Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarife Paketleri

14.02.2020

Vodafone 2020 tarifeleri birbirinden avantajlı içerikler sunmaya devam ediyor. İnternet kullamına göre size uygun tarifeler sunmaktadır. Vodafone interneti dilediğiniz zaman kullanın diye iki katına çıkarın, doyasıya internet keyfini yaşayın diye vodefone esnek 4 ve Vodefone esnek 8 tarifeleri sunmaktadır.

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarifeleri

Vodefone internet kullanım miktarına göre iki ayrı esnek paket  imkanı sunmaktadır. Sizde size uygun tarifeyi inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Esnek 8 Tarifesi:  Vodafone faturasız esnek 8 tarifesini tercih etmeniz durumunda vodefone +1 GB internet hediye etmektedir. Vodafone freezone paketleri içerisinde yer alan faturasız esnek 8 paketini kullanmak isteyen gençlere özel avantajlar bulunmaktadır.

750 dakika, 5000 sms ve 8 GB (4 GB internetini akşam 21.00 – sabah 09.00 saatler arasında kullanabileceğiniz) internetten ve Vodefone Freezone hattına yeni geçecek olan kullanıcılaera ek 1 GB’ dan oluşan bu tarifeyi 29 TL’ ye satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Esnek 4 Tarifesi

Vodefone’nun bu kampanyası 750 dakika, 5000 sms ve 4 GB (2 GB internetini akşam 21.00 – sabah 09.00 saatler arasında kullanabileceğiniz) internet içermektedir. Sizede bu tarife uygunsa 23 TL karşılığında bu tarifeyi satın alabilirsiniz.

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarife Paketleri

Vodafone Esnek 4 Esnek 8 Tarife Paketleri

Vodafone Faturasız Esnek 4 ve Esnek 8 Tarifesinin Koşulları;

 • Esnek tarifelerden 26 yaşından küçük aboneler yararlanabilir.
 • Esnek paketler yenilenebilir tarifeler olup yeterli miktarda kontör varsa paket süresi dolumunda otomatik olarak yenilenir.
 • Eğer vodafone’lu değilseniz hattınızı taşıdığınız ve esnek tarifelerden birini seçtiğiniz taktirde ek olarak + 1GB  internet hediye etmektedir.
 • Vodafone paketi aşan kullanıcılar için her 5 TL karşılığında 250 MB hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
 • Kıbrıs aramaları eğer başka ek paketiniz yoksa ek ücrete tabidir.

Vodafone Esnek Tarife Nedir? Nasıl Yapılır?

 • Paketin içeriğindeki dakikalar 60 saniyelik periyodları baz alarak hesaplanır.
 • Tarifenin geçerliliği 30 gündür. 30 gün sonunda kalan bakiyeler sonraki aya devredilmez.
 • Başka bir tarifeye geçiş yaptırdığınızda vodafone esnek paketiniz iptal olur.

Vodafone faturasız esnek 8 veya esnek 4 paketine yeni geçecek kullanıcılar için ek paket hediyesi için ‘1 GB HEDİYE ‘ yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Ya da vodafone yanımda uygulamasından tarifenizi dilediğiniz cebinizde uygun esnek tarifeyle değiştirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek Tarife

Vodafone Faturalı Esnek Tarife

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Tarife Yapımı ve İptali

Sizde Vodafone esnek 4 veya esnek 8 paketini almak istiyorsanız vodafone yanımda uygulamasından, tarifem ve kullanımlarım seçeneğinden geçebileceğim tarifeleri seçin ve ‘Vodafone Faturasız Esnek 4’ veya ‘ Vodafone Faturasız Esnek 4’  tarifesini seçebilirsiniz. Ya da 7000’i ücretsiz arayarak paketinizi hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone faturasız esnek esnek  4 veya esnek 8 paketini iptal ettirmek istiyorsanız, Vodafone yanımda uygulamasından, 7000’i ücretsiz arayarak müşteri hizmetlerine bağlanarak veya vodafone merkezlerinden paket iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat 1 ay içinde maksimum 2 paket değişikliğinde bulunabilirsiniz. Eğer 2 kere paket değişikliği yapmışsanız paketiniz iptal olmayacaktır.
Vodafone Esnek Tarife Paketleri 2020

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Kalan Tarife Sorgulama

Tarifenizdeki kalan dakika, mesaj ve internet haklarını görüntelemek için Vodafone Yanımda uygulamasının ana sayfasında kalan haklarınızı görüntüleyebilir, 7000’e ‘ OZET ‘  şeklinde mesaj atabilir veya 7000’i ücretsiz arayarak kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone faturasız esnek 8  paketinde Vodafone kullanıcılarının ihtiyaçlarının karşılığını bulabileceği tarifelerinden biridir.Esnek 8  tarifesini hattınıza tanımlamak istiyorsanız ‘FESNEK8’ yazıp 7000’e kısa mesaj atabilirsiniz. Birbirinden avantajlı Vodafone tarifeleriyle sizde daha az ödeyerek Vodafone fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone faturasız esnek 4 kampanyasına geçmek isteyen kullanıcılar da ‘FESNEK4’  yazıp 7000’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Ayrıca vodafone her hafta kullanıcılarına özel Vodafone hediye imkanı sunuyor. Vodefone yanımda uygulamasını indirerek fırsatlar dünyasını seçerek sizde hediye çarkını çevirerek hediye dakika ve internet kazanabilir veya giyim, elektronik, yemek gibi alanlarda indirim kuponu kazanabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ece dedi ki:

  Tarifelerin kullanım süresi bir yıl mı

 2. Sümeyye dedi ki:

  Faturalı tarife mi faturasız tarife mi olsam diye düşünürken buradaki bilgiler sayesinde tarife mi bulmuş oldum. Teşekkürler..