Vodafone FreeZone Redli Genç Oyun Tarifesi Nasıl Yapılır?

09.05.2020
A+
A-

Vodafone FreeZone Redli Genç Oyun Tarifesi Nasıl Yapılır? Sorusunu Vodafone’un 26 yaş altı kullanıcıları için cevaplıyoruz. Bu tarife ile birlikte oyunlarını sınırsız oynayabilir. Oyunlarda kullanılan tüm sosyal ağlara sınırsız şekilde bağlanabilirsin. FreeZone kullanıcılarının katılabileceği bu tarife fiyat olarak da tam gençlere uygun şekilde sunuluyor. Online’a özel indirimlerle birlikte bu tarife cebinizi rahatsız etmeyecek. Sadece oyun da değil. Tarife ne kadar oyun tarifesi olsa da 24 GB internet de tarifenin içerisinde yer alıyor. Peki ya detaylar? Redli Genç Oyun Tarifesi Nasıl Yapılır? Oyun Tarifesine Hangi Oyunlar Dahil? Vodafone Oyun Tarifesinin Fiyatları Ne Kadar? ve diğer tüm soruların cevapları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Vodafone FreeZone Redli Genç Oyun Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone FreeZone kullanıcılarının yararlanabileceği Redli Genç Oyun Tarifesi 24 GB internet + Sınırsız Zula Mobile, Pub G Mobile, Twitch, Discord + 1000 DK + 250 SMS + Sınırsız Whatsapp kullanımı içeriyor. Sadece bu kadar da değil. Oyun Tarifesinde özel indirimler de mevcut. Örneğin tarifeye geldikten sonra ilk ay kullanabileceğin 20 GB internet hediyesi senin oluyor. Vodafone Yanımda Uygulamasına girerek hediye 20 GB İnternetinizi alabiliyorsunuz. Daha bitmedi.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi kullanıcıları tüm Vodafone’lular ile ve sabit hatlarla ücretsiz konuşuyor.  Bu tarife oyunlarda kullanabileceğin özel oyun parası da dağıtıyor. Nasıl mı? Redli Genç Oyun Tarifesi kullanıcıları seçtikleri oyunlarda her ay 5 TL değerinde oyun parası alabiliyor. Bu 5 TL’yi;

  • Zula Altını
  • Twits Bits
  • Steam Cüzdan
  • Pub G Mobile UC

Kodlarından birini seçerek yılda toplamda 60 TL oyun içi para kazanabiliyorsunuz. Hediyelerinizi yine Vodafone Yanımda Uygulamasından alabiliyorsunuz. Bu tarifeyi satın almak için ise isterseniz en yakın Vodafone mağazasına gidebileceğiniz gibi Vodafone Yanımda Uygulamasını da kullanabilirsiniz. Eğer Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonunuza indirmediyseniz sorun değil. Vodafone’un kendi internet sitesi üzerinden de tarifeye katılabilirsiniz. Ama tarifenin yanında gelen hediyeleri almak için en kısa zamanda Vodafone Yanımda Uygulamasını edinmenizi öneririz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefonlarınız için Play Store üzerinden IOS işletim sistemine sahip telefonlarınız için Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Vodafone Genç Oyun Tarifesinde 24 GB’in 12 GB’ı Sosyal Medya Uygulamaları İçin Geçerli

Oyun Tarifesinin içermiş olduğu 24 GB’in 12 GB’ı sosyal medya uygulamaları olan ve gençlerin en çok kullandığı; YouTube, Facebook, İnstagram, Twitter ve Spotify uygulamalarında geçerli. Özellikle YouTube Premium ve Spotify Premium’a sahip kullanıcılar için bu mükemmel bir fırsat.

 Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal Medya Uygulamaları

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesinde Hangi Oyun ve Uygulamalar Sınırsız?

Oyuncular toplanın Vodafone Freezone Genç Oyun Tarifesinde Sınırsız olan uygulamalar şu şekilde;

  • Zula Mobile
  • Pub G Mobile
  • Twitch
  • Discord

Peki ya Fiyatlar?

Redli Genç Oyun Tarifesi Ne Kadar?

Oyuncular için harika bir tarife olduğunu söyledik ama sonuçta bizler için fiyatlar da önem taşıyor. Çünkü bu paketi gençler kullanıyor. Ee haliyle genç kullanıcılar için fiyatların da ucuz olması gerek. Söylemeliyiz ki diğer operatörlerin oyun tarifelerine göre Vodafone Genç Oyun Tarifesi oldukça uygun. Hatta Online’ a özel indirimler de bu tarifede mevcut. Taahhütlü ya da Taahhütsüz olarak seçebileceğiniz bu tarifede fiyatlar şu şekilde;

Taahhütlü: Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi Online’a özel olarak ilk ay 50 TL. Daha sonraki aylarda tarife ücreti 59 TL olarak belirlenmiş.

Taahhütsüz: Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi taahhütsüz kullanıcılar için ayda 89 TL.

Bu yüzden biz taahhütlü olarak tarifeye gelmenizi öneririz. Ki bu uygulamalar için bu fiyat kaçmaz.

Vodafone Gaming

Vodafone Gaming

 

Vodafone FreeZone Redli Genç Oyun Tarifesi Nasıl Yapılır? sorusunu sizler için inceledik. Ama belirtmeliyiz ki Vodafone’da Oyuncular için sadece bu paket yok. Eğer siz de oyunlara çok değer veriyorsanız Vodafone’un FreeZone Gamer Paketleri başlıklı yazımızı okuyabilir ve diğer oyun paketlerine göz atabilirsiniz. Eğer 26 yaş altı bir Vodafone kullanıcısı iseniz ve Hala FreeZone’a geçmediyseniz Vodafone FreeZone’a Nasıl Geçilir başlıklı yazımıza bakmayı unutmayın. Çünkü bu fırsatlar kaçmaz.

Ayrıca tarife hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorumlar kısmında bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.