Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi Nasıl Yapılır?

01.04.2020
A+
A-

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi Nasıl Yapılır? Sizler için  cevapladık. Bu tarife faturalı vodafone kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Özellikle tarifenin içermiş olduğu kullanım miktarları en uygun fiyatlar ile abonelere sunuluyor. Tam 15 GB internet sunan Redli 15 Tarifesinin yanında 1000 Dakika ve her yöne 250 SMS miktarları mevcut. Sadece bu kadar da değil. Paket hakkındaki tüm detayları yazımızda inceledik. Yazımızda özellikle Vodafone’un Redli 15 Özel Tarifesi nasıl yapılır? Redli 15 Tarifesinden kimler yararlanabilir? Redli 15 Tarifesinin avantajları nelerdir? sorularına yer verdik. Eğer Vodafone müşterisi iseniz ya da Vodafone operatörüne geçmek istiyorsanız bu yazı tam size göre. Çünkü Redli 15 tarifesi sizi kendisine çekebilir. Çünkü bu tarife cebinize de uygun. Dakikalarınıza ve internetlerinize para dökmeyi ve devamlı operatör değiştirmeyi bırakabilirsiniz. Vodafone’un faturasız hatlar için sunmuş olduğu Özel Redli 15 Tarifesi ilk 3 ay sadece 42₺. İlk 3 aydan sonra ise tarifenin fiyatı 49₺

Vodafone'un Redli 15 Özel Tarifesi

Vodafone’un Redli 15 Özel Tarifesi

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi Avantajlar

Vodafone Redli 15 İçeriği: 15 GB internet + her yöne 1000 Dakika + 250 SMS + Vodafonelulara ve sabit hatlarla sınırsız konuşma 

Redli 15 Özel Tarifesi Yurt Dışında da Kullanılabiliyor

Redli 15 Özel tarifesi çeşitli özellikler ile birlikte abonelere sunuluyor. Bu tarifenin en büyük özelliği ise yurt dışında da kullanılabilmesi. Özellikle iş nedeni ile yurt dışına çıkmak zorunda olan kullanıcılar için Redli 15 tarifesi Vodafone ile yanınızda. 100’den fazla ülkede telefon aramalarınızı gerçekleştirebilir, sevdikleriniz ile bol bol konuşabilir, akrabalarınız ile mesajlaşabilir, yurt dışında çekildiğiniz fotoğrafları sosyal medyaya yükleyebilirsiniz.

Vodafone Redli 15 ile Vodafone Kullanıcıları arasında Konuşmak Bedava

Vodafone hattınız ile Redli 15 Tarifesine geldiğinizde tüm vodafone kullanıcıları ile bedavaya konuşabilirsiniz. Eğer aileniz vodafone’lu ise aileniz ile bedavaya konuşabilir ve ekstra ücret ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Sadece vodafone kullanıcıları ile değil. Bu tarife aboneleri sabit hatları ararken de ücret ödemiyor. Hem sabit hatlar hem de vodafonelular arası konuşmak bedava.

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi İlk Ay 20 GB İnternet Hediye

Redli 15 Tarifesini kullanan kişilere Vodafone tarafından ilk ay kullanabilecekleri 20 GB internet hediye. 20 GB hediyeyi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda Uygulamasına girmek. Vodafone Yanımda Uygulamasına gir ve 20 GB internetin keyfini sür. İlk ay geçerli olan bu hediyeyi dibine kadar harcamayı unutma 🙂

Vodafone Redli 15 Özele Taahhütlü Gelen Herkese İlk 3 Ay Cezasız Çıkma İmkanı

Tarifeye isteğiniz doğrultusunda taahhütlü ya da taahhütsüz olarak gelebilirsiniz. Eğer telefon operatörlerinizi sık değiştiriyorsanız taahhütsüz seçeneği tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Vodafone da bu düşüncenizi en uygun fiyatlar ile değiştirmek niyetinde. Bu minvalde eğer Redli 15 tarifesine taahhütlü gelir ve tarifeyi 3 ay sonunda değiştirmek isterseniz ilk 3 ay tarifenizden cayma bedeli ödemeden ayrılabilirsiniz.

Online’a Özel Olarak İlk 3 Ay Tarife Fiyatı Sadece 42₺ 

Vodafone Redli 15 Tarifesi online satın alımlara özel olarak ilk 3 ay 42₺. İlk 3 ay sonrası ise tarife ücreti 49₺  olmakta. Tarifenin içermiş olduğu 15 GB internet ve yurt içi her yöne kullanılabilecek 1000 dakika bu fiyata değer diye düşünüyoruz, sonuçta Vodafone Çekim Kalitesi ile nam salmış bir hat.

Vodafone Redli 15 Tarifesi

Vodafone Redli 15 Tarifesi

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi Fiyatlar

Tarifenin fiyatları tarifeyi seçme şeklinize göre şekillenmekte. Tarifeye Redli 15’de kalma sözü vererek geldiğinizde tarifeyi 49₺ karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer tarifede kalma sözü vermezseniz Redli 15 Özel Tarifesini ayda 79₺ ücret ile satın alabilirsiniz.


Redli 15 Tarifesi Taahhütlü Fiyatı: 49₺


Redli 15 Tarifesi Taahhütsüz Fiyatı: 79₺


 

Vodafone Redli 15 Tarifesini tüm hatları ile sizler için inceledik. Ek olarak bu tarifenin bir de Vodafone Redli 15 Plus Tarifesi mevcut.

Tarifeyi satın almak için Vodafone internet sitesini kullanabilirsiniz. Online’a özel ilk 3 ay fiyat indiriminden bu şekilde yararlanabilirsiniz. Dilerseniz en yakın Vodafone satış noktasına giderek de tarifeyi satın alabilirsiniz. Vodafone’un faturalı hatlara özel diğer tarifelerinden olan Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi ve Vodafone Faturalı Süper Uyumlu tarifesini de incelemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.