Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler

27.05.2020
A+
A-

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler yenilendi! Vodafone’a yeni geçen kullanıcılar 9 farklı kolay paket arasından istediğini seçebiliyor. Bu paketlerin 3 tanesi de 26 yaş altı Vodafone kullanıcıları için gerçili olan Genç Kolay Paketler. Bu yazımızda Vodafone’a geçmeyi düşünen ve faturasız hat almak isteyen kullanıcılar için bu 9 paketi inceliyoruz. Bu paketler sırası ile şu şekilde;

 • Süper Kolay Paket 8
 • Süper Kolay Paket 25
 • Süper Kolay Paket 5
 • Süper Kolay Paket 12
 • Süper Kolay Paket 1500
 • Süper Kolay Paket 15
 • Genç Kolay Paket 6
 • Genç Kolay Paket 8
 • Genç Kolay Paket 13

Şimdi sırası ile bu paketlerin içeriklerine, fiyatlarına ve paketlerin avantajlarına göz atalım. Hemen ardından ise kolay paketlerin nasıl satın alınacağı hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım.

Vodafone Yeni Hat Alımı ve Numara Taşımaya Özel Faturasız Kolay Paketler

Vodafone Yeni Hat Alımı ve Numara Taşımaya Özel Faturasız Kolay Paketler

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8

Vodafone Süper Kolay Paket 8 yeni hat alan ya da numarasını Vodafone Faturasız’a taşıyan kullanıcılar için sunuluyor. Bu paket 8 GB cepten internet, yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. 28 gün boyunca kullanabileceğiniz Süper Kolay Paket 8’i ayda sadece 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 30 TL ücretine telsiz kullanım ücretinin de dahil olduğunu hatırlatalım. Bu sayede telsiz kullanım vergilerinizi ödeyebilmek için ekstra TL yüklemesi yapmanıza hiç gerek kalmıyor. Süper Kolay Paket 8 ‘i nakit olarak satın alabilirsiniz. Ya da bir diğer seçenek olarak banka/kredi kartınız ile Vodafone Online üzerinden paketinizi alabilirsiniz.

 

 

Vodafone Süper Kolay Paket 25

Vodafone Süper Kolay Paket 25 tam 25 GB cepten internet ve bu internete ek olarak yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriği ile kullanıcılara sunuluyor. Vodafone’a yeni geçen yani yeni Vodafone hattı satın alan kullanıcılar için Süper Kolay Paket 25 harika bir paket. Çünkü bu paketi yapan kullanıcılar için paket ilk ay ücretsiz olarak sunuluyor. İlk ay hiçbir ücret ödemeden bu paketi kullanabilirsiniz. İlk ayın sonunda ise bu paketi ayda 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Süper kolay paketlerin bir diğer özelliği tekrar etmemesi bu nedenle Süper Kolay Paket 25 ay sonunda tekrar yenilenmeyen bir özelliğe sahip. Bu sayede ay sonunda paketinizi değiştirmek istediğiniz de herhangi bir iptal işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Süper Kolay Paket 25 İlk Ay Ücretsiz

Süper Kolay Paket 25 İlk Ay Ücretsiz

 

Vodafone Süper Kolay Paket 5

Vodafone Süper Kolay Paket 5 yeni hat alacak olan ya da numarasını Vodafone’a taşıyacak olan yeni kullanıcılarını bekliyor. Bu paket ayda sadece 25 TL karşılığında 5 GB cepten internet yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. Elbetteki 25 TL’ye telsiz kullanım ücreti de dahil. Bu paketi satın almak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Size en yakın olan Vodafone satış noktasına gidebilir ve paketinizi nakit olarak satın alabilirsiniz. Sadece bu da değil hemen Vodafone.com’a girerek Süper Kolay Paket 5’i banka ya da kredi kartınızla ödeme yaparak satın alabilir ve 28 gün boyunca paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.

 

Faturasız Süper Kolay Paketler

Faturasız Süper Kolay Paketler

 

Vodafone Süper Kolay Paket 12

Vodafone Süper Kolay Paket 12, telsiz kullanım vergisi dahilinde ayda sadece 35 TL karşılığında Vodafone’da. Süper Kolay Paket 12’nin içeriği ise şu şekilde; 12 GB internet + yurt içi her yöne 750 Dakika + yurt içi her yöne 250 SMS. Bu pakette diğer tüm kolay paketler gibi 28 gün geçerli ve ay sonunda tekrar etmiyor. Ama paketin güzel yanı burada. Çünkü paketi iptal etmek ya da paket değişimi yapmak kolay şekilde halloluyor. Otomatik oalrak 28 gün sonunda biten bu paketi dilerseniz üst süte satın alabiliyorsunuz. Paketi satın almak için ise isterseniz en yakın Vodafone mağazasına başvurabilir ya da Vodafone.com’dan paketi satın alabilirsiniz. Ama bu paketi almanın en kolay yolu elbette ki Vodafone Yanımda Uygulaması.

 

 

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone Süper Kolay Paket 1500 konuşmayı sevenler için hazırlanmış bir paket. Bu paketten Vodafone’dan yeni hat satın alan ya da numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler yararlanabiliyor. Paket 500 MB internet ve bu internetin yanında yurt içi her yöne 1500 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor.  Bu paketi telsiz kullanım ücreti de ücretine dahil olarak ayda sadece 25 TL’ye yapabilirsiniz. Ayrıca 28 gün geçerli olan bu paketi üst üste satın alabilirsiniz. Nakit, banka ya da kredi kartınız ile bu paketi Vodafone.com ya da Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket 1500 Nasıl Satın Alınır?

 

 

Vodafone Süper Kolay Paket 15

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler arasında yer alan bir diğer paket ise Süper Kolay 15 Paketi. Tam 15 GB internet içeriyor. Bol internet seven kullanıcıların tercihi olan bu paket 15 GB’ın yanında yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS de bulunduruyor.  Bana daha fazla internet gerekiyor diyen kullanıcılar tüm Faturasız Kolay Paketlerin listesine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilir. Kimse internetsiz kalmasın ve paketler üst üste yapılsın. İyi de peki ya fiyat derseniz işte Süper Kolay 15 Paketinin fiyatı; telsiz kullanım vergisi de ücrete dahil olmak üzere aylık olarak 45 TL.

Vodafone Faturasız Kolay Paketler

 

 

Faturasız Süper Kolay Paketler

Faturasız Süper Kolay Paketler

 

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler arasında elbette genç kullanıcılara özel paketlerde yer alıyor. Genç Kolay Paket 6 ‘ da bu paketlerden biri. 26 yaş kullanıcılarına özel olan bu paket 6 GB cepten internet ve yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. Paketin içermiş olduğu 6 GB internetin 3 GB’ı ise en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarında geçerli. Bu uygulamalar YouTube, Twitter, Facebook, Spotify ve İnstagram. Ayrıca paketin bir diğer özelliği ise görüntülü ve sesli mesajlaşmaların da dahil olduğu bir Sınırsız Whatsapp. Ama paketin en güzel yanı bizce fiyatı. Ayda sadece 25 TL ödeyerek bu paketi satın alabilirsiniz.

 

 

Vodafone Genç Kolay Paket 8

26 yaş kullanıcılar için geçerli olan ve yeni hat alımına ya da numara taşımaya özel olarak sunulan bir diğer paket ise Genç Kolay Paket 8. Çok tercih edilen paketlerden biri olan bu paketimiz ayda sadece 30 TL’ye kullanıcılarına 8 GB internet, Sınırsız Whatsapp, 750 Dakika ve 250 SMS sunuyor. 8 GB internetin 3 GB’ı gençlerin en çok kullandığı ve en popüler sosyal medya uygulamalarında geçerli. Yani bu paket tam gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış. Peki hangi uygulamalar bunlar derseniz. Uygulamaların listesi şu şekilde;

 • YouTube
 • İnstagram
 • Facebook
 • Twitter
 • Spotify

Bir de bu uygulamalar premium olarak kullanılıyorsa demeyin gençlerin keyfine. Eğer bu uygulamaları hala reklamlı izliyorsanız ve bu canınızı sıkıyorsa YouTube Premium ve Spotify Premium alarak reklamlardan kurtulabilirsiniz. Genç Kolay 8 Paketini almak için ise Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone.com ya da Vodafone Mağazalarından istediğiniz seçeneği kullanabilirsiniz. Unutmayın ki bu paketi almak için TL yüklemesi yapmanıza gerek yok.

 

 

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Bana internet yetmiyor ve devamlı paket yenilemek zorunda kalıyorum yok mu şöyle bol internetli oyun oynayabileceğim bir paket diyenler için Vodafone Gamer Paketlerini daha önce anlatmıştık. Genç Kolay Paket 13 ise hem oyunların hem de sosyal medyanın keyfini sürmek isteyen 26 yaş altı kullanıcıları için Vodafone’dan geliyor. Bu paket ile 13 GB internet + 750 dakika + 250 SMS + Sınırsız Whatsapp tam 28 gün boyunca kullanıcıların oluyor. En güzeli ise Sınırsız Whatsapp’a görüntülü konuşmalar ve sesli mesajlaşmalar da dahil. Peki ya ne bu kadar güzel olan bir paket ne kadar olabilir derseniz. Bu paketin fiyatı da kendisi kadar güzel.

Genç Kolay 13 Paketi telsiz kullanım ücreti dahil ayda sadece 40 TL. Peki nasıl satın alınabilir? Genç Kolay Paket 13’ü diğer tüm Kolay Paketler gibi TL yüklemesi yapmadan nakit, banka/kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Ay sonunda tekrar etmeyen ve üst üste satın alabileceğiniz bu paketi Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone.com ya da Vodafone Mağazalarından yapabilirsiniz.

 

Faturasız Süper Kolay Paketler

Faturasız Süper Kolay Paketler

 

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketleri detayları ile birlikte sizler için inceledik. Yeni hat alımı, numara taşıma ve diğer tüm kolay paketlerin nasıl satın alınabileceğine aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı bizlere iletmekten çekinmeyin ve bizlere yorum olarak düşüncelerinizi bildirin. En güncel Vodafone paket, tarife ve kampanyaları bayfinans.net’da.

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.