Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi – 25₺

28.03.2020
A+
A-

Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi – 25₺ ile cebimizi hafifletiyor. Faturalı hatlara özel Vodafone Uyumlu Tarifelerin biri olan Uyumlu 7 online’a özel olarak ilk 3 ay 25₺. Daha sonraki 12 ay boyunca tarifeyi 29₺ ücret ile satın alabiliyoruz. Uyumlu 7 Tarifesi neler içeriyor? Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi Nasıl Yapılır? Tarifenin Avantajları Neler? Tüm bu soruları makalemizde ele aldık.

Vodafone Uyumlu 7

Vodafone Uyumlu 7

Uyumlu 7 Tarifesi neler içeriyor?

Uyumlu 7 Tarifesi Faturalı hatlara özel olarak 7 GB İnternet + 750 dakika + 250 SMS sunuyor. Elbette sadece bu da değil tarifeye geçiş yaptığınız anda telefonunuza ilk 1 aya özel olarak 10 GB cepten internet Vodafone tarafından hediye olarak tanımlanıyor. 10 GB internetten yararlanabilmek için Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmen yeterli. Bunun yanında paket ile birlikte Vodafone TV Eğlence Paketini ücretsiz olarak kullanma hakkı ve her  ay yenilenen ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vodafone TV’de geçerli 2GB internet hakkı hediye!

Uyumlu 7 Tarifesi Ne Kadar? 

Tarifeyi seçme durumunuza göre tarife ücreti de değişiklik gösteriyor. Uyumlu 7 Tarifesini ister taahhütlü ister taahhütsüz olarak kullanabiliyorsunuz. Tarifenin fiyatları ise şu şekilde değişiyor;

Uyumlu 7 Tarifesi Taahhütsüz: Ayda 49₺

Uyumlu 7 Tarifesi Taahhütlü: Ayda 29₺

Taahhütlü olarak ayda 29₺ olan fiyat Online’a satın alımlara özel olarak ilk 3 ay sadece 25₺’ ye alınabiliyor.

Uyumlu 7 Tarifesi Ücretler

Uyumlu 7 Tarifesi Ücretler

Tarifenin Ek Avantajları Nelerdir?

Tarifenin ilk avantajı ilk ay kullanılabilecek hediye olarak  10 GB internet sunması. Diğer avantajları ise;

Taahhütlü Kullanımlarda 3 Ay İçerisinde Cayma Bedeli Yok

Özellikle paketin en güzel yönlerinden biri ise Taahhüt yaptırdığınızda fikrinizi ilk 3 ay süresinde değiştirmeniz durumunda cezasız çıkma durumunuz mevcut. Paketi satın aldıktan sonra ilk 3 ay içerisinde çıkarsanız cayma bedeli ödemiyorsunuz.

Akıllı Devretme Özelliği

Paketin bir diğer özelliği ise devretmesi. Akıllı devretme özelliği olan pakette kullanılmayan tüm dakika, sms ve internet haklarınız bir sonraki aya devrediyor.

Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi Nasıl Yapılır? 

Tarifeyi satın alabilmek için isterseniz adresinize en yakın olan Vodafone bayisinize gidebilirsiniz. Dilerseniz Online’a özel avantajlardan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabilir ya da Vodafone’un internet sitesinden paketinizi satın alabilirsiniz. Kısa yoldan paketi satın alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Vodafone Uyumlu Tarifeler

Vodafone Uyumlu Tarifeler

Vodafone’un sunmuş olduğu diğer Uyumlu Tarifeler İçin aşağıda bulunan tarife isimlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Vodafone Faturalı Uyumlu 11 Tarifesi – 35₺


Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesi – 29₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Genç 7 Tarifesi – 25₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Bol Dakika Tarifesi – 21₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Genç 11  Tarifesi – 35₺


 

Eğer Vodafone’un Faturasız tarifelerini incelemek istiyorsanız Faturasız hatlara özel paketleri sitemizde sizler için inceledik.

Vodafone Faturasız Kolay Paketler


Vodafone FreeZone Gamer Paketleri


 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.