Vodafone SMS Paketleri 2020 Faturasız

10.04.2020
A+
A-

Vodafone SMS Paketleri 2020 Faturasız hatlar için bomba gibi paketler ile geliyor. 2020 de Vodafone Faturasız hatların ek olarak yapabileceği tam 3 ayrı SMS paketi mevcut. SMS paketlerini genel olarak mesajlaşmayı seven aboneler kullanıyor. Özellikle internet ortamından uzaklaşmak isteyen, sevdiği birkaç arkadaşı ile iletişimini koparmadan zaman geçirmek isteyen kullanıcılar SMS paketlerini tercih ediyor. SMS paketleri özellikle gecelerin vazgeçilmez dostu oluyor. Hele ki bulunduğumuz ortamda Wi-fi yok, mobil internet paketimiz de yok ise SMS kullanımları imdadımıza yetişiyor.

Vodafone en uygun fiyat ile abonelerine SMS paketi sunma konusunda ideal bir operatör. Eğer Vodafone’un faturasız bir hat kullanıcısı iseniz tam 3 adet birbirinden güzel SMS paketi satın alabilirsiniz. Bu paketler şu şekilde;

  • Büyük Seçim 1000 SMS Paketi
  • Doldur 1000 SMS Paketi 
  • Doldur 5000 SMS Paketi 

Fiyatlar bakımından da çok uygun olan bu paketleri gelin detaylı bir şekilde hep birlikte inceleyelim.

2020 Vodafone SMS Paketleri

2020 Vodafone SMS Paketleri

Vodafone Büyük Seçim 1000 SMS Paketi

Büyük seçim 1000 SMS Paketi Vodafone bireysel Faturasız hat sahipleri için her yöne kullanabilecekleri tam 1000 SMS içeriyor. Büyük seçim 1000 SMS Paketinin ücreti de paket kadar güzel.

Bu pakete sadece 5₺ karşılığında sahip olabilirsiniz. Paketiniz iptal etmediğiniz süre boyunca yenilenmeye devam edecektir. Tekrar eden özelliğe sahip olan Büyük Seçim 1000 SMS Paketini iptal etmek istediğinizde Vodafone Yanımda Uygulamasından paketinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Paketi satın almak için ise isterseniz Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabilir, isterseniz Vodafone’un Resmi sitesinden yani Vodafone Online’dan paketinizi satın alabilirsiniz. 

Vodafone Doldur 1000 SMS Paketi

Vodafone’un Doldur Paketleri kapsamında biten smslerinizi de doldurabiliyorsunuz. Bunun için hazırlanan Doldur 1000 SMS Paketi ile paketinize ek olarak 1000 SMS yapabiliyorsunuz. Yapacağınız bu SMS kullanımlarını yurt içi her yöne olacak şekilde kullanabilir ve sevdikleriniz ile doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Doldur 1000 SMS Paketini sadece 12₺ ödeyerek yapabilirsiniz. Paketinizi yaptığınızda paketinizi bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Ay sonunda biten bu paketi tekrar yapmak için yine satın almanız gerekmektedir.

Vodafone Doldur 1000 SMS Paketini satın almak için Vodafone Yanımda Uygulamasını indirin ve Faturasız ek paketler bölümüne gelin. Bu uygulamayı kullanarak hem paketlerinizi satın alabilir hem de paketlerinizden kalan kullanım haklarını sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Doldur 5000 SMS Paketi

Vodafone Doldur 5000 SMS Paketi bana 1000 SMS yetmez ben daha çok mesajlaşıyorum diyen kullanıcılar için hazırlanmış. Özellikle kandil, bayram gibi özel günlerde toplu mesaj atımları için Doldur 5000 SMS Paketi gayet ideal bir seçenek.

Ayrıca paketimizin ücreti de oldukça uygun. Doldur 1000 SMS Paketi gibi Doldur 5000 SMS Paketini de 12₺ ödeyerek satın alabilirsiniz. Paketin tekrar etme özelliği olmadığı için paketiniz ay sonunda son bulacaktır. Bu nedenle paketi yenilemek istediğinizde tekrar onu satın almanız gerekmektedir.

Satın alma işlemlerinizi Vodafone Yanımda Uygulamasına girerek kolaylıkla halledebilirsiniz.

Vodafone SMS Paketleri 2020 Faturasız

Vodafone SMS Paketleri 2020 Faturasız

Vodafone Yanımda Uygulamasını Android işletim sistemi olan cihazınızda Play Store üzerinden, IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan Apple Store uygulaması üzerinden tek tık ile indirebilirsiniz. 

Vodafone kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve hızlı işlem olanağı sağlamak adına Vodafone Yanımda Uygulamasını geliştirdi. Artık paketlerimizi yapmak için sağda solda kod aramakla, SMS göndermek ile ya da müşteri hizmetlerine bağlanmak ile zaman kaybetmeden işlemlerimizi halledebileceğiz. Bu kapsamda uygulamayı gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı ek SMS Paketleri

Eğer Vodafone’un Faturalı kullanıcısı iseniz Vodafone Faturasız ek SMS paketlerinden değil Vodafone’un Faturalı ek SMS Paketlerinden yararlanabilirsiniz. Faturalı hatların yararlanabileceği bu paketler ise şu şekilde;

  • Aylık Her Yöne 250 SMS Paketi
  • Aylık 500 SMS Paketi 
  • Ek 500 SMS Paketi 
  • Aylık 1000 SMS Paketi 
  • Avantaj 13000 SMS Paketi 

Vodafone Faturasız Karma Paketler

Eğer mesajlaşmayı seviyor fakat sadece SMS kullanmak istemiyorsanız Vodafone’un Faturasız kullanıcıları için hazırlamış olduğu Kolay Paketleri inceleyebilirsiniz.

Sizlerle yukarıda Faturasız hatlar için 2020 yılında abone alımına sunulan Vodafone SMS Paketlerini inceledik. Vodafone’un diğer tarife paket ve kapmayanları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.