Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyaları 2020

07.02.2020

Vodafone konuştuğunca internet kazanma şansınız elde etmek için sadece yapmak gereken bol bol konuşmak. Sen konuş, arkadaşların konuşsun ve telefonuna internet dolmaya başlasın. Şimdi dene, anında kazanmaya başla.

İnternetsiz bir gün bile zor geçiyor. Evde, işte ve okulda internet olmadan asla diyorsan, Vodafone’un abonelerine birbirinden renkli sürprizleri var.

Vodafone Konuştuğunca İnternet

Vodafone Konuştuğunca İnternet

Vodafone Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

Türkiye’de bir ilk! Vodafone bu yıl abonelerine güzel bir tarife seçeneği sunarak, herkesin interneti olsun diye konuştuğunca kazan paketlerini hayata geçirdi.

Hem konuşup hem de internet kazanmak için yenilikçi fırsatlar sunan tariflerle hemen tanışabilir, sen de kısa zamanda internet kazanabilirsin.

Herkes konuşsun herkes kazansın diye hafta içi ve hafta sonuna uygun konuşma paketlerinden yararlanarak, internet kazanma şansı elde edebilirsin.

Vodafone large, Smille ve large tariflerinden birini seç, anında telefonuna internet doldurmaya başla. Hem 5 GB internet, hem de 750 dakika konuşma hakkı veren Vodafone konuştuğunca internet tarifesiyle de konuşanların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kimler Faydalanır?

Yepyeni tarife seçenekleriyle herkesin yüzünü güldüren Vodafone için konuştuğunca kazan tarifesine katılman yeterli olacaktır. Ancak bu tarifeden yararlanman için Faturasız olman şartını da unutma.

Faturasız hatlara özel yapılan bu tarife paketi, kullandığın tarife seçeneğine göre konuştuğunca internet vermeye devam ediyor. Bedava interneti kaçırmaman için yapman gerekenler faturasız olmak ve dilediğince konuşmak.

Vodafone konuştuğunca internet haklarından yararlanmak için tarifeni değiştirebilir, sen de Vodafone large ya da Xlarge tariflerinden birine üye olarak hemen kazanmaya başlayabilirsin. 100 dakika konuştukça 100 mb internet kazanabilir, dilediğin kadar bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını indir, anında paket seçeneklerinden yararlanmaya başla.

Vodafone Kampanyaları

Numarasını Vodafone’a Taşıyanlar Kazanıyor!

Vodafone konuştuğunca kazan tarifesinden yararlanmak için öncelikle yeni abone olman gerekiyor. Faturasız yeni abonelere sunulan bu fırsatlar için hemen bir Vodafone bayisine gidebilir, hattını taşıyarak kampanyalardan yararlanabilirsin.

İnternet S, İnternet L ve İnternet XXL gibi seçeneklerle 30 gün boyunca konuşup, konuştuğun kadar internet kazanma şansını anında elde edebilirsin.

  • Vodafone abone ol ya da numaranı taşı
  • Tarife kampanyasından dilediğin seçeneklerinden birini seç
  • Bol bol konuşmaya başla.
  • Anında konuştuğunca internet telefonuna dolsun.
  • İnternet paketini 30 gün boyunca kullanmanın keyfini çıkar.

Sen konuş Vodafone yanında olmaya devam etsin. Kampanyanın geçerlilik süresi 30 gün olup, kullanılmayan haklarınız bir dahaki aya devretmez. Vodafone konuştuğunca internet tarifesi aynı zamanda abonelere 3 gün önce SMS ile bilgilendirme yapılacak, kullanım hakları hakkında bilgi verilecektir.

10 GB’a kadar internet kazanma hakkı olan aboneler, 1 dakikalık konuşmaya 100 KB bedava internet kazanır. Herkes doya doya internet kullansın diye Vodafone tarifleriyle yüzünüzü güldürmeye devam ediyor.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Ne Zaman Yüklenir?

Vodafone konuştuğunca internet tarifesi, Pazar gecesine kadar kullandığın konuşma haklarının internete dönüşmesini sağlayacaktır. Bunun için hafta içi konuştuğunda internet birikir ve Pazar gecesi telefonuna yüklenir.

Tarifen kapsamında abonelerin sadece paket içerisindeki DK hakları internet kazanmalarını sağlayacaktır. Dakikalar bittikten sonra ekstra konuşmalar internet olarak telefonunuza yüklenmez.

Aynı zamanda kazanılan internet sadece 30 gün geçerlidir. 30 günün sonunda konuştuğunca kazan haklarınız tamamen sıfırlanarak, bir sonraki aya yeni bir kazanma imkanı başlayacaktır.

İnternet haklarınız üçüncü bir kişi ya da kişilere devredilmez. Kazandığınız internetleri doya doya kullanabilmeniz için bol bol konuşmaya devam edin. Ay boyunca 10 GB internet kazanma şansınız olsun.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Paketleri

Vodafone Konuştuğunca İnternet Paketleri

Vodafone Konuştuğunca Kazan Large Tarifesi

Uygun fiyatlı Large tarifesiyle, faturasız abonelerin yüzünü güldüren Vodafone konuştuğunca internet Large için hemen tarife seçeneklerini değerlendirmeye başla. Vodafone’un çılgın kampanyalarından yararlanabileceğin birbirinden renkli seçeneklerle internet, konuşma ve SMS paketlerin cep telefonuna doluşsun.

4 GB internet ve 1000 SMS seçeneğiyle hafta içi konuştuğun dakikalar hafta sonu bedava internet olsun. Her yöne 750 Dakika konuşma hakkı bulunan Large tarifesi, bedava internet kazanma hakkıyla bol bol kazanma imkanı sunuyor.

Hemen Vodafone abone olarak ya da numaranı taşıyarak Large tarifesinin imkanlarından yararlanabilir 4 GB + Bedava internet kazanmaya başlayabilirsin. Konuştukça kazan ve kazandıkça konuşmaya devam et!

Vodadone Konuştuğunca Kazan XLarge Tarifesi

Doya doya konuş, doya doya kazan tarifelerinden biri olan Vodafone konuştuğunca kazan XLarge tarifesi için hemen abone ol ya da numaranı taşı internetsiz kalmayacağın fırsatlardan yararlan.

Evde, işte, okulda bol bol internet kullanmana yaracak bu tarife 5 GB internet, her yöne 750 Dakika konuşma ve 1000 SMS haklarından yararlanmanı sağlıyor.

Uygun fiyatlı, bol eğlenceli XLarge tarifesinden yararlanman için hemen bir Vodafone bayisine git, sana uygun olan paketi seç ve bol bol konuşarak internet kazanmaya başla.

Yeni Vodafone abonelerine sunulan seçeneklerden sadece istediğini al, arkadaşlarınla hem konuş hem de internet kazan. Vodafone konuştuğunca internet şimdi herkesin cebinde.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Small Tarifesi

Beğendiğin kadar tarife seçeneğiyle karşına çıkacak olan Vodafone, emeklisinden öğrencisine, öğrencisinden İş insanına kadar bol bol kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Vodafone konuştuğunca internet Small tarifesiyle herkesin yüzünü güldürecek seçenekler anında cebinizde. Önce abone ol, sonra tarifesi seç ve doya doya konuş, doya doya kazanmaya başla.

3 GB internet, Her yöne 500 dakika ve 1000 SMS kullanabileceğin uygun fiyatlı bu tarifeyle konuştukça cebine internet dolsun.

Hemen bir Vodafone bayisinden abone olarak ya da hattını taşıyarak faturasız hatlara özel bu kampanyadan yararlanabilir, hafta içi konuşup, hafta sonu yüzünü güldürebilirsin. Sen konuş sen kazan kampanyasıyla yeni Vodafone aboneleri bol bol internet kazansın.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Medium Tarifesi

Hafta içi konuştuğun hafta sonu internet olsun istiyorsan, hemen ir Vodafone bayisine giderek abone olabilirsin. 3 GB internet ve her yöne 500 dakika konuşma imkanı sunan bu yeni tarifeyle, her 1 dakika konuşmaya 100 KB internet kazanma hakkı bulunuyor.

Sen konuş, sen kazan kampanyasına dahil olmak için yapman gereken faturasız bir Vodafone’li olmak. 1000 SMS’de bulunan tarifede, internetsiz kalmadan bol bol konuşabilme şansı da seni bekliyor.

Vodafone konuştuğunca internet Medium tarifesi için sen de abone ol sen de anında kazanmaya başla. Yeni Vodafone’luya yeni tarife seçeneklerini de kaçırma!

Konuştuğunca Kazan İptal Seçenekleri

Konuştuğunca internet kazan tarifesinden çıkmak istiyorsan, 7000 sesli yanıt servisini arayarak tarife değişikli seçeneklerinden yararlanabilirsin. Anında yardımcı olacak sesli yanıt servisi, yeni tarife seçeneklerinden yararlanmak istiyorsan sana seçenekleri sunacak kısa zamanda telefonun yeni bir tarifeye geçecektir.

Konuştuğunca kazan tarife bedelleri gayet uygun olup, istediğiniz zaman tarife değiştirme hakkını da taşımaktadır.

Yeni abonelere yepyeni kampanya seçeneklerinden yararlanmak için Vodafone bayisine giderek, faturalı ya da faturasız hatlardan birine geçebilir, siz de yeni Vodafone ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Satın aldığın paketi Vodafone konuştuğunca internet paketini iptal etmek  ya da değiştirmek için Vodafone yanımda uygulamasını da kullanarak, istediğin tarife haklarını anında kullanmaya başlayabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.