Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

22.05.2020
A+
A-

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır? sorusunu Vodafone kullanıcıları için cevaplıyoruz.  Vodafone’un Faturasız Kolay Paketleri yenilendi. Yepyeni bu paketler arasından herkes cebine en uygun olan paketi seçebilir ve onu satın alabilir. Bu paketler 20’den fazla şekilde kullanıcılara sunulmuş, yani aradığınızı bulamama gibi bir sorununuz olmayacak. Üstelik Kolay Paketlerin fiyatları da oldukça uygun. Peki nedir bu kolay paketler? Avantajları ve tüm hatları ile kolay paketleri sizler için yazımızda ele aldık.

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Kolay Paketlerin Özellikleri Nelerdir?

Vodafone Kolay Paketlerden tüm Bireysel Faturasız hat sahibi olan Vodefone kullanıcıları yararlanabilmektedir. Bol internetli ve avantajlı olan Vodafone Kolay Paketler direkt satın alınabilme özelliğine sahiptir. TL bakiyesi yüklemenize gerek kalmadan bu paketleri nakit ya da  banka/kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca bu paketlere telsiz kullanım vergisi de dahildir. Bu sayede vergileriniz birikmeyecek ya da sadece vergi borcu ödemek için TL yüklemek zorunda kalmayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey sadece istediğiniz Vodafone Kolay Paketini seçmek. Ayrıca Vodafone Kolay Paketinizi satın aldığınız anda tüm haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede zaman tasarrufu ederek paketinizin aktive olmasını beklemenize gerek kalmayacak.

Bununla birlikte kolay paketlerin bir diğer özelliği ise tekrar etmiyor olmaları. Kolay paketinizi seçtikten sonra 28 gün boyunca kullanabilirsiniz. 28 günün sonunda paketiniz bitecektir ve kalan kullanım haklarınız sonraki aya devretmeyecektir. Paketiniz bittiğinde herhangi bir yenilenme işlemi olmayacağı için istediğiniz herhangi bir kolay paketi gelecek aya tekrar yapabilirsiniz. Bu yüzden sizlere Vodafone Faturasız Kolay Paketler başlığımızda mevcut Kolay Paketlerin listesini yaptık. İstediğiniz paketi buradan seçebilirsiniz.

 

İşte Vodafone Kolay Paketlerin tüm özellikleri;

TL yüklemeden direk ödeme yaparak paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Telsiz kullanım vergisi Kolay Paketlerin ücretine dahildir.

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Vodafone Kolay Paketler 28 gün boyunca geçerlidir.

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Vodafone Kolay Paket Özellikleri

Vodafone Kolay Paketleri üst üste yapabilirsiniz.

 

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

Sırada merak edilen diğer bir soru var? Kolay paketleri nasıl satın alınacağız? Bunun cevabı da oldukça basit. Kolay paket almanın üç tane yolu var. Bunlardan birincisi en yakın Vodafone mağazasına başvurmak. İkinci yol ise vodafone.com.tr yani Vodafone Online üzerinden Kolay Paketinizi satın almak. Üçüncü yol ise ki en kolay ve kullanışlı olan yol bu, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden paketinizi satın almak.

Özellikle Vodafone Yanımda Uygulamasını hem kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için hem de tüm paketleri bir arada görerek en iyisini seçmek için kullanabilirsiniz. Bunun yanında eğer bu uygulamaya sahip değilseniz Vodafone Online üzerinden sadece telefon numaranızı ve banka/kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak kolay paket yapabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket Yükle

Vodafone Kolay Paket Yükle

 

Vodafone Kolay Paketlerden en çok tercih edilenleri ise Vodafone Süper Kolay Paket 8 ve Vodafone Süper Kolay Paket 1500. Yeni nesile uygun olarak hızlı alışverişi ön gören bu paketlerden yararlanabilmek için daha fazla beklemeyin Kolay Paketlerin Listesine buradan ulaşın ve paketinizi rahatlıkla satın alın. Ayrıca Kolay paketler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.