Vodafone FreeZone ‘a Nasıl Geçilir?

04.04.2020
A+
A-

Vodafone FreeZone ‘a Nasıl Geçilir sorusu tüm gençler tarafından merak ediliyor. Ee bunu bildiğimiz için bu konuya bir netlik getirmek istedik. Haberlerde devamlı FreeZone kullanıcılarının avantajlı paketler kullandığını duyuyoruz. Ya da en yakın arkadaşımız bize FreeZone avantajlarından bahsediyor. Bu konuya sadece seyirci olarak kalmamak için bu yazımızda Vodafone FreeZone hakkında merak edilen her şeyi ele aldık. FreeZone kullanıcıları Yemeksepetinden %50’ye varan indirim oranları kazanıyor. FreeZone’lular Trendyol uygulamasından yapacakları alışverişlerde kargo ücreti ödemiyor. FreeZone kullanıcıları Zula, League of Legends gibi oyunlarda Vodafone FreeZone Gamer Paketleri ile kampanyalardan yararlanabiliyor. Hepsinden daha iyisi ise Vodafone FreeZone gençleri interneti doyasıya kullanıyor buna rağmen internetleri asla bitmiyor. İyi ama tüm bunları nasıl yapıyorlar? Nasıl Vodafone FreeZone’lu Olunur? Vodafone FreeZone Tarife ve Paketleri Nelerdir? Vodafone FreeZone’dan kimler yararlanabilir? Hepsini hatta daha fazlasını sizler için inceledik…

Vodafone FreeZone

Vodafone FreeZone

Kimler Vodafone FreeZone’dan Yararlanabilir?

Vodafone FreeZone’dan yararlanabilmeniz için 25 yaş altında olmanız gerekmektedir. 25 yaş altı Vodafone gençlik klübü olarak tanımlanan Vodafone FreeZone genç kullanıcılarına özel tarife ve kampanyalar hazırlamaktadır. Tüm 25 yaş altı Bireysel Hat Sahibi Vodafone Kullanıcıları Vodafone FreeZone’a gelerek bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. 25 yaş altında olmanıza rağmen Eğer bir Vodafone hattınız yok fakat ailenizden biri Vodafone kullanıcısı ise herhangi bir Vodafone mağazasına giderek ya da Vodafone online’ı kullanarak kendinizi hat kullanıcısı olarak tanımlayabilirsiniz. Bu işlemi yaparken hattın asıl sahibi ile birlikte yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden işlem sırasında hattın sahibine ulaşabilir bir durumda olmanız gerekmektedir. Kendinizi hat kullanıcısı olarak tanımladıktan sonra yine Vodafone FreeZone’dan yararlanabilirsiniz. Peki Vodafone FreeZone’lu Nasıl Olunur?

Vodafone FreeZone ‘a Nasıl Geçilir?

Vodafone FreeZone kullanıcısı olmak çok kolay. kendinizi hat sahibi ya da hat kullanıcısı olarak tanımladıktan sonra FREEZONE yazarak 1525’e kısa mesaj atmanız FreeZone’lu olmanız için yeterli. Bu mesajın hemen ardından telefonunuza bilgilendirme mesajları gelecektir. Bilgilendirme mesajı geldi mi? Tebrikler artık siz de bir FreeZone’lusunuz.

FreeZone’lu olup olmadığımı bilmiyorum ama ben de bu tarifelerden yararlanmak istiyorum diyorsanız hattınızın FreeZone’lu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken FREEZONESORGU yazarak 1525’e kısa mesaj göndermek. Ücretsiz olarak gönderebileceğiniz bu mesajın ardından FreeZone kullanıcısı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone FreeZone 'a Nasıl Geçilir?

Vodafone FreeZone ‘a Nasıl Geçilir?

Vodafone FreeZone Tarife ve Paketleri Nelerdir?

FreeZone’a gelen gençler ister Faturalı ister Faturasız olarak hatlarını seçebiliyorlar. FreeZone Faturalı ve FreeZone Faturasız olarak tarife ve paketler ikiye ayrılıyor.

Vodafone FreeZone Faturalı Tarifeler

Faturalı olarak FreeZone kullanıcısı olmak isteyen müşteriler için tam 4 ayrı tarife mevcut. Bu tarifeleri fiyatları ile birlikte sizler için sıraladık.

Redli Genç 8 GB: Taahhütsüz ayda 79 TL

Redli Genç 12 GB: Taahhütsüz ayda 89 TL

Uyumlu Genç 7: Taahhütsüz ayda 49 TL

Uyumlu Genç 11: Taahhütsüz ayda 59 TL

Vodafone FreeZone Faturasız Paketler

Faturasız olarak FreeZone kullanıcısı olmak isteyen aboneler için ise en popüler olarak Vodafone Kolay Paketler mevcut. Kolay paketleri sizler için detaylandırdık;

Genç Kolay Paket 6: ayda 25 TL

Genç Kolay Paket 8: ayda 30 TL

Genç Kolay Paket 10: ayda 35 TL

Genç Kolay Paket 13 : ayda 40 TL

Kolay paketlerin tümünü aynı yerde görmek için Vodafone Faturasız Kolay Paketler yazımıza ulaşabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Paket ve Tarifeler

Vodafone FreeZone Paket ve Tarifeler

Vodafone Ek Paketleri

Bu tarife ve paketlere ek olarak Vodafone’da Ek Paketler de var. Bu paketler şu şekilde;

Vodafone Gamer Paketleri

Vodafone Pass Paketler

Vodafone Doldur Paketleri

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Ek paketlerin hepsini bir arada görmek için Vodafone Ek İnternet Paketleri yazımıza ulaşabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kampanyaları

Gençlerin çoğunun Vodafone kullanıcısı olmasının nedeni elbette Vodafone FreeZone’un birbirinden güzel kampanyaları. Peki bu kampanyalar hangileri?

Vodafone FreeZone Sinema Kampanyası

Vodafone FreeZone Yemeksepeti Kampanyası

Vodafone FreeZone’lulara Trendyol’da Bedava Kargo Kampanyası

Vodafone FreeZone’lulara Kahve Dünyasında 2. Kahve Ücretsiz Kampanyası (Haziran 2019’da sona ermiştir.)

Vodafone FreeZone Zula Kampanyası

Vodafone FreeZone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Vodafone FreeZone İnternet Avcıları Kampanyası

Vodafone FreeZone FreeZone Stüdyo Kampanyası

Vodafone FreeZone Klüp Kampanyası

Vodafone FreeZone Evde İnternet Kampanyası

Sizler ile Vodafone FreeZone’a Nasıl Geçilir konusunu inceledik. Vodafone Tarife, Paket ve Kampanyalarını anlatmaya çalıştık. Tüm paket ve kampanyalara ulaşabilmek, tarife ve paket içeriklerini detayları ile birlikte öğrenmek için bayfinans.net’u takipte kalın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.