Vodafone Süper Kolay 25 Tarifesi

30.05.2020
A+
A-

Vodafone Süper Kolay 25 Tarifesi 25 GB + 750 DK + 250 SMS içeriği ve 30₺ olan fiyatı ile çok tercih ediliyor. Özellikle hem internetim olsun hem dakikam olsun diyen kullanıcılar için hazırlanmış olan bu paket bir sürü avantajları da beraberinde getiriyor. Süper Kolay 25 Tarifesi, Vodafone’un diğer Kolay Paketleri arasında en çok rabet gören tarifelerinden sadece bir tanesi. Peki bu paket neden çok tercih ediliyor? İşte bu yazımızda hem bu soruya hem de Süper Kolay 25 Tarifesi Nasıl Yapılır? sorusuna değinerek bu paketin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

 

Süper Kolay 25

Süper Kolay 25

 

Vodafone Süper Kolay 25 Tarifesi

Süper Kolay 25 Tarifesi ya da Paketi:  25 GB cepten internet + yurt içi her yöne  750 Dakika + yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. 28 gün boyunca kullanabileceğiniz 25 GB + 750 DK + 250 SMS ise ayda sadece 30 TL olarak sunuluyor. Diğer kolay paketlerin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan paketin detayları ise şu şekilde; 

 • Paket 28 gün sonunda otomatik olarak iptal olma özelliğine sahiptir ve tekrar yenilenmez. Eğer paketten tekrar yararlanmak isterseniz paketi tekrar satın almanız gerekmektedir.
 • Paketin ücretine telsiz kullanım vergisi dahil edilmiştir. Bu özellik sayesinde vergilerinizi ödemek için telefonunuza tekrar tekrar TL yüklemesi yapmanıza gerek yoktur.
 • Süper Kolay 25 Paketi ilk ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

 

Evet doğru duydunuz Süper Kolay 25 Paketi ilk ay ücretsiz. Tam 30 gün boyunca 25 GB + 750 DK + 250 SMS’i bedava olarak kullanabilirsiniz. Peki Vodafone Süper Kolay 25 Paketi Nasıl Yapılır? Gelin bir de yakından inceleyelim.

Vodafone Süper Kolay 25 Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone’un Süper Kolay 25 Tarifesinden Kimler mi yararlanabilir? Bu paketten, yeni  bireysel Faturasız Vodafone hattı alan müşteriler yararlanabilmektedir. Eğer bu paketi satın almak istiyorsanız en yakın Vodafone mağazasına başvurarak yeni bir hat satın alabilirsiniz. Yeni hat almanın diğer bir yolu ise Vodafone Online. Artık Vodafone’un resmi sitesi üzerinden hat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeni hattınız geldikten ve aktif olduktan sonra Süper Kolay 25 Tarifesini satın almak için üç seçeneğiniz olacaktır. Bunlardan ilki yine en yakın Vodafone mağazasına başvurarak paketi nakit olarak satın almaktır. İkinci yol ise Vodafone Online üzerinden yani Vodafone’un resmi sitesinden paketi banka ya da kredi kartı ile satın almaktır. Üçüncü yol ise Vodafone Yanımda Uygulaması’nı kullanarak Süper Kolay 25 Paketini banka ya da kredi kartınız ile satın almaktır.

Vodafone Yanımda Uygulamasını Android bir cihaz kullanıyorsanız Play Store üzerinden, İOS bir cihaz kullanıyorsanız App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden kalan haklarınızı sorgulayabilir, yeni paket ve avantajlardan yararlanabilir, bununla birlikte Vodafone’un hediye çarkı uygulamasını kullanarak bedava internet ve daha bir sürü hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Süper Kolay 25 Paketi Vodafone’un Yeni Hat Alımına Özel olarak sunmuş olduğu bir Kolay pakettir. Bu paket de diğer kolay paketler gibi TL yüklemesi yapmaya gerek kalmaksızın sadece nakit ya da banka/kredi kartı ile satın alınabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay 25 Paketi

Vodafone Süper Kolay 25 Paketi

 

Sizlerle Süper Kolay 25 Paketinin Nasıl Yapılacağını ele aldık. Elbette Vodafone’da tek kolay paket süper kolay 25 paketi değil. Vodafone’da her cebe uygun internet paketini kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin yeni hat satın alanlara özel olarak sunulan Süper Kolay Paket 8 en çok satan kolay paketler arasında yer alıyor. Bunların yanında bir de gençler için oluşturulmuş genç kolay paketleri de var. Bu paketler arasında da Genç Kolay Paket 6 en çok satılan genç paketlerinden bir tanesi. Tüm bu kolay paketlerin nasıl yapılabileceğine Vodafone Faturasız Kolay Paketleri Nasıl Satın Alınır? başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR
 1. Serhat dedi ki:

  Merhaba hocam hat ücreti alınıyor mu ilk ay ücretsiz ve faturalı değil tamamen bedava hat mi veriliyor. Aydinlatirsan sevinirim tşkler

 2. Ayşe dedi ki:

  Bu paketlere özel bir hat mi var benim hattım Vodafone de başka bir hat almama gerek var mı yardimci olursanız sevinirim

  1. bayfinans dedi ki:

   Merhabalar Ayşe hanım,
   Muhtemelen yeni bir hat almanıza gerek yok. Detaylı bilgi için Vodafone çağrı merkezi size yardımcı olacaktır. Vodafone olan hattınızdan 542 numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İyi günler diler, sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 3. Fetullah dedi ki:

  Mrb hocam hatımı taşıyacam ve genç kolay paketi alacam yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…