Vodafone Redli Plus Tarifeler Nasıl Yapılır?

02.04.2020
A+
A-

Vodafone Redli Plus Tarifeler  Nasıl Yapılır? Sorusu bana hiçbir paket ya da tarife yetmiyor ben kullanım miktarımda özgür olmak istiyorum diyenler için cevaplandı! Plus tarifer Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus olarak iki seçenek halinde sunuluyor. Bu yazımızda kullanımlarında özgür olmak isteyen vodafone faturalı hat aboneleri için hem Vodafone Redli 15 Plus Tarifesi hem de Vodafone Redli 20 Plus Tarifesini inceledik. Plus tarifelerin en büyük ve en güzel özelliği en sevdiğimiz uygulamaları kullanırken tarife kullanım haklarımızda eksilme olmaması. En sevilen müzik, sosyal medya ve  mesajlaşma uygulamaları Vodafone Redli Plus tarifelerinde Vodafone Pass sayesinde internet yemiyor. İletişim Pass, Sosyal Pass, Müzik Pass, Video Pass kapsamında bir sürü uygulamayı internetinizi harcamadan kullanabilirsiniz. Yazımızda sizler için Redli Plus Tarifelerin içeriklerinin neler olduğunu, kimlerin Redli Plus avantajlarından yararlanabileceğini ve Redli Plus tarifelerin ücretlerini inceledik. İlk önce Redli 15 Plus tarifesi hemen ardından Redli 20 Plus Tarifesinin özelliklerini yazımızda inceleyebilirsiniz.

Vodafone Redli Plus Tarifeler

Vodafone Redli Plus Tarifeler

Vodafone Redli Plus Tarifeler | Redli 15 Plus Tarifesi İçerikleri ve Avantajları


Vodafone Redli 15 Plus Tarifesi: 20 GB internet + 2000 Dakika + 250 SMS + Vodafone Red TV’de 2 GB internet + İlk ay hediye 20 GB internet + İletişim, Müzik ve Sosyal Red Passler içeriyor.


Redli 15 Plus Tarifesi temel olarak cepten 20 GB internet + yurt içi her yöne kullanılabilecek 2000 Dakika + 250 SMS içeriyor. Elbette bu tarifenin sadece temel yönü. Tarifeyi kullanan kişiler diğer Vodafone kullanıcıları ve sabit hatlara karşı içerik kapsamında ücretsiz konuşuyor. Ayrıca Vodafone dizi ve film sever kullanıcılarını düşünerek bu paketi alana Vodafone TV Red Paketi ve bu pakette kullanılabilecek 2 GB internet hediye ediyor.

Bu tarifeyi online olarak satın alırsanız ilk ay yararlanabileceğiniz 20 GB internetinizi Vodafone Yanımda Uygulamasına girerek almayı unutmayın. Üstelik bu 20 GB’ın 5 GB bölümünü ilk ay değil tam 12 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Tarifemizin bir diğer avantajı ise tarifeyi yurt dışında da kullanabilmek. 100’den fazla ülkede çekim gücü ve kalitesi sayesinde Vodafone abonelerine hizmer vermeye devam ediyor. Redli 15 Plus Tarifesini yurt dışı seyahatlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Gelelim tarifenin en güzel yanına, Redli 15 Plus Tarifesinde en çok kullandığımız uygulamalar Red Pass ile internet yemiyor. Bu kapsamda Red Pass’ler şu şekilde;


İletişim Pass: WhatsApp | Facebook Messenger


Müzik Pass: Spotify | Karnaval | PowerApp |Fenomen+


Sosyal Pass: Facebook | İnstagram | Twitter


Vodafone Red Pass İçerikleri

Vodafone Red Pass İçerikleri

Vodafone Redli 15 Plus Tarifesi Ücreti Ne Kadar?

Redli 15 Plus Tarifemizin ücretleri taahhütlü ve taahhütsüz olarak değişiyor. Kullanıcıların seçeneğine sunulan bu tarifeler zengin içerikleri söz konusu olduğu için biraz fazla gelebilir. Ama bunun da çözümü var. Nasıl mı? Tarifelerden daha uygun fiyata yararlanmak için tarifede kalma sözü vererek tarifeye gelin ve tarifenizi online olarak satın alın. Bu sayede tarifeden 95 TL yerine ilk 3 ay boyunca 80 TL karşılığında yararlanın. Peki taahhütsüz fiyat nedir? İşte Redli 15 Plus Tarifesinin ücretleri;


Redli 15 Plus Taahhütlü Fiyat: Aylık 95 TL (online satın alımlara özel ilk üç ay 80 TL)


Redli 15 Plus Taahhütsüz Fiyat: Aylık 125 TL


Bunun yanında tarifenin bir avantajı daha var Redli 15 Plus tarifesine gelen tüm kullanıcılar ilk üç ay sonunda fikirlerini değiştirme kararı verdiklerinde tarifeden cayma bedeli ödemeden çıkabilmekteler. Yani tarifeyi ilk üç ay deneyin ve memnun kalmazsanız farklı bir tarifeye geçiş yapın. Vodafone’un diğer Redli tarifelerinden biri olan Vodafone Redli 15 Özel Tarifesini inceleyebilirsiniz. Faturalı Bireysel Vodafone Kullanıcısı iseniz bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Redli Plus Tarifeler | Redli 20 Plus Tarifesi İçerikleri ve Avantajları


Vodafone Redli 20 Plus Tarifesi: 25 GB internet + 3000 Dakika + 250 SMS + Vodafone Red TV’de 2 GB internet + İlk ay hediye 20 GB internet + İletişim, Müzik, Sosyal ve Video Red Passler içeriyor.


Redli 20 Plus Tarifesi, 25 GB internet +3000 dakika + 250 SMS içeriyor. Bu da bol bol konuşma demek. Eğer yazışmaktan çok sevdikleriniz konuşmayı tercih ediyor, bana dakikalar yetmiyor diyorsanız bu tarife tam size göre. Hele ki aileniz Vodafone abonesiyse bu tarife sayesinde tüm Vodafone kullanıcılarıyla ve tüm sabit hatlarla ücretsiz olarak konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar tarifenizde yer alan 3000 dakikadan düşmeyecektir.

Bunun yanında yine Redli 15 Plus Tarifesinde olduğu gibi Vodafone Red Tv Paketi ve bu paket içerisinde faydalanarak bol bol dizi film ve televizyon programı izleyebileceğiniz 2 GB internet hediyesi Redli 20 Plus Tarifesi ile sizlerle.

Dikkat! Redli 20 Plus tarifesine ek olarak ilk ay geçerli 20 GB cepten interneti Vodafone Yanımda Uygulamasından almayı unutmayın. 20 GB internetinizin içermiş olduğu 5 GB interneti sadece ilk ay değil tam 12 ay boyunca kullanabilir bu sayede olası internetsiz kalma durumlarını ortadan kaldırabilirsiniz. İhtiyaç olduğunda Vodafone her zaman yanınızda.

Redli 20 Plus tarifesinin en iyi avantajına geldi sıra. Elbette Red Pass’ler Red Pass’ler sayesinde en çok kullanılan uygulamalar internetinizden düşmüyor. Siz de 25 GB internetin keyfini sürebiliyorsunuz. Bu tarifede iletişim, müzik, ve sosyal pass’lere ek olarak video pass  de bulunuyor. Bu kapsamda yukarıda belirttiğimiz pass içeriklerine ek olarak;


Video Pass: YouTube | İzlesene


uygulamalarını kullanırken internetiniz bitmeyecek.

Vodafone Redli Tarifeler | Passler

Vodafone Redli Tarifeler | Passler

Vodafone Redli 20 Plus Tarifesi Ücreti Ne Kadar?

Vodafone online’a özel indirim yapmaya devam ediyor ve bu indirimler elbette bizler için. 20 Plus tarifesinin fiyatı biraz kabarık bu nedenle kullanıcıların online’a özel indirimden yararlanması çok daha mantıklı olacaktır. Bu tarifeye taahhütlü ve taahhütsüz olarak gelebilirsiniz. Eğer tarifeye tarifede kalma sözü vererek gelirseniz online satın alımlarda tarifeyi ilk üç ay boyunca 125 TL yerine 110 TL gibi bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Tarifeye taahhütsüz olarak gelmek isteyen kullanıcılar için Redli 20 Plus ücreti 155 TL. Özet olarak:


Redli 20 Plus Taahhütlü Fiyat: Aylık 125 TL (online satın alımlara özel ilk üç ay 110 TL)


Redli 20 Plus Taahhütsüz Fiyat: Aylık 155 TL


Redli 20 Plus tarifesinde de diğer plus tarifesinde olduğu gibi ilk üç ay cezasız çıkma olanağı mevcut. Bu ne demek? Bunu şu şekilde özetleyebiliriz. Tarifeye tarifede kalma sözü vererek geldiyseniz tarifeden belli bir süre boyunca (Genellikle bir yıl gibi bir süre) kalmanız gerekmektedir. Yani değişim yapamazsınız. Fakat cezasız çıkış sayesinde söz vermiş olsanız dahi ilk üç ay sonunda değişim yapmak isterseniz cayma bedeli gibi ek bir ücret ödemiyorsunuz. Bu sayede ek ücretler ödemekten kurtulun. Unutmayın Redli 20 Plus Faturalı Bireysel Vodafone kullanıcıları içindir.

Yukarıda sizlere Vodafone Redli Plus Tarifeler ini incelemeye çalıştık. Bu kapsamda anlatmış olduğumuz Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus tarifelerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bunun dışında eğer Vodafone’un 26 yaşının altı abonesi iseniz ve cebinize daha uygun tarife arıyorsanız Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi incelemek için değer. Tüm Vodafone tarife, paket ve kampanyaları için bayfinans.net adresini takipte kalın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.