Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesi – 29₺

29.03.2020
A+
A-

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesi – 29₺ tam 10 GB internet seçeneği ile abonelere internet yağdırıyor. Üstelik dakika isteyene dakika, internet isteyene internet, ben mesajlaşmak istiyorum diyene SMS seçenekleri ile. Neden mi Süper Uyum? Çünkü bu tarife kapsamında kendi tarifeni kendin düzenleyebiliyorsun. Ne zaman neye ihtiyacın olursa ihtiyacına göre seçim yapmak Vodafone sayesinde senin ellerinde. Bunu gerçekleştirebilmek için ihtiyacın olan tek şey Vodafone Yanımda Uygulaması. Uygulamaya istersen kişisel bilgisayarından girebilir, istersen onu telefonuna indirebilirsin. Android işlemcili telefonlar için Play Store, İOS işlemcili telefonlar için ise Apple Store da yer alan uygulamayı edinmek oldukça kolay. Uygulamayı indir Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesine tıkla ve sen de internet avantajlarından yararlan.

Peki Vodafone Süper Uyumlu Tarifesinin İçeriği Nelerdir? Tarifeden kimler yararlanabilir? Vodafone Süper Uyumlu Tarifesinin Taahhütlü ve Taahhütsüz Fiyatları Ne Kadar? İşte Türkiye’de bir ilk olarak abonelere sunulan bu tarifeyi sizler için inceledik.

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesi - 29₺

Vodafone Faturalı Süper Uyumlu Tarifesi – 29₺

Vodafone Süper Uyumlu Tarifesi Neler İçerir?

Türkiye’de bir ilk olan bu tarife adı üzerinde olarak sahiden süper ötesi bir tarife. Tarifemiz temel olarak 10 GB internet + 750 Dakika + 10 SMS içeriyor. Ama elbette içeriği sadece bununla sınırlı değil. Tarifeyi süper yapan olanlardan biri tarifeye geçtiğiniz zaman ilk ay hediye olarak hattınıza tanımlanan ek 10 GB internet. Tarifeye geçtiğiniz ilk ay tam 20 GB internet sizin oluyor. Hatta buna ek olarak tarifenin yanında Vodafone TV Eğlence Paketinde kullanabileceğiniz aylık 2 GB internet de tarifede mevcut. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere daha fazla konuşan biri iseniz Vodafone Yanımda Uygulamasından tarifenizde yer alan 750 dakikalık süreyi istediğiniz miktara çekebilirsiniz. Ya da ben daha çok mesajlaşıyorum derseniz yine uygulama üzerinden SMS miktarınızı ayarlayabilirsiniz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarifesi Ücreti Ne Kadar?

Süper Uyumlu tarifenin ücreti taahhütlü ve taahhütsüz olarak iki seçenek ile bizlere sunuluyor. Buna göre tarifeye;

Taahhütlü: Ayda 53₺

Taahhütsüz: Ayda 33₺

Fakat eğer tarifeye taahhüt yaparak geçerseniz Vodafone ilk 3 ay boyunca tarifeyi 33₺ yerine sadece 29₺ karşılığında kullanabilme imkanı tanıyor. Bunun en güzel yanı ise tarifeden 3 ay süre içerisinde ayrılma kararı alırsanız cayma bedeli ödemeksizin tarifeden ayrılabilme imkanı olması.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Süper Uyumlu Tarifesi İçerik Değiştirme

Vodafone Süper Uyumlu tarifenizin içeriğini değiştirebilmeniz için bilmeniz gereken iki önemli nokta var. Bunlardan birincisi;

Tarifenizin içeriğini sadece ve sadece Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden değiştirebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan bir ikincisi ise;

Tarifenizin içeriğini her fatura döneminde sadece bir kere değiştirebilirsiniz.

 

Vodafone Faturalı hat kullanıcısı iseniz Vodafone’un diğer Uyumlu Tarifelerini incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Uyumlu 7 Tarifesi – 25₺


Vodafone Faturalı Uyumlu 11 Tarifesi – 35₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Genç 7 Tarifesi – 25₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Bol Dakika Tarifesi – 21₺


Vodafone Faturalı Uyumlu Genç 11  Tarifesi – 35₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.