Bayfinans

Türkiye Ekonomi Bankası Faiz İndirimli Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

30.09.2019
Türkiye Ekonomi Bankası Faiz İndirimli Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

TEB gelir belgesiz kredi müjdesi ülkenin her yerinde konuşulmaya başladı. Günümüzde birçok farklı banka, birçok farklı kredi kampanyası düzenliyor. Tüm bankalar belli belgeler ve teminatlar isteyerek kendilerini güvence altına almaktadır. Bankaların en çok istediği evrak şüphesiz gelir belgesidir. Bankalar kredi çekmek için şubelerine gittiğinizde,

 • 18 yaşından büyük olup olmadığınıza,
 • Sigortalı bir işe sahip olup olmadığınıza,
 • Kredi notunuzun durumuna, (yüksekse daha kolay kredi alırsınız.)
 • ve son olarak gelir belgesi sahibi olup olmamanıza bakarlar.

Bankalar daha fazla müşteriye kredi verebilmek için gelir belgesiz kredi verme fikrinin önünü açan kampanyalar düzenliyor. Bu sayede daha fazla kredi verip, daha fazla faiz geliri elde etmeyi amaçlıyorlar. Bankalar gelir belgesi olmayan öğrencileri ve ev hanımlarını bu kampanyalara dahil ediyor. Vatandaş geliri olmadan kredi sahibi olabiliyor.

TEB Gelir Belgem Yok Diyenlere Kredi Veriyor Mu?

Gelir belgesi olmadan kredi çekmek istiyorsanız, hangi bankayı tercih ederseniz edin bazı öncelikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Özellikle gelir belgesiz olarak çekilen kredilerde tutara çok dikkat edilmelidir. Aksi takdirde kişi ödemelerde zorlanabilir. Geliri olmayanlara verilen krediler muhakkak düzenli ödeme gerektirir.

Türkiye Ekonomi Bankası kısaltmalı haliyle TEB, vatandaşlara gelir belgesi olmadan tüketici kredisi vermektedir. Elbette bankalar babalarının hayrına para vermezler. Bankalar ödeme yapmamanız durumunda sizin üzerinize hukuki yollardan gelir. Buna güvenirler. Sizin bu riski almaya hazır olmanız gerekir.

TEB Gelir Evraksız Kredi Tutarı 10.000₺

Ülkemizde vatandaşlara hizmet sunan köklü bankalardan bir tanesi olan Türkiye Ekonomi Bankası, son dönemlerde yaptığı global anlaşmalar ile büyük ilerleme kaydetmiştir. Bu yapılan anlaşmalar ile işini büyütmek isteyenlere ve ev hanımlarına 10.000₺ ihtiyaç kredisi verebilir konuma gelmiştir.

TEB kefilsiz, faiz indirimli, gelir belgesi aranmayan ihtiyaç kredileri vermektedir. Bu kredilerin tek sorunu limittir. TEB ihtiyaç kredisi limiti 10.000₺ ile sınırlı tutulmaktadır. Bu tutarın üzerine çıkan bazı ihtiyaç kredilerinde gelir belgesi şartı aranmaktadır.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Başlıca şartlar şunlardır:

 • Reşit olmanız gerekir.
 • Kredi notunuzun geçmişte kurduğunuz banka ilişkileri nedeniyle yüksek olması gerekir.
 • Üzerinizde gelir belgesiz alacağınız krediye karşılık, bankaya gösterebileceğiniz taşınmaz mal olması gerekir.
 • Türkiye Ekonomi Bankası üzerinde kayıtlı en az bir tane vadesiz hesabınızın olması gerekir.
 • Varsa mücevherat gibi değerli eşyaların TEB tarafından tespit edilmesi gerekir.

TEB Geliri Olmayanlara Nasıl Bir Kredi Veriyor?

 • Herkesin ağzında dolaşan bu kredinin özellikleri aslında pek de cazip değil. Geliriniz olmadığı için banka size nispeten pahalı bir kredi paketi sunuyor.
 • TEB kredi notunuz yüksek ise size %1.25 indirimli faiz paketi sunuyor. Elbette ipotek edilen malların da kıymeti önemli. Kredi faiz oranı vade sayısına, kredi notuna ve kişi gelirine göre değişkenlik gösteriyor.
 • Türkiye Ekonomi Bankası en yüksek taksit sayısı ise günümüzde tüm bankalarda olduğu gibi 60 aya kadar çıkabiliyor.
 • Kredi tutarının maksimum 10.000₺ olmasının ise haklı bir sebebi bulunuyor. Banka zaten size maaşınız olmadığı halde kredi verdiğinden büyük bir risk alıyor. Ödenmesi kolay bir meblağ tercih ediliyor. Banka kendisini daha fazla riske atmıyor.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Diyor En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisini Veriyor

Son yapılan ekonomik girişimler ile bankaların kredi faiz oranları düşüyor. TEB kredileri de faiz düşüşüne giden krediler arasında yer alıyor. TEB kredi kampanyalarına başvuru yaparak sizler de indirimli faiz oranı kampanyalarından faydalanabilirsiniz. TEB 10.000₺ altındaki birçok kredisi için gelir belgesi istemiyor.

Maaşını Türkiye Ekonomi Bankasından alanlar çok daha fırsat dolu kredilerden faydalanabiliyor. Kredi başvurunuzu internet bankacılığı, mobil bankacılık ve banka şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. En düşük faizli ihtiyaç kredisine sahip olmak için TEB’te kayıtlı bir vadesiz hesaba sahip olmanız gerekiyor. Eğer Türkiye Ekonomi Bankasında kayıtlı bir hesabınız yoksa, nispeten daha yüksek faizlerle kredi alabiliyorsunuz.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka Şubesinden Başvuru

En yakın Türkiye Ekonomi Bankası şubesine giderek gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. KOBİ olmanız veya bir iş kurmaya çalışıyor olmanız kredi çekme sürecini çok daha kolay hale getirecektir.

Unutmadan eğer KOBİ’yseniz ve işinizi büyütmek için destek arıyorsanız KOSGEB hibe desteklerine göz atabilirsiniz.

İnternetten TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank gelir belgesiz kredi yazımızda, bu bankanın sadece mobil bankacılık üzerinden yapılan başvuruları dikkate aldığını söylemiştik. TEB ise daha farklı bir politika takip ediyor.

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için mutlaka şubeye gitmeniz gerekecek. Elbette TEB resmi web sitesi üzerinden kredi ön başvurusunu yapabilirsiniz. Bu banka Akbank gibi parayı hemen hesaba yatırmıyor. İlla ki şubeye gelmenizi istiyor.

TEB Maaş Bordrosuz Kredi Kesin Çıkar Mı?

Her banka şubesine giden kredi çekebilir diyemiyoruz. Bankaların ne yapacağı pek de belli olmuyor. Türkiye Ekonomi Bankası şubelerine gittiğinizde kredi çıkmama sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. TEB gelir belgesiz kredinin en önemli şartı şüphesiz kredi notunuzun yüksek olması. Kredi notu düşük olanlar genellikle bu kredi kampanyasından yararlanamıyor.

TEB kredi çıkmama sorunuyla karşılaştıysanız senetle para verenler yazımıza bakabilirsiniz. Adına kredi çıkmayanlar için alternatif para bulma yöntemleri sitemizde sizleri bekliyor!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.