Vodafone Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

06.04.2020
A+
A-

Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır? Redli Genç 12 GB Tarifesi Neler İçeriyor? Redli Genç 12 GB Tarifesinin Ücreti Ne Kadar? Bu tarifeden kimler yararlanabiliyor? sorularını sizler için yazımızda cevapladık. Vodafone ‘un 25 yaş altı kullanıcılarına özel olarak hazırlamış olduğu Genç Tarifeler’den biri olan Redli Genç 12 GB Tarifesi bir FreeZone Faturalı Tarifesidir. Tam 21 GB internet içeren Redli Genç 12 Tarifesi sizler için fazla ise daha önce incelemiş olduğumuz Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi 17 GB interneti ile sizler için daha uygun bir tarife olabilir. Vodafone FreeZone Tarifeleri elbette sadece bu kadar ile sınırlı değil. Eğer Vodafone FreeZone kullanıcısı iseniz Faturalı olarak Uyumlu Genç Tarifelerini, Faturasız Olarak Genç Kolay Paketleri inceleyebilirsiniz. Eğer 25 yaşının altında iseniz paketlere daha fazla para dökmek yerine hemen Vodafone FreeZone’a geçerek FreeZone ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. FreeZone’a geçmek için; Vodafone FreeZone ‘a Nasıl Geçilir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Redli Genç 12 GB Tarifesi Neler İçeriyor?

Şimdi gelelim Redli Genç 12 GB Tarifesine, Redli Genç 12 GB Tarifesi; 21 GB internet + 1000 Dakika + Vodafone kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkı + ilk ay hediye 20 GB internet + Vodafone TV Eğlence Paketi ve bu pakette kullanılabilecek aylık 2 GB internet hediyesi + Sınırsız WhatsApp Mesajlaşma hakkı içeriyor.

Paketin içermiş olduğu 21 GB internetin 4 GB’lık kullanımı gençlerin internette kullanmış olduğu en aktif sosyal medya uygulamalarında geçerli. Bu uygulamalar; Facebook, Twitter, İnstagram, YouTube ve Spotify. Özellikle YouTube Premium kullanıcısı ya da Spotify Premium kullanıcısı iseniz bu paket tam size göre.

Redli Genç 12 Tarifesini kullanan gençler sabit hatlar ile de ücret ödemeden konuşma hakkı kazanıyor. Bunun yanında gençlerin en çok kullandığı mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Redli Genç 12 Tarifesi ile ücretsiz mesajlaşma hakkı sunuyor. Burada bir detaylandırma yapmamız gerekiyor, WhatsApp’ta yapacağınız görüntülü ya da sesli görüşmeler maalesef sınırsızlık özelliği içermiyor. Bu yüzden görüntülü ya da sesli görüşme yaparken internetiniz yok ise mutlaka dikkat etmenizi öneririz. Gerçi 21 GB internet söz konusu olunca internetsiz kalmak pek de mümkün değil.

Tüm bunlara ek olarak bir detay daha mevcut. Redli Genç 12 GB Tarifesi elbette aylık bir tarife 21 GB internetiniz her ay yenilenecek fakat Vodafone gençlerin ani internetsiz kalma durumlarını ortadan kaldırabilmek için bir güzellik yapmış. Buna göre 21 GB internetinizin 5 GB’lık kullanım hakkı bir ay değil tam 12 ay boyunca geçerli olacak.

Sadece internet mi? Elbette hayır. Redli Genç 12 de tam 1000 dakika yurt içi her yöne konuşma hakkı mevcut. Hatta tüm Vodafone kullanıcıları arasında yapacağınız her görüşme ücretsiz. Mükemmel değil mi?

21 GB internetin yanı sıra Vodafone kullanıcılarına bedava internet dağıtıyor. Redli Genç 12 GB Tarifesine gelen tüm kullanıcılarına ilk ay kullanabilecekleri 20 GB interneti hediye ediyor. Bu internet hediyesini almak için ise kullanıcıların yapması gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasına girmek. Bu uygulama aracılığı ile hem istediğiniz paketleri satın alabilir, kalan kullanımlarınızı öğrenebilir, faturalarınızın takibini gerçekleştirebilir ve her hafta çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

20 GB İnternet Hediyesi Vodafone Yanımda Uygulamasında

20 GB İnternet Hediyesi Vodafone Yanımda Uygulamasında

Vodafone Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone’un Redli Genç 12 Tarifesine geçmek için olduğunuz adrese en yakın olan Vodafone bayisine gidebilir, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden satın alım işlemlerini gerçekleştirebilir ya da dilerseniz internet üzerinden hattınızı Vodafone’a taşıyabilir ya da yeni bir Vodafone hattı satın alabilirsiniz. Redli Genç 12 GB Tarifesi bir Faturalı hat olduğu için Vodafone tarafından bizlere Taahhütlü ya da Taahhütsüz olmak üzere iki seçenek şeklinde sunuluyor. Bu seçeneklerin birbirinden farkı ise elbette bu tarifede kalma sözü. Redli Genç 12 GB Tarifesini çok beğendiyseniz bu kullanıma taahhüt imzalayarak gelmeniz sizlere büyük fayda sağlayacaktır. Nasıl mı? Elbette fiyat açısından. Gelin şimdi Vodafone Redli Genç 12 GB Tarifesinin fiyatlarına göz atalım.

Redli Genç 12 GB Tarifesi Ne Kadar?

Vodafone’un 25 yaş altı genç kullanıcıları için hazırlamış olduğu faturalı tarifelerden biri olan Redli Genç 12 GB online satın alımlara özel bir fiyat teklifi ile sunuluyor. Buna göre paketi taahhütlü olarak online üzerinden satın alırsanız 59 TL yerine bu tarifeden ilk üç ay boyunca 50 TL’ye yararlanabilirsiniz. Bunun yanında ilk üç ay sonra tarifeyi değiştirme kararı alırsanız bunda da sorun yok. Ek ücret ödemeden ilk üç ay içinde tarifeden ayrılabilirsiniz. Redli Genç 23 GB Taahhüt belgesine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir de taahhütsüz kullanım seçeneği mevut. Bu seçenek genç kullanıcılar için biraz tuzlu. Redli Genç 12 GB Tarifesine taahhütsüz gelen kullanıcılar ayda 89 TL ödüyor. Kısacası;

Redli Genç 12 GB Taahhütlü Fiyat: ayda 59 TL (ilk üç ay online’a özel 50 TL)

Redli Genç 12 GB Taahhütsüz Fiyat: ayda 89 TL

 

Vodafone Redli Genç 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılır konusunu bugün sizler için inceledik. Vodafone’un diğer tarife, kampanya ve paketlerine göz atmak için sitemizde yer alan Vodafone sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.