Turkcell Turbo Fırsat +15 Kampanyası Nedir?

14.07.2020
A+
A-

Bugün Turkcell’in avantajlı paketlerinden biri olan Turbo Fırsat+15 ‘ten bahsedeceğiz. Turbo Fırsat+15 tarifesi, kullanıcılarına bol içerikli bir paket sunuyor. Paket, 12 ay taahhüdlü ve taahhüdsüz  kullanıcılarına farklı avantajlar sunuyor.

12 at taahhüdlü olan tarifenin kullanıcılarına aylık 15 GB internet, her yöne 1500 dakika, her yöne 100 SMS ve dergilikte geçerli 1 GB’lık internet tanınıyor.Yıllık Katlama Kampanyası olarak da geçen tarife, kullanıcıların 12 aylık taahhüt ve aylık 69 TL’lık ücreti şartıyla normal paketteki internet hakkını ikiye katlamaktadır.Aynı zamanda tarife kullanıcılarına ilk ay 20 GB hediye internet kullanım hakkı da tanımaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Yeni 2GB Paketi 25 TL – Ceplik.ComTaahhüdsüz olan ana pakette ise kullanıcılara aylık 89,90 TL’lik bir ücret karşılığında 7,5 GB internet, her yöne 1500 dakika, her yöne 100 SMS ve dergilikte geçerli 1 GB internet hakkı tanınıyor. Paketin üst limit hızı 4.5G kullanıcıları için 100 mps, 3G kullanıcıları için 63 mps ‘dir.Paket dahilinde kullanılmayan dakikalar, internet veya SMS’ ler bir sonraki aya devretmez.

Kampanya aynı zamanda Fizy müzik dinleme uygulaması için ek 5 GB internet, Lifebox yedekleme ve verileri koruma uygulaması için 5 GB internet ve BİP uygulamasına özel yüksek kaliteli konuşma için 1 GB ek internet sunuyor.Turkcell’in bu paketinin diğer bir önemli özelliği ise tarifenizin yurt dışında da geçerli olmasıdır. Yurt dışında geçerli olan ülkelerde paketteki internet, dakika ve SMS’ leri ek ücret karşılığı kullanabilirsiniz. Yıllık abonelik iptal edildiği durumlarda veya paketin geçerli olmayan ülkelerdeki kullanımlar pakete dahil olmaz, kullanıcının başka bir tarifesi yoksa Akıllı Dünya Tarifesi tarafından ücretlendirilir.

Aynı zamanda 444’ lü numaralar, 755’ li numaralar ve 1 ile başlayan ücretli olan numaralar paket kapsamındadır. Kampanya dönemi bittikten sonra ikiye katlama kampanyası da doğal olarak sona erer ve kullanıcının güncel paket koşulları ve tarifesi normal olarak kullanılmaya devam eder.

Kimler Bu Tarifeden Yararlanabilir?

Paketten Turkcell faturalı hatta yeni geçmiş olan müşteriler yararlanabilir. FCT cihazlarına takılmış olan hatlar bu tarifeden yararlanamazlar.

turkcell turbo internet

Yıllık katılım kampanyasından ise diğer hatlardan 90 gün içerisinde Turkcell faturalı hatta numara değişikliği ile ve faturasız hattan ödeme değişikliği ile faturalı hatta geçmiş olanlar yararlanabilir. Paket dahilinde sunulmuş olan faydalar 3. Şahıslara devredilemez.Bu kampanyadan Turbo tarifeler, Turbo Eko Tarifeleri, Turbo plus tarifeleri, Lifecell tarifeleri, paketindeki kullanıcılar yararlanabilir. Diğer paketteki müşteriler faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Ana pakete Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetlerinden, Yıllık Kampanyaya ise TFIRSAT15PLUS yazıp 22002 a göndererek  başvuru yapılabilir.Yine bu kampanyaya da müşteri hizmetleri, internetten veya Turkcell bayilerinden başvuru yapılabilir.

Tarifenizdeki kalan kullanım haklarınızı ve süresini öğrenmek için KALAN yazıp 2200’ a yollayarak bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl İptal Ederim?

Paketi müşteri hizmetlerini arayarak ya da farklı bir pakete geçme talebinde bulunarak iptal edebilirsiniz.

Yıllık Kullanım Kampanyasını ise yine müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200’a yollayarak iptal edebilirsiniz.

Turkcell’in Turbo Fırsat +15 tarifesi hakkında daha fazla bilgi almak için bize mail atabilirsiniz veya Turkcell web sitesine veya müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.