Vodafone Faturasız Esnek Tarife Nedir? Nasıl Geçilir?

03.02.2020
A+
A-

Bol bol internet ve konuşma hakkı veren Vodafone faturasız esnek tarife, dakika, internet ve SMS haklarından yararlanabileceğiniz uygun fiyatlı paketlerden oluşuyor.

Herkesin cebine uygun fiyat seçenekleriyle hem konuşmaya hem de internete doyacağın esnek tarifeler, Esnek 1 ve Esnek 8 tarife paketleriyle Vodafone abonelerinin karşısına çıkıyor.

İster akşam ister sabah hiç fark etmez, istediğin kadar internet istediğin kadar dakika fırsatlarından yararlanabileceğin esnek tarifler için hemen seçenekleri değerlendirebilirsin.

Eğer normal kullanım paketlerinden memnun değilseniz, bu dakikalar ve internet bana yetmiyor diyorsanız, her ay internet hediyesiyle abonelerinin yüzünü güldüren faturasız esnek tarifesine hemen geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Esnek Tarife Paketleri

Vodafone Esnek Tarife Paketleri

Her yıl yenilikler ve sürprizlerle dolu Vodafone abonelerinin yüzünü güldürecek yeniliklerle bu yılda karşınızda. Vodafone faturasız esnek tarifelerden yararlanmanız için Freezone gençlerinden olmanız yeterli olacaktır. Tarife sadece 7 ile 26 yaş arasındaki bireysel aboneleri kapsadığı gibi kullanım hakları da hat sahibine aittir.

Vodafone Freezone genciysen ve internetim bana yetmiyor diyorsan hemen bir esnek tarife üyesi olabilirsin. Bunun için yapman gereken Freezone’un F harfini Esnek paketinin ismi ve sayınsa göre yazarak 7000’e kısa mesaj göndermen olacak.

Örneğin ‘’FESNEK3’’ yazarak anında Vodafone esnek paketlerinden birine üye olabilir, bu yıl bol bol dakika ve internet kullanma haklarına sahip olabilirsin.

Vodafone Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi

Faturasız esnek paketinden yararlanmak için Freezone haklarından yararlanabilirsin. Akşam sabah demeden bol bol internet ve konuşma hakkı istiyorsan bu paket sana göre olabilir.

Tarifende bulunan 6 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma hakkı ve 5000 SMS yetmiyor diyorsan, bu tarife sayesinde 6 GB+ 3 GB her ay hediye. 3 GB akşamdan sabaha kullanım haklarıyla Vodafone faturasız esnek tarifeye hemen üye ol, sen de akşam 9’dan sabah 9’a kadar ek 3 GB internet kazanma şansına sahip ol.

Avantajlı paketlere doyamayacağın Vodafone Freezone ile gençlere uygun bol bol internetli ekstra tarifesi için 7000’e kısa sms atman yeterli olacaktır.

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Vodafone Faturasız Esnek Large

Bol bol internet ve konuşma hakkının olacağı Vodafone faturasız esnek tarife large paketi için yapmak gereken 7000’e kısa sms atmak. Bunun dışında anında 750 dakika her yöne konuşma hakkı, 5000 SMS ve 6 GB internet hakkına sahip olursun. 26 yaşına kadar yararlanabileceğin bu genç tarife paketinde akşamdan sabaha 3 GB + 3 GB daha hediye.

Large esnek paketinde uygun fiyatlı faturasız haklarından yararlanabilir, doya doya internet kullanıp, bol bol konuşabilirsin. Vodafone faturasız kullanım hakları için hemen Vodafone yanımda uygulamasını indir ve Freezone tarife fırsatlarını kaçırma.

Vodafone Esnek Small Tarife

Faturasız öğrencilerin dostu olan Small tarifesiyle tanıştınız mı? Ayda sadece 19 liraya inanılmaz tariflerle karşınıza çıkan Vodafone faturasız esnek tarifesi, 500 dakika her yöne konuşma, 5000 SMS ve 2 GB internetiniz olmasını sağlıyor. Üstelik akşamdan sabaha 9’dan 9’a 1 GB+ 1 GB hediyesiyle, genç Vodafone’lunun yüzünü güldürüyor.

Faturasız esnek tarifelerden yararlanabileceğin binlerce seçenekten sana uygun olanını seç, anında yüzünü güldürecek internet kampanyalarından yararlan.

Vodafone small tarifesinin yanı sıra Medium ve esnek 19 paketlerini de inceleyebilir, uygun fiyatlı bol internetli seçeneklerden sen de yararlanabilirsin. Medium, Small ve Large paketleri için bol bol internet ihtiyacının karşılanacağında emin olabilir, uygun fiyata Vodafone abonesi olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsin.

Vodafone Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi

Vodafone Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi

Yeni Esnek 1 GB Tarifesi Nedir?

Yeni esnek 1 GB tarife için hemen Vodafone abonesi olman yeterli. Vodafone yeni gelenlere bol bol seçenekler sunan operatör, sosyal medya kullanıcılarına birbirinden güzel haberlerle geliyor. Facebook, twitter, Youtube ve instagram kullanıcılarının severek katılacağı bu tarife, 500 dakika her yöne konuşma, 5000 SMS her yöne ve 1 GB internete + 3 GB internet hediye ediyor.

Ekstra 2 GB internet kazanmak için de 3636’ya FATURASIZ YOKARTIK yazıp göndererek yeni internet haklarını doya doya kullanmanın tadını çıkartabiliyorsun. Hemen Vodafone gel ve bol bol internet, dakika ve hediyeler seninle olsun, cebine dolsun!

Vodafone Aile Tarifesiyle Herkes Burada!

İnternette doyacağın Vodafone faturasız esnek tarife, aile boyu saadet getirecek seçeneklerle dolu. Faturasız esnek aile 2 GB paketinden yararlanabileceğin Vodafone operatörü, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve 5000 SMS veriyor. Üstelik 4 GB internet ve 2 GB hediye internetle kullan kullan bitmiyor.

Vodafone Aile tarifesinden yararlanmak için yeni abone olman ya da yeni aktivasyon yaptırmış olman gerekiyor. Bol bol eğlence ve internet şansını bulacağın fırsatları kaçırma, 25 yaşını geçmediysen anında tarife üye ol, her ay uygun fiyata 2 GB internet kazanma şansın olsun.

Yeni Vodafon’luya yep yeni tarife seçenekleriyle her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Bizi çok bekletme ve fırsatlardan haberdar ol!

Faturasız Esnek Fırsat Tarifesi

Bize uyku yok diyorsan, hemen katılacağın Vodafone faturasız esnek tarife fırsat paketi, bol bol esnek seçeneklerle dolu. Önce Vodafone abonesi oluyorsun ve anında esnek 2 GB interneti kazanmaya başlıyorsun.  Bunun için yapman gereken yeni bir Vodafone üyesi olmak.

Uygun fiyata ayda 2 GB internet, 400 dakika her yöne konuşma ve 5000 SMS. Aynı zamanda Hafta sonları Vodafone’lularla 2000 dakika geceden sabaha konuşma hakkı seninle. Senin için bol bol internet ve konuşma hakkı işte Vodafone esnek seçenekleriyle karşında.

Vodafone Esnek Tarifeye Nasıl Katılırım?

Vodafone Freezone ve yeni abone olanlar için birbirinden güzel esnek tarifelerle karşımıza çıkıyor. Vodafone faturasız esnek tarifelerden birine katılmak için yapman gereken istediğin tarifesin adını gererek 7000’e sms atman olacak. İstersen 7000’i direkt arayarak da tarife seçenekleri hakkına bilgi alabilir, sana uygun tarife haklarını sorgulayabilirsin.

Esnek frezone, esnek Red ve Esnek aile gibi bol bol seçeneklerin olduğunu unutma, hem uygun fiyata hem de bol internet seçeneklerinden işine yarayacak olanı seç ve anında kazanmaya başla.

Vodafone Esnek Tarife İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcısıysanız, paket iptalleri için sadece bir tuşa basmanız yeterli olacaktır. İstediğin tarife değişimi ve paket iptali için online self servis’ten yararlanabilir, bunun için Vodafone yanımda uygulamasını indirerek hem paketinde kalanları hem de tarife değiştirme seçeneklerini görebilirsiniz. Ya da direkt 7000’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanarak, Vodafone faturasız esnek tarife iptali için talepte bulunabilirsiniz.

Bol bol internet ve dakika seçeneklerinden yararlanabileceğiniz, Vodafone operatörüyle evde, işte, okulda size uygun tarifeler sizi bekliyor. Hemen Vodafone üye olarak, yeni tarife seçeneklerinden yararlanabilir, sana uymayan tarifeyi koşulsuz şartsız iptal edebilirsin.

YORUMLAR
  1. Kübra dedi ki:

    Vodafone Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi çok avantajlı yaa . iki ay oldu geçeli internet kotamı hiç aşmıyorum tavsiye ederim