Vodafone Faturasız Esnek Kafama Göre 2 Tarifesi

10.02.2020
A+
A-

Vodafone kullanıcılarına birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’nun opreratörlerine sunduğu Vodafone faturasız esnek kafama göre 2 tarifesi bütçeye uygun ve her yöne dakika, internet ve mesaj imkanı sunmaktadır. Şimdi gelin hep birlikte kafama göre 2 tarifesinin özelliklerini, koşullarını nasıl bu tarifeyi yapabileceğimizi inceleyelim.

Vodafone Faturasız Esnek Kafama Göre 2 Tarifesi

Vodafone Faturasız Esnek Kafama Göre 2 Tarifesi

Vodafone Faturasız Esnek Kafama Göre 2 Özellikleri

Vodafone’lu olmanın ayrıcalıkları saymakla bitmez. Her yaşa her kullanıma uygun paketler kullanıcıya uygun içerikler mevcut. Bu paketlerden biriside Vodafone faturasız esnek kafama göre 2 tarifesi.

Faturasız kullanıcılara özel olarak hazırlanan kafama göre 2 tarifesinde her yöne geçerli 500 dakika, 2 GB internet ve 100 sms bulunmaktadır. Bu tarifeye sahip olmak istiyorsanız 19 TL ödemeniz gerekmektedir. Whatsapp uygulamasını çokça kullanan kullanıcılar için kafama göre 2 tarifesinde ücretsiz kotadan yemeden Whatsapp kullanma imkanı sunmaktadır.

Vodafone Faturasız Esnek Kafama Göre 2 Avantajlar

 • Bu tarifeden 26 yaşından küçük olan kullanıcılar yararlanabilmektedir.
 • Yeterli bakiye bulunduğu taktirde , paket bitiminde tarifeniz otomatik olarak yenilenir.
 • Tarife ücreti alınamadığı zaman ya da tarifedeki yüklenen daikakalar bittiğinde abonenin üzerinde aktif paket bulunmuyorsa vodafone’nun ücret tarifesi geöerli olur.
 • Kullanıcıların tarife içeriğindeki dakika, sms, internet alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti kullacıdan tahsil edilmesiyle içerik abonenin hesabına yü
 • Kullanıcı tarife değişikliğine gittiğinde tarifesi 30 gün geçerlilik süresini korur.

 

 • Tarifedeki kullanabileceğiniz dakikalar sadece yurtiçi opratörlerine görüntülü konuşma ve ses kullanımları için kullanılabilir. Tarife içeriğinde bulunan dolaşım ücreti (roaming), özel servis aramaları, yurtdışını arama, TT servisleri, uydu görüşmeleri gibi hizmetlerde geçerli değildir. 444′ lü numaralara ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır.
 • Özel servis aramaları yurtiçi ücret tarifesi uygulanmaktadır.
 • Kıbrıs aramaları eğer başka ek paketiniz yoksa ulusarası arama kapsamında değerlendirilir.
 • Tarifenin geçerliliği 30 gündür. 30 gün sonunda kalan bakiyeler sonraki aya devredilmez.
 • Esnek paketler yenilenebilir tarifeler olup yeterli miktarda kontör varsa paket süresi dolumunda otomatik olarak yenilenir.
 • Tarife ücretine KDV dahildir.

 

 • Tarife yenilenmeleri 3 gün önceden sms ile bilgilendirilir.
 • Cep Aran Kampanyası tarife ile  birlikte değildir.
 • Başka bir tarifeye geçiş yaptırdığınızda vodafone esnek paketiniz iptal olur.
 • Kullanıcılar faturalı hatta geçiş, iptal, kapatma vb. gibi işlemler de sahip olunan haklar kaybedilecektir.
 • Vodafone BTK’ya yassal kuralları bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Kafama göre 2 tarifesiyle birlikte Aylık her yöne konuşma, Aylık her yöne mini konuşma, Süper avantaj, Komple, Her yöne 500 dakika, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık vodafone içi katla kazan, Freezone’a gel katla kazan, Hoşgeldin mini, Hoşgeldin maksi, Genç 500, Süper komple, Komple özgürlük, Hoşgeldin 250, Freezone 3ü birarada tarifeleri vb. tarifeler Vodafone kafama göre 2 tarifesiyle birlikte kullanılamaz.

Vodafone Faturasız Esnek Tarife Nedir? Nasıl Geçilir?

 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan kullanıcılar bu tarifelerden faydalanamazlar.
 • Kafama göre 2 tarifesinde tarife bittiği takdirde 5 TL karşılığında 250 MB hattınıza tanımlanmaktadır. 7 gün geçerliliğini korumaktadır.
 • Cebinize uyan internet hakkı ücretsiz bir şekilde 5 MB kullanım hakkı sağlamaktadır, sonrasında her tarife aşımında 250 MB 5 TL olarak ü Paket tanımlandıktan sonra bir hafta geçerlilik süresi vardır. Abone kullanıma devam ettikçe bakiyesi olduğu takdirde yeni 250 MB internet hattına tanımlamaya devam eder, bir limit bulunmamaktadır.
 • Cebinize uyan internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından sonra gelmektedir.
 • Cebinize uyan internetin kullanım süresi gelen sms mesajından sonra başlar.
 • Bu tarifeyi seçen aboneler otomatik olak 3G ve 4.5 hizmetlerinden yararlanabilmektedirler. 4.5’den yararlanmak için kullanıcın onay vermiş olması gerekmektedir. Telefonun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanında olması gerekmektedir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyaları 2020

Vodafone Faturasız Esnek Kafama göre 2 Tarife Yapımı

Vodafone Faturasız Esnek Kafama göre 2 Tarife Yapımı

Faturasız Esnek Kafama göre 2 Tarife Yapımı

Sizde kafama göre 2 paketini almak istiyorsanız vodafone yanımda uygulamasından, tarifem ve kullanımlarım seçeneğinden geçebileceğim tarifeleri seçin ve ‘ Vodafone Faturasız Esnek Ekstra ’ tarifesini seçebilirsiniz. Ya da 7000’i ücretsiz arayarak paketinizi hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Faturasız Esnek Kafama göre 2 Tarife İptali

Faturasız hat kullananlara özel olarak hazırlanan kafama göre 2 tarifenizi iptal ettirmek istiyorsanız Vodafone yanımda uygulamasından, 7000’i ücretsiz arayarak müşteri hizmetlerine bağlanarak veya vodafone merkezlerinden paket iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarife Paketleri

Kalan Tarife Sorgulama

Tarifenizdeki kalan dakika, mesaj ve internet haklarını görüntelemek için Vodafone Yanımda uygulamasının ana sayfasında kalan haklarınızı görüntüleyebilir, 7000’e ‘ OZET ‘  şeklinde mesaj atabilir veya 7000’i ücretsiz arayarak kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Kafama Göre 2 esnek paketi Vodafone kullanıcılarının ihtiyaçlarının karşılığını bulabileceği tarifelerinden biridir. Kafama göre tarifesi daha çok gençler tarafıdan kullanılmaktadır. Bu tarifeye sahip olmak isterseniz ‘ KG2 ‘ yazıp 7000’e kısa mesaj atabilirsiniz. Birbirinden avantajlı Vodafone tarifeleriyle sizde daha az ödeyerek vodafone fırsatlarından yararlana bilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.