Wowwo Senetsiz Faizsiz Taksitli Araba Nasıl Alınır?

27.09.2019
A+
A-

Wowwo ikinci el ve sıfır araçların peşinat ve banka kredisi olmadan satın alınabilmesini sağlayan şirkettir. Bu firma Yeşil Holding’in paravan şirketlerinden bir tanesidir. Kredi puanı düşüklere kredi alamayanlara acil para bulma olanağı tanıyan sistem, araba satışlarına öncelik yapmaktadır.

Kredi çekmek ama faiz ödememek isteyenler için Wowwo özel teklifler sunmaktadır. Senetle araba almak ülkemizde çok büyük bir risk teşkil ediyor. Bu riski sıfıra indiren Wowwo, kurduğu üstün sistem ile güvenilir bir araç alma platformu sunuyor.

Wowwodan Senetle Faizsiz Araba

Senetle araba almak istiyorsanız Wowwo ve alternatifi olan birçok internet sitesine göz atarsınız. Bu süreçte “Wowwo güvenilir midir?” sorusu aklınıza gelir. Yorumlara ve müşteri deneyimlerine baktığınızda ise olumlu ve olumsuz yorumlar sizleri karşılar. BayFinans.net araştırmalarına göre Wowwo’nun arkasındaki şirket oldukça güçlü ve güvenilir.

Senetle araba satıyorlar ve bu onları ciddi bir riskin içine atıyor. Bu nedenle Wowwo’nun da size güvenmesi gerekiyor. Wowwo senetle araç satma şirketinin sahibi konumunda olan Yeşil Holding’in resmi web sitesine göz atarak bilgi alabilirsiniz. Araç modellerini incelemek için https://wowwo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wowwo Senetle Araba Alışında Süreç Nasıl İlerliyor?

Wowwo’nun işleyişi konusunda sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Wowwo web sitesi (www.wowwo.com) üzerinden kategorilere göz atıyor ve senetle satın almak istediğiniz aracı seçerek; kredi puanı sorgulama işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Sistemin verdiği kredi notuna göre peşinat talep ediliyor. Wowwo peşinat oranları %25, %30, %35 ve %40 olarak değişkenlik gösteriyor. Wowwo’dan araba satın almak için bu ön peşinat ödenmelidir. Aksi takdirde peşinat olmadan Wowwo araç satışı yapmıyor.

wowwo senetle araba

Sistem satın almak istediğiniz arbaa hakkında size çeşitli bilgiler veriyor. Bu sırada aracın tanıma işlemleri yapılıyor. Arabanın kaskosu ve sigorta işlemleri yapılıyor ve en sona sadece kağıt üzerindeki imzaları atmak kalıyor.

Wowwo taksit ödemelerini ise tarafınıza verilen IBAN numarasına düzenli olarak yapıyorsunuz. Vade sonuna kadar araç sahibi Wowwo olarak geçiyor. Senet ödemeleri bitince araç sahibi Wowwo değil, siz oluyorsunuz.

Wowwo Şikayetleri

İnternette Wowwo sisteminin şikayetlerini kolayca bulabiliyorsunuz. Wowwo satıcı şikayetleri genellikle ödenmeyen senet taksitleri olarak karşımıza çıkıyor. Marka bu ödenmeyen taksitler nedeniyle ciddi maddi kayıplar yaşıyor.

Wowwo taksit geciktiren ve ödemeyen müşterilerini avukatlarına iletiyor. Bunun yanında insanlar taksitlerini düzenli olarak ödedikleri sürece kolayca araba sahibi olabiliyorlar.

Wowwo şikayetlerini çeşitli istatistik sitelerinden okuyabilirsiniz. Şikayetlerin birçoğu ödemelerini aksatan müşteriler üzerinedir. Adı her ne olursa olsun, ortada meşru bir anlaşma bulunuyor ve sizlerin taraf olarak düzenli ödemeler yapması bekleniyor. Bu süreçte minik ayrıntılar, büyük sorunlara yol açabiliyor.

Wowwo taksiti 1 gün gecikse bile, markanın hukuki menfaatleri bulunuyor. Senedin 1 gün gecikmesi bile yanlıştır. Düzenli ödeme yapılması en önemli kuraldır.

Wowwo Araba Taksit Tutarı Hesaplama

Bankaya gerek kalmadan senetle ve taksit araba satan Wowwo,  arabanın peşin fiyatı üzerinden ufak bir vade katkısı almaktadır. Şirket komisyon hesaplaması esnasında vade sayısını göz önünde bulundurur ve buna göre bir vade oranı belirler. Vade süresi arttığı sürece bu oranlar da artış gösterir.

Araç modeline göre vade sayısı ve oranı değişkenlik gösterebilir. Wowwo taksit hesaplama sürecinde en doğru veriye ulaşmak için Wowwo’nun kurumsal taksit belirleme araçlarını kullanmanız gerekir.

Faizsiz araba nasıl alınır? sorusuna cevap veren Wowwo, oldukça verimli bir iş yapıyor. En kolay yöntemler arasında yer alan Wowwo, gerçekten uygun araç teklifleri sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.