Vodafone Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri

10.04.2020
A+
A-

Vodafone Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri karma paket yapmak istemeyenler için Vodafone’ tarafından abonelere sunuluyor. Sadece konuşmayı tercih edenler, mesaj ile zaman kaybetmek istemeyenler, internet kullanmayanlar için sadece konuşma hakkı içeren aylık ek paketler Vodafone’da. Bu yazımızda sizler için Faturalı ve Faturasız olarak ikiye ayrılan ek konuşma paketlerinden Faturasız ek konuşma paketlerini inceleyeceğiz. 

Vodafone Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri 

Faturasız hatların ek olarak kullanabileceği Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri 2 Farklı şekilde sunuluyor. Bu paketler;

  • Büyük Seçim 250 Dakika
  • Büyük Seçim 500 Dakika

Tarifenizdeki dakikalar yetmediğinde imdadınıza koşan bu iki paketi gelin inceleyelim.

Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri

Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri

Vodafone Büyük Seçim 250 Dakika Paketi

Vodafone Büyük Seçim 250 Dakika Paketi ile tarifenizde yer alan konuşma haklarınız bittiğinde her yöne 250 dakika atın alarak kullanabilirsiniz. Örneğin Vodafone Faturasız Kolay Paketlerinden birtanesine sahipsiniz ve konuşma hakkınız kalmadı. Hemen Vodafone Yanımda Uygulamasına girerek Ek Paketler Bölümüne Tıklayın burada Büyük Seçim 250 Dakika Paketini bulun ve satın alın. İşte bu kadar basit.

Ek paketlerin en güzel yanı ise çok uygun olmaları. Vodafone Büyük Seçim 250 Dakika Paketini sadece 6 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Burada bahsetmemiz ve dikkat etmeniz gereken bir nokta var. O da paketin tekrar eden özellikte olması. Büyük Seçim 250 Dakika Paketi ay sonunda iptal etmediğiniz takdirde yenilenecektir. Bu yüzden paketinizi kullandıktan sonra yenilenmemesini istiyorsanız ek paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemleri için de Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Paketleri

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Paketleri

Vodafone Büyük Seçim 500 Dakika Paketi

Vodafone Büyük Seçim 500 Dakika Paketi her ay kullanabileceğiniz her yöne yurt içi 500 dakika içeriyor. Tarifeniz bittiğinde bu paketi satın alarak konuşmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Özellikle Büyük Seçim 250 Dakika Paketine göre daha fazla konuşma hakkı içeren Büyük Seçim 500 Dakika Paketi fiyat olarak ise ondan farklı değil. 

Bu paketi yapmak için de sadece 6 TL ödemeniz yeterli oluyor. Paketi satın almak için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanmak. Uygulamaların yaygınlaşması ile birlikte artık istediğiniz her paketi Vodafone’un bu uygulamasından satın alabiliyorsunuz. Bu sayede zaman kaybı da yaşamamış olursunuz. 

Büyük Seçim 500 Dakika Paketi ay sonunda yenilenen özelliğe sahip bir paket. Bu yüzden paketi bir sonraki ay kullanmayacaksanız paketi iptal etmeniz gerekmektedir. İptal etmediğiniz takdirde ay sonu geldiğinde ek paketiniz 6 TL karşılığında yenilenecektir. Fazla ücret çekimi gibi durumlarla karşılaşmamak için bu hususa dikkat etmenizde fayda var.

Vodafone Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri Satın Almak İçin Vodafone Yanımda Uygulaması

Bahsettiğimiz tüm paketleri Vodafone Yanımda Uygulamasından satın alabilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulamasını Android cihaz kullanıyorsanız Play Store uygulamasından İOS ciaz kullanıyorsanız telefonunuzda yer alan Apple Store uygulamasından indirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınız zaman paketler kısmına tıklayarak sadece konuşma paketlerini değil istediğiniz tüm paketleri satın alabilirsiniz. Örneğin tarifenize ek paketiniz bitti fakat siz dakika değil Vodafone Faturasız SMS Paketi istiyorsanız ek paketler bölümünden SMS kısmına gelmeniz yeterli. Daha sonra gerekli satın alma seçeneklerine tıklayarak işleminize devam edin. İşte paket almak bu kadar kolay. Yine de  ben uygulamayı kullanmak istemiyorum diyenler için ise Vodafone Online üzerinden paket satın alma seçeneği de mevcut. İsterseniz Vodafone sitesine girerek Vodafone Online üzerinden de paketinizi satın alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Faturasız Her Yöne Aylık Konuşma Paketleri konusunu sizler için inceledik. Sizde eğer faturasız bir Vodafone abonesi iseniz bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Vodafone’un diğer paketleri hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, yorum, istek ve önerinizi aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.