Vatan Computer Fibabanka Telefon Kredisi

13.02.2020
A+
A-

Vatan computer Fibabanka telefon kredisi 2020 yılı itibari ile tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. Odeabank ile yaptığı anlaşmaya bir süre ara veren Vatan Bilgisayar, 2020 yılında Fibabanka ile anlaşmaya vardı.

Vatan Computer’dan cep telefonu alacak olanlara Fibabanka’dan harika haber! Fibabanka’nın Vatan Bilgisayarla yaptığı anlaşmaya göre Vatan Bilgisayardan cep telefonu alacak kişiler Fibabanka ile cep telefonlarını taksitli alabilecekler.

Daha önceden Vatan Bilgisayardan alışveriş yapacak olan kişilere Odebank tarafından kredi imkanı verilmiştir. Şuanda ise kampanyanın yeni ismi Fibabanka olarak duyuluyor.

Bu kredi şansı ise Vatan Bilgisayardan cep telefonu alan vatandaşlarımızı kapsamaktadır. Bütün Vatan Computer mağazalarında bu imkandan faydalanmanız mümkündür. Ancak mağazanın müşteri danışmanlarıyla bu konuyu teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Vatan Computer Fibabanka Telefon Kredisi

Vatan Computer Fibabanka Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon Almak

Vatan Bilgisayar’ın bankalar ile yaptığı anlaşma gereği Vatan Compoter mağazalarında yer alan banka personelleri aracılığı ile anında onaylı hızlı kredi kullanabilirsiniz. Bahsettiğimiz banka kredisi hizmeti, günlük hayatlarımızda kullandığımız kredi kartlarıyla yapılan taksitli alışverişlere benzemektedir.

Kısacası taksitli cep telefonu alışverişiniz kredi kartları yerine bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında yapmış olacaksınız. Aralarında çok bir fark yok. Çünkü her iki durum da herhangi bir bankanın bizlere sunduğu vadeli hizmetlerdir.

Bireysel ihtiyaç kredisi konusuna açıklık getirecek olursak; bankalar son yıllarda tüketiciler için olan hizmetlerini artırmışlardır. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak adına bankalar güzel fırsatlar ve krediler yaratmaya başlamıştır. Bayram, evlilik, kariyer, konut, taşıt, meslek, sağlık, eğitim, tatil, bilgisayar, mobilya, beyaz eşya gibi kredi çeşitleri oldukça artmıştır. Bunlar bireysel ihtiyaç kredisi adı altındadır.

Vatan Bilgisayarda istediğiniz herhangi bir cep telefonunu seçebilirsiniz. Fibabanka cep telefonu kredisi geçerli olmaya devam edecektir. Bu işlemleri 12 aya kadar taksitli ya da 3 taksit fırsatıyla yapabileceksiniz.

12 aya kadar taksit imkanı: bu kampanya Vatan Bilgisayar mağazalarında belirli tarihler arasında geçerlidir. 1-29 şubat 2020 tarihleri arasında 3500 TL altı seçili ürünlerde geçerliliğini korumaktadır. Bu seçili ürünlerde sigorta bedelini yansıtılabilmektedir.

Fibabanka koşulları değiştirme hakkına sahip olup kredileri serbestçe değerlendirebilir. Kredili mevduat hesabı açıldığında kampanya geçerli olur. kampanya koşulları müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Tüketici kredisi tüzel kişiler tarafından kullanılamaz ancak gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, faiz oranlarında değişiklik yapma, kefil ve ek belge isteyebilir.

3 ay taksitli: : bu kampanya vatan bilgisayar mağazalarında belirli tarihler arasında geçerlidir. 1-29 şubat 2020 tarihleri arasında 3500 TL üstü seçili ürünlerde geçerliliğini korumaktadır. Bu seçili ürünlerde sigorta bedelini yansıtılabilmektedir. Fibabanka koşulları değiştirme hakkına sahip olup kredileri serbestçe değerlendirebilir. Kredili mevduat hesabı açıldığında kampanya geçerli olur.

Kampanya koşulları müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Tüketici kredisi tüzel kişiler tarafından kullanılamaz ancak gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, faiz oranlarında değişiklik yapma, kefil ve ek belge isteyebilir.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Telefon Kredisine Başvuru

Vatan Bilgisayar kredisine başvuru parmaklarınızın ucunda çünkü başvuru yapmak için yalnızca bir SMS atmanız yeterli olacak.

Cep telefonlarınız ile VATAN yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile beraber 3422 numaralı hatta göndermelisiniz.

Örnek: VATAN 11223344555

Başvuru ne zaman onaylanır?

Cep telefonlarınızdan 3422 numaralı hatta gönderdiğiniz mesajdan sonra hemen geri dönüş alacaksınız. Mesaj gönderme işleminiz tamamlandıktan 1 veya 2 dakika sonra geri dönüş almanız mümkündür.

Yani SMS şeklinde bir cevap alacaksınız. Eğer olumlu bir mesaj alırsanız hiç vakit kaybetmeden en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilirsiniz.

Onay mesajından sonra ne yapmam gerekiyor?

Artık en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilirsiniz. Şubeden almak istediğiniz telefonu seçin. Daha sonra mağazada yetkili görevliye Fibabanka Vatan Bilgisayar cep telefonu kredisiyle almak istediğinizi beyan edin.

Yetkili görevli ile birlikte sisteme bilgilerinizi girmeniz sizin için yeterli olacaktır. Bu kredi 5 veya 10 dakika içinde hazır olacaktır. Artık telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman www.vatanbilgisayar.com üzerinden istediğiniz telefonu hemen seçebilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vatan çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 56 56

Vatan Bilgisayar kredi ödemelerini nasıl yapabilirim?

Vatan Bilgisayar telefon kredisi taksit ödemelerinizi Fibabanka’nın mobil ve internet bankacılığı kanallarından yapabilirsiniz. Aynı zamanda Fibabanka’dan kredinizle ilgili hesabınıza ait IBAN’a , kendi adınız ve soyadınızı bildirerek kredi taksit tarihlerinizde EFT yaparak veya tüm vatan mağazalarında yer alan kasalardan çabuk ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

IBAN’ınızı öğrenmek için 444 88 88 telefon bankacılığını aramanız yeterlidir.

Kredi başvurusu ve ödemeyi kısaca özetleyecek olursak;

  • Başvurmak için VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422’ye gönderebilirsiniz.
  • SMS onayınız geldiğinde herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasında seçili markalardan istediğiniz ürünü alabilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetlerle ilgili sorularınız için 444 88 88 Fibabanka telefon bankacılığın üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Kredinizin taksit ödemelerini; mobil ve internet bankacılığından, çağrı merkezinden ve tüm Vatan Bilgisayar şubelerinden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Fibabankadaki kredi hesabınıza EFT veya havale yaparak ödeyebilirsiniz ya da Vatan Bilgisayar şubelerinde yer alan ödeme noktalarında da ödemelerizi yapabilirsiniz.

Vatan computer Fibabanka telefon kredisi avantajlarından yararlanmayı unutmayın. Vakit kaybetmeden en yakın Vatan Computer mağazasına gitmenizi öneririz.

 

YORUMLAR
  1. Erkan Kondakcıkar dedi ki:

    Çok yüksek oluyor telefon fiyatalrı

  2. asya şahin dedi ki:

    çok güzel bir yazı