Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

08.08.2020

Vodafone bedava SMS nasıl yapılır? Vodafone ücretsiz mesaj hilesi var mı? Hayatın karşımıza ne çıkaracağı belli olmuyor. Bir anda kontör bitebilir ve sadece 1 SMS hayati önem taşıyabilir. Bu duruma düşen okurlarımız için bugün Vodafone bedava SMS kazanma yollarını anlatacağız. Bu yöntemleri deneyerek çok acil durumlarda bedava mesaj paketi kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle faturasız hat sahiplerinin aniden biten mesaj paketleri onları zor duruma düşürüyor. Bazen faturalı müşterilerin de başına bu durum gelebiliyor. Hiç canınızı sıkmayın bugün kontörü ve kullanım hakkı bitenler için hayati tavsiyeler vereceğiz. 

“Mesaj hakkım bitti. Bedava SMS lazım ama nasıl yapacağım bilmiyorum!” dediğinizi duyar gibiyim. Tüm operatör şirketleri hem satışlarını canlandırmak hem de müşterilerini yalandan da olsa mutlu etmek için hediye kullanım hakları sunarlar. Hediye çarkı gibi basit uygulamalarla sağlanan bu haklar birçok müşteri tarafından beğenilerek takip edilmektedir. Siz de Vodafone tarafından sunulan bedava SMS, internet ve dakika paketlerini beş kuruş para vermeden kullanabilirsiniz. Gelin en kolay SMS kazanma yolu neymiş onu öğrenelim. 

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yöntemi: Vodafone Yanımda Hediye Çarkı 

vodafone bedava SMS nasıl yapılır

Bu işin bir hilesi yok. Hiç kimse milyonlarca insana hizmet eden Vodafone gibi büyük bir operatör şirketini kandıramaz. Bu nedenle bedava SMS yapma hilesini unutun. Faturalı ya da faturasız müşteri olmanız hiç önemli değil. Ücretsiz SMS kazanmak için “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeniz yeterli. Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ve şifre almak istiyorsanız adım adım bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. 

  • Telefonunuz Android ise buraya, iOS ise buraya tıklayarak ilgili uygulama marketlere gidin ve “Vodafone Yanımda” uygulamasını indir butonuna basın. 
  • Ardından Vodafone hediye çarkı mobil uygulama şifresini almak için “S” yazıp 7000’e mesaj atın. Hattınızın Vodafone Yanımda şifresi SMS olarak tarafınıza iletilecektir. Gönderilen bu mesajın ve kullanacağını bu uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. 

Hatırlatma: Mesaj hakkı olmadan Vodafone servislerine mesaj atabilirsiniz. Aynı şekilde internet hakkınız olmasa da Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz. 

Uygulamayı indirip kendi şifreniz ile giriş yaptıktan sonra her hafta hediye internet, mesaj ve konuşma kazanma şansı tanıyan hediye çarkı sayfasına ilerleyin. Uygulamanın en üstünde bulunan durum çubuğunu sola doğru kaydırın. En solda “Hediye Çarkı” ibaresini göreceksiniz. 

vodafone hediye çarkı sms

Hediye çarkı sayfasını açtıktan sonra ekranın sağ ortasında bulunan çark işaretine tıklayın ve açılan ekrandan çarkı çevirin. Orada birçok farklı kampanya ve hediye SMS paketi yer alacaktır. Çarkı çevirdiğinizde şansınız yaver giderse ücretsiz mesaj paketi kazanabilirsiniz. Bunun yanında yine aynı çark sayesinde 20GB’a kadar bedava internet paketi de elde edebilirsiniz. 

Bunların yanı sıra Vodafone Yanımda SMS paketi yapmak isteyen müşteriler çok daha büyük fırsatlar sunuyor. Haftalık giriş yaparak hediye 250 SMS kazanabilirsiniz. Tarife türünüze göre sürpriz SMS miktarınız 100, 250 ve 500 olarak değişebiliyor. Her pazartesi hediye mesaj hakkı kazanmak isterseniz de tarifeniz uyumlu olduğu takdirde sadece mobil uygulamaya giriş yaparak haftalık 500 bedava mesaj yollama fırsatını yakalayabilirsiniz. Vodafone ile bedava SMS yollamak bu kadar basit. Gelin bir diğer yöntemden bahsedelim. 

Vodafone Ücretsiz Mesaj Paketi 

Vodafone birçok faturalı hat müşterisine aylık 250 ile 300 adet SMS hakkı vermektedir. Eğer Vodafone Freezone müşterisi iseniz bu durumda her tarifede 250 SMS hakkı bulunuyor. Vodafone kalan kullanım hakkı sorgulamak isteyen müşterilerine çağrı merkezi ve “Yanımda” uygulaması üzerinden hizmet veriyor. Eğer tarifenizde parasız SMS hakkı olup olmadığını merak ediyorsanız, bu kanallardan SMS sorgulama yapabilirsiniz. 

vodafone beleş sms yollama

Gelin başka bir kolay SMS paketi yapma yönteminden söz edelim. Vodafone ücretsiz SMS hakkı elde etmek isteyen müşterilerine günlük bedava 10 mesaj vermektedir. Bu mesaj hakkı sadece diğer Vodafone müşterilerine yönelik olarak kullanılabilir. Online Self Servis adındaki uygulama ile günlük 10 SMS kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu hediye mesaj paketini kazanmak için ise Online Self Servise kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olma işlemleri için çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. 

Vodafone Yanımda Çağrı Merkezi Numarası: +90 212 367 00 00

Vodafone Hediye SMS Veren Tarifeler 

Vodafone’da hediye mesaj veren tarife var mı? diyenlere de cevap verelim. Elbette Vodafone Red ve Freezone gibi kulüplerde çok büyük mesaj paketleri sürpriz hediyeler şeklinde kullanıcılara dağıtılıyor. Bunun yanı sıra herhangi bir faturalı tarifeye geçtiğinizde otomatik olarak minimum 100 SMS hakkına sahip oluyorsunuz. Bize sorarsanız beleş mesaj hakkı kazanmak için çabalamak yerine bol SMS’li tarifeler seçerek ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. 

Vodafone SMS Paketi Yapma ve Ek Paket Fiyatları 

vodafone ek paket ücretleri

Vodafone SMS paketleri konusunda oldukça zengin bir operatör firma. Her türlü ihtiyaca yönelik olarak mesaj paketlerini kolayca bulabiliyorsunuz. Ek mesaj hakkı satın almak için tercih edebileceğiniz yollar şunlardır: 

  • Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden Ek Paket Satın Al diyerek ihtiyacınıza uygun paketi faturaya ek ya da kredi kartıyla ödemek şartıyla satın alabilirsiniz. 
  • Herhangi bir Vodafone şubesine giderek elden nakit ödemeyle mesaj paketi satın alabilirsiniz. 
  • Vodafone resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla kredi kartınızı kullanarak mesaj paketi satın alabilirsiniz. 

Vodafone SMS paketi fiyatları 7₺’den başlıyor ve giderek yükseliyor. Taleplerinize göre istediğiniz ek paketi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Örneğin yurt içi iletişimde geçerli haftalık 250 SMS sadece 7₺ ile satışa sunuluyor. Bir diğer mesaj paketi ise 13.000 SMS hakkı sunmaktadır. Buna bir nebze sınırsız SMS paketi de diyebiliriz. Bu devasa mesaj paketinin fiyatı ise sadece 12₺. Bir fatura dönemi boyunca kullanıyorsunuz ve kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmiyor. 

Vodafone Bedava Sınırsız SMS Gönderme Hilesi 

Ne yazık ki en başta da belirttiğimiz üzere operatör firmalarını hileler ile kandırarak sonsuz SMS gönderme hakkı elde etmek imkansız. Vodafone bazı tarifelerinde her yöne sınırsız SMS hakkı tanıyabiliyor. Paketinizde her yöne sınırsız SMS olsun istiyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sonsuz mesaj paketi satın alabilirsiniz. Bu paketler sadece bazı tarifeli müşterilere verilmektedir. Bedava sonsuz mesaj paketlerinin fiyatları ise tarifeden tarifeye değişkenlik göstermektedir. 

sms paketi yapma hilesi sınırsız

Vodafone bedava SMS gönderme çabasında olan müşterilerine sizlerin de gördüğü gibi bir hayli yardımcı oluyor. Dilerseniz bir de beleş SMS gibi internet ve dakika haklarının da nasıl kazanılacağından bahsedelim. Vodafone sayesinde beleş SMS, dakika ve internet paketi de yapmak mümkün. 

Vodafone Bedava İnternet Yapma 

En kolay sürpriz internet kazanma yöntemi en yukarıda da bahsettiğimiz gibi her hafta hediye çarkını çevirmektir. Hediye çarkını çevirerek 20 GB’a kadar internet hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kazanacağınız tüm hediye haklar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir ve belirtilen kullanım süresini aşacak şekilde kullanılamaz. Şu anda Vodafone bedava internet çarkı üzerinde tam 35 adet kampanya bulunmaktadır. 

hediye internet paketi kasma

Her hafta çevireceğiniz çark ile 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB internet hakkı kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra “İnternetinizden Yemeyen Günlük Pass” hediyeleriyle de çeşitli uygulamalarda internet paketinizden harcamadan kolayca takılabilirsiniz. 

Vodafone Paket Aşım Ücretleri: 1 Mesaj SMS Ücreti Kaç Kuruş? 

Zor durumda kaldınız ve bedava paket kasmak için yeterince zamanınız yok. Bu durumda paket aşımı yaparak mesaj gönderirseniz ortalama 1 mesaj için 60 kuruş ödemeniz gerekmektedir. Vodafone paket aşımı ücretleri tarifeden tarifeye değişkenlik gösterir. Avantajlı Aşım SMS Paketi gibi sonradan müdahaleli ek paketler ile 250 SMS tutarındaki aşımı 15₺’ye kapatabilirsiniz. Bu her tarifede mümkün olmayabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca kontör yokken mesaj göndermek de tahmin edeceğiniz üzere mümkün değil. Ulaşmanız gereken kişiyi ödemeli aramanızı öneririz. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.