Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır?

18.05.2020
A+
A-

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır? sorusunu yazımızda sizler için cevapladık. Vodafone’un en çok satan paketi olan Süper Kolay 8 kullanıcıları oldukça memnun etmişe benziyor. Yeni abonelere  özel olarak sunulan bu paket gerek içeriği ile birlikte gerekse fiyatı ile birlikte oldukça seviliyor.  Daha önce sitemizde Vodafone’un Faturasız Kolay Paketleri’ni detayları ile birlikte incelemiştik. Bu yazımızda ise kolay paketler arasında yer alan Süper Kolay 8 paketini detayları ile birlikte inceleyeceğiz. Vodafone Kolay Paketler yeni nesil ihtiyaçlarına göre hazırlanmış paketlerdir. Adı üzerinde olduğu gibi bu paketlerin asıl özelliği paketlere ulaşımının oldukça kolay olması. Kolay paketleri ek masraflarla uğraşmadan direk Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden rahatlıkla satın alabiliyorsunuz. Peki gelelim asıl paketimiz olan Vodafone Süper Kolay Paket 8’e. Bu yazımızda Süper Kolay 8 paketinin nasıl yapıldığını, fiyatını ve paketin içeriğini sizler ile paylaşacağız. Hadi Başlayalım.

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8

Vodafone Süper Kolay Paket 8

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8

Vodafone’un Kolay paketleri arasında en çok satanı Süper Kolay 8 Paketi. Bu paket cepten kullanabileceğiniz 8 GB internet bunun yanında yurt içi her yöne 750 Dakika ve yine yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. Paket tekrar etmeyen bir özelliğe sahip. Bu sayede eğer kullanım haklarınız ay sonu gelmeden biterse herhangi bir yenileme olmayacağı için kullanım ücreti de hattınızdan kesilmiyor. Süper Kolay 8 Paketinde yer alan içeriklerden tam 28 gün boyunca yararlanabiliyorsunuz.  Peki ya fiyat?

Vodafone Süper Kolay Paket 8 ayda sadece 30 TL karşılığında yapılabiliyor. 8 GB internet için 30 TL gayet makul görünüyor. 30 TL içerisine elbette Telsiz Kullanım Vergisi de dahil edilmiş. Bu sayede her ay kesilen telsiz kullanım ücretini otomatik olarak ödemiş oluyorsunuz. Vodafone’un yıllık telsiz kullanım ücreti 34,15 TL, kullanıcılar bunu her ay 2,84 TL ödeyerek tamamlamış oluyor. Süper Kolay Paket 8’in fiyatında ise telsiz kullanım ücreti de bu fiyata dahil edilmiş. Peki paket nasıl satın alınabilir?

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Satın Alınabilir?

Vodafone Kolay Paketler diğer paketlerden farklı bir takım özelliklere sahip. Bu özelliklerden birisi paketleri satın alma konusunda karşımıza çıkıyor. Vodafone Kolay Paketleri satın almak için herhangi bir kod bulunmuyor. Bu nedenden dolayı kullanıcılar paketi satın almak için ya direk olarak Vodafone Mağazasına gidebiliyor ya da Vodafone Online hizmetlerini kullanabiliyorlar.

Bu yüzden Vodafone Süper Kolay Paket 8’i satın almak için TL yüklemeniz gerekmiyor. Satın alma işlemi için direk olarak nakit ya da banka/kredi kartı kullanmalısınız. Eğer herhangi bir mağazaya gidemiyorsanız satın alma işlemi için Vodafone Online ya da Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Vodafone Kullanıcıları İçin Bedava İnternet Kazanma başlıklı yazımızı okuyablirsiniz. Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone Yanımda Uygulamasını hemen indirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu uygulama sayesinde her hafta belirli hediyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır?

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır?

 

Vodafone Süper Kolay Paket 8’den Kimler Yararlanabilir?

Vodafone Süper Kolay Paket 8 ‘inden Vodafone için yeni faturasız hat alan müşteriler ya da numara taşıma yolu ile Vodafone’a gelmiş olan müşteriler yararlanabilir. Tekrar etmeyen özelliğe sahip bu paketten üst üste sınırsız satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Paketteki kullanımlar yetmiyor diyor ve Eğer pakette yer alan 250 SMS kullanımını az buluyorsanız Vodafone’un Faturasız hatlar için sunmuş olduğu 2020 yılı SMS paketlerine; Vodafone SMS Paketleri 2020 Faturasız başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

 

Sizlerle yazımızda Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır? konusunu inceledik. Unutmayın ki Kolay Paketler sadece Süper Kolay 8 Paketi ile sınırlı değil. Vodafone da her cebe uygun Kolay Paket bulunuyor. Bu paketlerin detaylarını Vodafone’un Faturasız Kolay Paketleri başlıklı yazımızda derlerdik. Vodafone ayrıcalıklarından yararlanmak için bizleri takipte kalmaya devam edin.

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler

Vodafone Süper Kolay 25 Tarifesi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.