sizlerden evrak talep edilmezken, kredi başvuruları için ayrı ayrı evraklar istenmekte ve kredi değerlendirilmesi yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz diğer bankaları ilgili makalemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Evrak istemeden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz Ziraat Bankası kredi kartı limiti başvuru aşamasında belirttiğiniz gelire orantılı olarak belirlenecektir. Limitinizin belirlenmesinde önemli rol oynayan bir diğer başlık ise LKS (limit kontrol sistemi) olacaktır.

Kimit kontrol sistemi; Kredi kayıt bürosu tarafından belirlenen maksimum müşteri limitidir. Bu limit tüm kredi ve kredi kartı toplam limitlerinin tamamını kapsamaktadır.

Maaş bordrosuz kredi kartı almak isterseniz aşağıda belirttiğimiz başvuru kanallarını tercih etmeli, kredi kartı başvurunuzu eksik bilgi olmadan tamamlamalısınız. Başvurunuzun sonucu çoğu zaman cep telefonunuza kısa mesaj olarak bildiriliyor olsa da bazı durumlarda sistem hatası nedeniyle sonuç mesajı sizlere ulaşmayabilir.

Ziraat Bankası gelir belgesiz, evraksız kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek başvuru kanallarından ilki Ziraat Bankası ATM’leridir. Ziraat Bankası ATM’si üzerinden kartsız işlemler menüsü kullanılarak hızlı bir şekilde evraksız kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

ATM üzerinden yapılan kredi kartı başvurularının sonucu başvuru yapan kişinin cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak iletilmektedir. Kredi kartı başvurunuz sırasında bilgileri doğru girmeniz, değerlendirme sürecinin daha hızlı bir şekilde tamamlanması yardımcı olacaktır. Bu nedenle gelir bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeye özen göstermelisiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

İnternet Bankacılığı Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası müşterisi iseniz ve internet bankacılığı hesabınız bulunuyor ise hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası ile çalışmayan tüketicilere oranlar kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali daha yüksektir. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “Başvurular” müsü altında yer alan kredi kartı başvurusu seçeneğine tıklayarak kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternet bankacılığı gelir belgesiz kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası’nın yanı sıra çalıştığınız diğer bankalara da yapılabilmektedir. Eğer farklı bir banka ile çalışıyorsanız, yine “Başvurular” -> “Kredi kartı başvuruları” adımlarını izleyerek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuruları da aynı menü altından gerçekleştirilebilmektedir.

Telefondan Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Telefondan gelir belgesiz evraksız kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz ve tercihiniz Ziraat Bankası ise ilk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 258 00 00’dır.

Çağrı merkezini aradığınızda ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı tuşlamalı sonrasında sırası ile 1 ve 4’ü tuşlamalısınız. Bu sayede direkt olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sizi karşılayan müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtirseniz, başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayacak, eksik bilgileri sizlerden talep edecektir. Telefon ile kredi kartı başvurusu sonrasına başvuru sonucunuz telefonunuza kısa mesaj olarak bildirilecektir.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

İnternetten Ziraat Bankası maaş bordrosuz evraksız kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/kartlar ilgili sayfaya giriş yapmalısınız. Açılan sayfada karşınıza Ziraat Bankasına ait tüm kart çeşitleri gelecektir. Sizler kredi kartı başvurusu yapmak istediğiniz için Bankkart Combo seçeneğini tercih etmelisiniz. Gelirinize bağlı olarak Bankkart Gold ya da Bankkart Platinium tercihi yapabilirsiniz.

Bankkart Combo seçeneğinizin sonrasında sizlere Ziraat Bankası kredi kartına başvuru yapabileceğiniz seçenekler iletilecektir. Herhangi bir evrak sunmadan kredi kartı başvurusu yapacağınız için web sitesi seçeneğine tıklamalısınız. Hızlı bir şekilde başvuru yapmak isterseniz, https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/bankkart-combo-basvurusu linki kullanabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuz sırasında tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olmalısınız. Aksi halde başvurunuz olumsuz sonuçlanacak ve başvuru sayısı artacaktır.

Ziraat Bankası Bankkart kombo başvurusu yapabileceğiniz bir diğer adres https://www.bankkart.com.tr/basvurular-ve-islemler/bankkart-combo-basvurusu linkidir. Ziraat Bankası tarafından Bankkart ürünü için özel olarak açılan internet sitesi, hem kredi kartı başvurusu yapmanıza hem de başvuru sonucunuzu sorgulamanıza yardımcı olmaktadır.

SMS ile Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu yapmayı tercih edebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu yapmak için; telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaparak, COMBO yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik No’nuzu 4757’ye gönderebilirsiniz. Örn: COMBO 11111111111. Bu işlemin sonrasında kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

SMS ile yapılan gelir belgesiz kredi kartı başvurularının sonuçları, başvuru için kullanılan cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Farklı telefon numaralarından yapılan kredi kartı başvuruları otomatik olarak ret sonuçlanmaktadır. Eğer Ziraat Bankası sisteminde telefon numaranız kayıtlı ise kesinlikle başvurunuzu o telefon numarası üzerinden yapmalısınız.

Ziraat Bankası Bankkart Kombo Özellikleri

  • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart’ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
  • Bankkart’ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsiniz.​
  • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
  • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart’ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ziraat bankası gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapmadan önce başvurunuzu hangi kanaldan gerçekleştireceğinize karar vermelisiniz. Hem telefon, hem de internet üzerinden başvuru yapmanız mümkün değildir. Bu durumda bir başvurunuz ret olarak sonuçlandı ise diğer başvurunuzda otomatik olarak ret sonuçlanacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yaptınız ancak tarafınıza bir cevap gelmediyse, başvuru sonucunuzu hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Başvuru sonucunuzu sorgulamak için ilk olarak Ziraat Bankası internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz, https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/basvuru-sorgulama bağlantıyı kullanarak kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuz olumsuz olarak sonuçlandı ise kredi notunuzu incelemeniz faydalı olacaktır. Arzu ederseniz, ücretsiz kredi notu sorgulama isimli makalemizden kredi notunuzu nasıl öğrenebileceğinizi tespit edebilirsiniz. Alacağınız kredi raporunuzda zamanında yapılmayan ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı başvuru onayı için ilk olarak son 3 ay içerisindeki ödemelerini kontrol etmektedir.

Okurlarımızın Soruları

okurların soruları

Kredi Kartı Kaç Günde Çıkar?

Kredi kartları artık çok hızlı bir şekilde basılmaktadır. Hatta hali hazırda basılı olan kartlar talep üzerine müşteri üzerine işlenir. Bu nedenle kredi kartının çıkma süresi 2-3 gündür. Kredi kartının hazırlanıp basım süresi maksimum 5 gündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.