Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi Nasıl Yapılır?

02.04.2020
A+
A-

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi Nasıl Yapılır?sorusunu sizler için  ele aldık. Redli Genç 8 gençler için oluşturulmuş bir tarife. Bu tarife ile genç kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önüne alınıyor. Gençler en çok neye ihtiyaç duyar? En çok hangi uygulamaları kullanıyorlar? Bu gibi sorular düşünülerek oluşturulmuş yenilenmiş Redli Genç 8 Tarifesi toplam 17 GB internet içeriyor. Bu 17 GB internetin 4 GB kullanımı gençlerin en çok kullandığı sosyal medya uygulamaları için. Facebook, Twitter, İnstagram, Spotify gibi uygulamalarda geçerli olan bu 4 GB interneti doyasıya kullanabilirsiniz. Üstelik WhatsApp uygulamasını kullanmak Redli Genç 8 ile sınırsız. Vodafone’un avantajları sadece bununla da bitmiyor ve Vodafone gençlere bedava internet vermeye devam ediyor. Nasıl mı? Redli Genç 8 tarifesine gelen tüm 26 yaş altı kullanıcılara Vodafone Yanımda Uygulamasında ilk ay 20 GB internet hediyesi mevcut. Şimdi sıkı durun, bu tarifenin avantajları bu kadar ile de bitmiyor. Bu kadarı da olmaz dedirten tarifenin tüm avantajlarını sizler için inceledik. Vodafone Redli Genç 8 Tarifesinin Fiyatları Nelerdir? Redli Genç 8 Tarifesi Neler İçerir? Redli Genç 8 Tarifesinden Kimler Yararlanabilir? sorularını yazımızda cevapladık. O zaman başlayalım.

Redli Genç 8 Tarifesi İçerik

Redli Genç 8 Tarifesi İçerik

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi İçeriği ve Avantajları


Redli Genç 8 Tarifesi: 17 GB internet + her yöne 1000 Dakika + 250 SMS + WhatsApp uygulamasında sınırsız mesajlaşma + Vodafone’lu tüm kullanıcılar  ve sabit hat numaraları ile sınırsız konuşma + Vodafone TV Red Paketi kapsamında TV Red de kullanılabilecek 2 GB internet içeriyor.


Online satın alımlara özel olarak ilk 3 ay sadece 42 TL olan Redli Genç 8, ilk 3 ay sonrasında aylık 49 TL ile aboneleri ile buluşuyor. Faturalı hatlara özel olan tarife bol bol internet içeriyor. Tarifenin temelinde yer alan 13 GB internet miktarı her yöne sınırsız şekilde kullanılabiliyor. Bu miktara ek olarak 4 GB internet ise gençlerin en çok kullandığı sosyal medya uygulamalarında kullanılabiliyor. Aslında bakarsanız temelde yer alan 13 GB internette zaten bu uygulamalar için kullanılıyor 🙂

 Redli Genç 8 sadece internet dağıtmıyor, tarife ayrıca yurt içi her yöne kullanılabilecek 1000 dakika içeriyor. 1000 dakika ile tam bir ay boyunca sevdiklerinizi, ailenizi ve akrabalarınızı arayabilirsiniz. Ayrıca tarifenin yurt içi her yöne 250 SMS içermesi de küçük bir avantaj sağlıyor. İçimizde hala mesaj göndermeyi sevenler için unutulmamış olan SMS miktarı bu tarife için yeterli görünüyor.

Ayrıca Redli Genç 8 ile tüm Vodafone’lular ile konuşmak sınırsız. Sevdikleriniz ile siz de Vodafone’a gelin ve sınırsız konuşma şansını kullanın.

Peki hediye internet? Bu tarife ile birlikte ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB internet hediyesi Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinde sizleri bekliyor. 20 GB internetin 5 GB’lık miktarını tam 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Zorda kaldığınız zamanlarda, dakikalarınızın ve internetinizin bittiği anlanda bu 5 GB imdadınıza yetişecektir diye düşünüyoruz.

Film ve Dizi severler buraya! Film, dizi ve televizyon programları takip eden aboneleri için Vodafone TV imkanını sunan operatörümüz Redli Genç 8 kullanıcılarına Vodafone TV Red Paketi çerçevesinde burada kullanabilecekleri aylık 2 GB internet hediyesi de veriyor.

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Redli Genç 8 gençlere özel olarak hazırlanmış bir tarife olduğu için bu tarifeden sadece 26 yaş altı kullanıcılar yararlanabiliyor. Faturalı mobil tarife olan Redli Genç 8’i eğer 26 yaşınıza gelmediyseniz kullanabilirsiniz. Bunun yanında Vodafone’un faturalı genç kullanıcılarına özel olarak hazırlamış olduğu başka tarifeler de mevcut. Özellikle Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi , Uyumlu Genç 11 Tarifesi , Redli Genç 12 Tarifesi bunlardan sadece birkaçı. Ben Faturasız kullanmayı daha uygun buluyorum bu yüzden Vodafone’un Faturasız kullanıcısıyım diyen gençler için ise Vodafone FreeZone Gamer Paketleri mevcut. Tüm Vodafone paketlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Gençlere Özel Tarifeler

Vodafone Gençlere Özel Tarifeler

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesinin Fiyatları Ne Kadar?

Gençler için uygun tarifeler yapan Vodafone fiyat açısından iki seçenek sunmakta, bu seçenekler taahhütlü kullanıcılar ve taahhütsüz kullanıcılar olarak ayrılıyor. Eğer Vodafone Redli Genç 8’e tarifede kalma sözü vererek gelirseniz ilk 3 ay 42 TL sonraki aylar 49 TL fiyat ödüyorsunuz. Eğer tarifede kalma sözü vermez ve taahhüt imzalamazsanız ise Redli Genç 8 Tarifesinden 79 TL fiyat karşılığında yararlanabilirsiniz. Buna göre taahhüt yapmak bu tarife söz konusu olduğunda son derece mantıklı gözüküyor.


Taahhütlü Redli Genç 8 Ücreti: ilk 3 ay 42 TL daha sonra 49 TL


Taahhütsüz Redli Genç 8 Ücreti: Aylık 79 TL


 

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi kullanıcısı olmak için isterseniz online olarak Vodafone sitesini ziyaret edebilir isterseniz en yakın Vodafone bayisine gidebilirsiniz. Vodafone’un diğer tarifeleri hakkında detaylı bilgi için bayfinans.net’u takipte kalabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.