Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır?

26.05.2020
A+
A-

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır? Genç Kolay Paket 6 Neler İçeriyor? Faturasız hatlara özel Kolay Paketler Nelerdir? gibi aklımıza takılan tüm soruları Vodafone kullanıcıları için yazımızda derledik. Vodafone Faturasız Hatlara özel Kolay Paketler özellikle hız sevenler ve paket yapma derdiyle uğraşmak istemeyenler için geliyor. Faturasız Kolay Paketler  yeni hat alan ve numarasını Vodafone’a yeni taşıyan kullanıcılar için yenilendi.

Bildiğiniz gibi bir sürü Kolay Paket seçeneği Vodafone.com’da bulunuyordu. Fakat Yeni hat alımına ya da numara taşıma ile Vodafone’a geçen faturasız kullanıcılar için artık yeni faturasız kolay paketler mevcut. Bu paketlerin bir çoğu Süper Kolay Paketler olarak adlandırılıyor. Süper paketlere ek olarak bir de 26 yaş altı kullanıcıları için Genç Kolay Paketler bulunuyor. Biz de bu yazımızda Genç Kolay Paket 6’nın Nasıl Yapılacağını ve Avantajlarını ele alıyoruz.

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone Genç Kolay Paket 6

 

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Neler İçerir ve Bu Paketten Kimler Yararlanabilir?

Vodafone Genç Kolay  Paket 6, Cepten 6 GB internet (bu internetin 3 GB’ını YouTube, İnstagram, Facebook, Twitter, Spotify gibi sosyal medya uygulamalarında geçerlidir) yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 250 SMS içeriyor. Buna ek olarak Sınırsız Whatsapp da paket ile birlikte kullanıcıların oluyor. Sınırsız Whatsapp’a elbette Whatsapp görüntülü konuşmaları ve sesli mesajlar da dahil. Oldukça bol bir paket öyle değil mi? Peki bu paketten kimler yararlanabilir?

Vodafone Genç Kolay Paket 6 dan yararlanabilmek için ilk olarak 26 yaş altında bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. Gençler için özel olarak sunulan bu paketlerden bu şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca eğer 26 yaş altı kullanıcı iseniz Vodafone FreeZone paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Genç Kolay Paket 6 ‘ dan yararlanabilmeniz için gerekli olan bir diğer şart ise Vodafone’dan yeni hat almak ya da mevcut numaranızı Vodafone’a taşımak. Unutmayın ki Genç Kolay Paket 6 bir Vodafone Faturasız Hat Paketidir. Ayrıca Faturasız hatlara özel tüm Kolay Paketleri görmek için Vodafone Faturasız Kolay Paketler yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır?

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır?

Vodafone Genç Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır ve Paketin Ücreti Ne Kadar?

Vodafone Genç Kolay Paket 6’yı satın almanız için ekstra telefon bakiyesi yüklemenize hiç gerek yok. Çünkü Kolay paketler gibi Genç Kolay Paket 6’da nakit olarak ya da banka/kredi kartı üzerinden satın alınabiliyor. Vodafone’un sunmuş olduğu Diğer Faturasız Kolay Paketleri de bu şekilde satın alabilirsiniz.

Genç Kolay Paket 6 ayda sadece 25₺ gibi oldukça uygun bir fiyata kullanıcılara sunuluyor. Genç Kolay Paket 6’yı dilerseniz sizlere en yakın Vodafone Mağazasına giderek, dilerseniz vodafone.com üzerinden, dilerseniz Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Paketi hemen satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayda sadece 25₺ karşılığında satın alabileceğiniz bu paketin bir diğer özelliği ise telsiz kullanım vergisinin paket içeriğine dahil olması. Yani bu paketi satın aldığınızda telsiz kullanım borçlarınızı ödeyebilmek için bakiye yüklemesi yapmanıza gerek kalmıyor.

Genç Kolay 6 Paketi 28 gün boyunca geçerli olan bir paket. 28 günün sonunda paketiniz bittiğinde paket kendini tekrar etmiyor. Bu nedenle istediğiniz her ay istediğiniz paketi seçerek size en uygun olan paketi belirleyebilme şansınız oluyor. Ayrıca paketiniz bittiğinde bu paketi tekrar satın alabilmeniz de mümkün. Kolay paketler üst üste satın alınabilme özelliği içeriyor.

 

Vodafone’un en sevilen diğer Kolay paketleri ise şu şekilde;

Vodafone Süper Kolay Paket 1500 

Vodafone Süper Kolay Paket 8

Vodafone Yeni Hat Alımına Özel Faturasız Kolay Paketler

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.