Vodafone Faturasız Üçlü Paketler 2020

03.02.2020
A+
A-

Vodafone faturasız üçlü paketler ile her yıl olduğu gibi yine kullanıcılarına harika paketler ve sürpriz hediyeler sunuyor. Şimdi Vodafone kullanıcılarına özel faturasız 3’lü paketleri inceleyelim.

Vodafone’ nun birbirinden eşsiz üçlü paketleri bulunmakta bunlardan bazıları; FreeZone, Konuştukça internet tarifesi, Saçma güzel tarifeler, Gençlere Özel Tarifeler, Bittikçe Dolan Tarifeler, Gani Tarifeler ve Mega Tarifeler gibi birbirinden avantajlı tarifeler sunmaktadır.

İnternet mesaj ve konuşmadan oluşan bu tarifeler herkesin kullanma ihtiyacına göre değişmekte ve istediği miktara göre fiyat değişikliği içermektedir. İşte Vodafone faturasız üçlü paketler:

Vodafone Faturasız Üçlü Paketler 2020

Vodafone Faturasız Üçlü Paketler 2020

Vodafone Faturasız Üçlü Paketler

Konuştukça İnternet Small: Konuştukça internet small paketinde Vodafone kullanıcılarına 500 dakika, 1000 sms ve 2 GB interneti 27 TL karşılığında kullanıcılarına sunmaktadır.

Saçma Güzel +4: Vodafone faturasızda bu paketin içeriği 750dakika, 250 sms, 4 GB internet 2 GB’ı seçebileceğin pakette. 22 TL karşılığında, saçma güzel +4 internetine ulaşabilirsiniz.

Saçma Güzel 10: Bu paketimizde ise 750 dakika, 100 sms, 10 GB internet 5GB seçebileceğin pakette Bu tarifeye 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Saçma Güzel 14: Saçma güzel tarifesi 750 dakika, 250 sms, 14 GB, 7 GB’ı seçebileceğin pakette olmak üzere bu tarifeyi 43 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Yenilenen 1500: 500 dakika, 250 sms, 500 MB interneti 22TL karşılığında satın alabilirsiniz. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir.

Yenilenen 2 GB: Bu paketin içeriğinde 750 dakika, 250 sms, 2 GB internet yeni gelenlere özel 1 GB ekstra internet hediyesiyle 25 TL karşılığında bu paketi satın alabilirsiniz. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir.

4 GB Üstü Üçlü Paketler

Yenilenen 4 GB: Bu yenilenen paketin içeriğinde 750 dakika, 250 sms, 4GB internet yeni gelenlere ise ek 1 GB internet tarifesini vardır. Bu tarifeyi 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir.

Vodafone Faturasız Esnek Tarife

Yenilenen 6 GB:  Yenilenen 6 GB paketinde ise 750 dakika, 250 sms, 6 GB internet ve yeni gelenlere özel 1GB internet vardır. Yenilenen 6 GB paketi 35 TL karşılığında hattınıza tanımlanmaktadır. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir.

Yenilenen 2 GB Fırsat: Yenilenen 2 GB fırsat paketi 750 dakika, 250 sms 22 TL hattınıza karşılığında yüklenmektedir. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer internet ihtiyacınız yoksa bu paketi tercih edebilirsiniz.

Yenilenen 7GB:  Yenilenen 7 GB paketinde 750 dakika, 250 sms, 7 GB internet bulunmaktadır. Bu paket 27 TL hattınıza karşılığında hattınıza tanımlanmaktadır. Yenilenen paketler paketiniz bittiğinde hattınızda yeterli miktar TL bulunduğunda otomatik olarak yenilenmektedir.

Konuştuğunca İnternet Medium Paket:500 dakika, 1000 sms, 3 GB internet 25 TL. Konuştukça internet paketimizde diğer paketlerden farklı olarak hafta içi konuştuğun dakikaları hafta sonu hediye internet olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Konuştuğunca İnternet Large Paket:750 dakika, 1000 sms, 4 GB internet 30 TL karşılığında bu paketi satın alabilirsiniz. Konuştukça internet paketinde diğer paketlerden farklı olarak hafta içi konuştuğun dakikaları hafta sonu hediye internet olarak kullanabilirsiniz.

Konuştuğunca İnternet XL Paket: 750 dakika, 1000 sms, 5 GB internet 38 TL karşılığında bu paketi satın alabilirsiniz. Konuştukça internet paketinde diğer paketlerden farklı olarak hafta içi konuştuğun dakikaları hafta sonu hediye internet olarak kullanabilirsiniz.

Kullanım ihtiyacınıza göre paket seçebilir Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak tarifenizi seçebilirsiniz. Ayrıca Vodafone dijitale özel ilk 3 ay 2 GB + 2 GB + 2 GB olmak üzere toplamda 6 GB hediye.

Kalan paketinizi görebilmek için Vodafone yanımda ya giriş yapabilirsiniz ya da ‘OZET’ 7000’e ücretsiz mesaj atarak kalan internet, mesaj ve konuşma hakkınızı görebilirsiniz. Eğer internet veya mesaj atmak istemezseniz 7000 i ücretsiz arayarak kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.