Vodafone Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

12.03.2020
A+
A-

Vodafone hediye internet kazandıran uygulamalar hep birlikte inceleyeceğiz. Hepimiz zaman zaman duruma bağlı olarak internetsiz kalabiliyoruz. Bu da bizi zor duruma sokuyor. Bu uygulamalar bize internetsiz kaldığımızda çare olacaktır. Bu uygulamaları ister faturalı ister faturasız hatlarınızda kullanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Uygulaması ile bedava internet kazanmak : IOS ve Android telefonlarınız da kullanabileceğiniz İnternet Avcıları oyunu ile siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Vodafone Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Oyun içeriği ise şu şekilde : Dışarıda , sokakta , caddede yer alana bite benzer varlıkları avlayarak puan kazanıyorsunuz. Daha sonra bu kazandığınız puanları zamanla  ücretsiz GB lara dönüştürebilirsiniz. Buna ek olarak belirli bir puanın üzerine çıkan kullanıcılar Vodafone tarafından iPhone 7 ( 128 GB ) telefonu elde etmeye hak kazanmış olacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak :  Bedava internet kazanmanın uygulama üzerinden başka bir yolu.

Her operatörün farklı adlarla kullanıcılarına sunduğu bu tarz uygulamalar gibi , Vodafone ‘ da bu uygulamayı size sunuyor. Bu uygulamada herhangi bir işlem yapabilir, bu işlemlerle birlikte bedava internet ve dakikalar kazanabilirsiniz.

Bu uygulamaya girip ”hediye çarkını” çevirdikten sonra ücretsiz internet ve dakikalara sahip olabilirsiniz. Fakat bu işlem için o ayın içerisinde 20 tl ve üzeri yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Eğer bu uygulamayı birine önerdiyseniz , 1 ay süre boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet ise sizlere hediye verilecektir.

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5 G Kullanıcılarına Özel Bedava 2 GB İnternet

2020 yılında neredeyse çoğu insan artık 4.5G kullanıcısı. Eğer siz 4.5 G kullanmak için biraz geç kaldıysanız , bu kampanya tam da sizler için. Vodafone 4.5G ye geçmeniz durumunda 1 ay süre ile kullanabileceğiniz 2GB internet sizlere hediye olacaktır.

4bucakg yazıp 4545’e ücretsiz bir şekilde mesaj atabilirsiniz. Fakat hattınızın 4.5G ‘ ye uyumlu olması gerekmektedir. Eğer değilse , Vodafone işlem merkezlerine gidip , 4.5G uyumlu hattınızı ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo ile Bedava İnternet Kazanmak : Vodafone Güvenli Depo uygulaması sizlerin ; fotoğraf , rehber , mesajlar ve daha fazlasını depolamanızı sağlar. Böylece bu belgelerinizi telefonunuz bozulması , yer kalmaması gibi sorunlara karşı güvene almış olursunuz. Üstelik bu uygulamayı kullanmak, internet kotanızdan götürmüyor. Bu uygulamaya depoladığınız belgelerinize , farklı telefonlardan veya tabletlerden erişebilirsiniz. Bu uygulamada , diğer uygulamalarda olduğu gibi Android veya IOS telefonlarınızda geçerlidir. Vodafone Güvenli Depo uygulamasını indirip , üyeliğinizi aldıktan sonra , sizlere tanımlanan ücretsiz 1 ay boyunca geçerli olacak 1GB internetinizi bedava kullanabileceksiniz.

KazandıRio Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak : Neredeyse bütün hatlarda geçerli olan bu uygulama ile  , sizde bedava internet kazanabilirsiniz. Pepsi kapakları ve Ruffles paketlerinin içinde bulunan ücretsiz kodları KazandıRio uygulamasına girerek , çeşitli bedava internetleri hattınıza yükleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Vodafone hediye internet kazandıran uygulamaları inceledik.

BİMcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyaları 2020

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarife Paketleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.