Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

31.01.2020
A+
A-

Türkiye’nin en yenilikçi operatörlerinden biri olan Vodafone, akıllı cihaz kampanyalarıyla Vodefone kullanıcılarına taksitle telefon alma şansı sunuyor. Ancak cihaz kampanyalarından yararlanmanız için Vodafone telefon almak için puan sorgulama yaparak, puanınızın yettiği akıllı cihazı alma şansını elde edebiliyorsunuz.

Hem uygun fiyata hem de taksit seçenekleriyle onlarca yeni akıllı cihazı incelemek için bir vodefone bayisine giderek, cihaz kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Vodefone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Cihaz kampanyasına katılmak isteyen Vodefone kullanıcılarını bekleyin birbirinden yeni akıllı cihazlar, Vodefone mağazalarında sizi bekliyor. Özellikle son dönemin en iyi akıllı telefonlarını ve aksesuarlarını bulabilir, taksit seçeneklerinden anında yararlanabilirsiniz.

Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemini bir Vodefone mağazasına giderek sorgulatabilir, puanınızın yettiği akıllı cihazı anında alabilirsiniz.

Bütün operatörlerde olduğu gibi akıllı cihazları taksitli bir şekilde alabileceğiniz Vodefone, sadece kendi operatörünü kullananlara bu ayrıcalığı tanımaktadır.

Cihaz kampanyaları sadece telefonlarla sınırlı değil, kampanyaya eklenen yeni cihazlardan da yararlanma hakkını operatör kullanıcılarına vermektedir.

Vodefone Puanımı Nasıl Belirleniyor?

Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemi yaptıktan sonra puanınızın yetersiz olması ya da yüksek çıkması aklınıza takılmış olabilir. Öncelikle Vodefone akıllı cihaz kampanyalarına katılmanız için faturalı hat kullanmalısınız.

Vodefone bu hizmeti faturalı hatlar üzerinden vermektedir. Puan belirlenmesi için Vodefone kullanıcısının faturalarını düzenli ödemesi ve kara listede olmaması gerekmektedir.

Her taksitli alış veriş seçeneği gibi alıcının düzenli ödeme yapacağından emin olacak bazı kurallar belirlenmiştir.

  • Vodefone faturalı hat kullanmanız gerekmektedir.
  • Vodefone faturalarını en az 6 ay düzenli ödemiş olmanız gerekmektedir.
  • Vodefone operatörü üzerinden herhangi bir borcunuz bulunmamalıdır.
  • Resmi kurumlarda ve başka operatörlerde borcunuz bulunmamalıdır.
  • Vodefone kara listesinde olmamanız gerekmektedir.

Yukarıdaki maddelere uygun bir pozisyondaysanız ve kara listede değilseniz bir Vodefone mağazasına giderek anında akıllı cihazınızı seçebilirsiniz.

Bunun için cihaz kampanyalarını takip edebileceğiniz Vodefone yanımda uygulamasını indirerek, akıllı cihaz modellerine ve aynı zamanda taksit seçeneklerine bakabilirsiniz.

Vodefone Akıllı Cihaz Kampanyalarında Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Vodafone telefon almak için puan sorgulama hizmetinden yararlandıktan sonra, puanınıza uygun cihazı seçtiniz. Ancak ödemeler konusunda tereddüt yaşıyorsunuz. Vodefone kullanıcılarına birçok ödeme seçeneği sunar.

Fakat bunu sadece taksit seçenekleriyle yapabilmektedir. Taksit seçenekleri 12 ay ile 6 ay arasında seçebilir cihaz kampanyasına bu şekilde katılabilirsiniz. Vodefone akıllı cihaz taksitlerini de sadece faturalarınız aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Her ayın 1 ile 15 arasında faturalı hatların ödeme zamanı gelmektedir. Bu dönemde hattınızda bulunan paket ücretine, akıllı cihazın aylık taksit ücreti yansıyacaktır.

Aldığınız cihazın aylık ödeme tutarı 200 liraysa, faturanızın aylık kullandığı paketin de 50 lira olduğunu varsayarsak 6 ay boyunca vodefone faturanız 250 lira olacaktır. Ödemelerinizi de tıpkı fatura ödemeleri gibi yapabileceksiniz.

Vodafone TV Sınırsız İnternet

Vodafone TV Sınırsız İnternet

Vodefone Kara Listeden Nasıl Çıkabilirim?

Vodefone kullanıcısı olarak kara listedeyseniz, Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemi sırasında bu bilgi siz verilecektir. Kara listede olmanız demek, Vodefone borçlarınızı ödememiş hala borçlu olduğunuz anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda sadece Operatör üzerinde değil herhangi bir bankada da borcunuz bulunuyor olabilir.

Kara listeden çıkmanız için ilk yapmanız gereken borcunuzu ödemek ve daha sonra bir Vodefone mağazasına giderek kara gri listeden çıkartılmak istediğinizi söylemektir.

Vodefone operatörüne ve bankalara herhangi bir borcunuz yoksa anında kara gri listeden çıkarılır, cihaz kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodefone Akıllı Cihaz Kampanyaları Nelerdir?

Vodefone kullanıcılarına her yıl ve her ay yeni kampanyalarla gelebilmektedir. Özellikle akıllı telefonlarda en güncel ve yeni olan seçenekleri faturalı hat kullanıcılarına vererek, herkesin yararlanabileceği standart ücretler düzenlemiştir.

Vodefone akıllı cihaz kampanyalarına katılmak için öncelikle Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemini yapar, puanınızın yettiği akıllı cihazdan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyalar, indirimli akıllı telefonlar, kulaklık ve hoparlörler olabilmektedir. Dünyaca bilinen kaliteli akıllı cihazların birçoğunu Vodefone mağazalarına giderek inceleyebilir, puanınızın yettiği cihazı anında alabilirsiniz.

Vodafone akıllı telefon kampanyası

Vodafone akıllı telefon kampanyası

Vodefone Akıllı Cihaz Taahüdü Ne Kadar Sürer?

Vodefone akıllı cihaz kampanyalarından yararlanmanız için Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemini yaptınız, puanınızın yettiği akıllı cihazı almanız için taahhüt belgesini de imzalamanız gerekmektedir.

Bu belgede abonelerin 1 yıllık tahahhüt şartı vardır. Bu da 1 yıl boyunca Vodefone kullanmanız gerektiği ve taahhüt bozmak istediğinizde cayma bedeli ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Genellikle çok büyük oranlar olmasa da, eğer caymak istiyorsanız Vodefone son faturanıza aldığınız akıllı cihazın kalan taksitleri yansıtılır aynı zamanda cayma bedeli de istenir. Bu anlaşma sunulan indirim ve avantaj paketinin geri iadesi olarak sizin tarafınızdan ödenmelidir.

Vodefone Akıllı Cihaz Kampanyasında Abonelik Şartları Nelerdir?

Vodefone abonelik şartları, öncelikle cihaz alacak kişinin hat sahibi olması gerekmektedir. Hat sahibi kimlik bilgileri Vodefone bilgileriyle uyuşmuyor ise akıllı cihaz kampanyasından yararlanılmamaktadır.

Aynı zamanda cihazı alacak kişinin direkt olarak cihaz teslimi sırasında mağazada ya da kargo ile teslim ediliyorsa, teslim alınan adreste olması gerekmektedir.

Vodefone akıllı cihaz kampanyasında abonelik şartları, direkt hattın 1. Şahsına verilecek, eş, çocuk ya da arkadaş gibi durumlarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Vodefone Yanımda Uygulamasından Cihaz Alabilir Miyim?

Vodefone son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte abonelerine Vodefone yanımda uygulamasını sunmuş, faturalarını ve kalan kullanım haklarını sorgulayabileceği bir platform yaratmıştır.

Artık Vodefone yanımda uygulamasından, ‘’Online mağaza’’ üzerinden istediğiniz cihazı inceleyebilir aynı zamanda puanınız yetiyorsa alabilirsiniz. Vodefone abonelerine indirimli ve son model akıllı cihazlar sunarak taksit seçeneklerinden yararlanmalarını sağlamaktadır.

Aldığınız akıllı cihaz 5 iş günü içerisinde kargoyla adresinize teslim edilir ve taahhüt belgesi kapıda imzalanır.

Türkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Hat Taşıma Kampanyaları 2020

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları 2020

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.