Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyası

21.07.2020
A+
A-

Arkadaşlar size Turkcell’in yeni başlattığı internet hediye eden Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyasından söz edeceğim. Bu kampanya kapsamında ödeme biçimini otomatik ödemeye alan tüm kullanıcılarına 5 GB internet hediye ediyor. Otomatik ödeme kullanıcılar için de gittikçe yaygınlaşan pratik bir ödeme biçimidir. Her ay düzenli olarak yatırdığımız telefon faturasını otomatik ödeme sayesinde ödeniyor hem de her ay sonunda ödemeyi hatırlama yükünden kurtulmuş oluyorsunuz.

Su, elektrik, doğalgaz gibi ihtiyaç duyduğumuz kaynakların faturalarını otomatik ödemeye aldığımızdaki rahatlığı herkes biliyordur. Telefon faturasının da gün içindeki yoğunluktan ödememe ihtimalini ortadan kaldırmış oluruz. Turkcell ise bu konuda bonkör davranıyor ve otomatik ödeme talimatı veren tüm kullanıcılarına haftalık kullanabilecekleri 5 GB internet hediye ediyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyası Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin gerçekleştireceği ilk adım ise ödeme türünü değiştirerek otomatik ödemeye almaktır.
 • Turkcell otomatik ödeme talimatını verdiğiniz andan itibaren ilk faturanıza 5GB internet hattınıza tanımlanır.
 • Otomatik ödemeye geçtiğiniz takdirde paketiniz otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
 • Kampanya tek seferlik olup birden fazla yararlanamaz.
 • Kampanyadan sadece faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya yurt içi kullanımlar dahildir. Ticari ve Yurt dışı kullanım yapılamaz.
 • 5 GB kullanım hakkının süresi 1 Aylık olup bir sonraki aya devredemez.
 • Kampanya içeriğindeki internet başka bir cihaza aktarılamaz.
 • Kampanyadaki internetin bitmesinin ardında tarifeniz dahilindeki internet kullanılmaya başlanır eğer yok ise operatörünüzün mevcut ücretlendirme uygulanır.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2020 tarihinin sonuna kadar geçerli olup bu süre zarfında dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.
 • Numaranızı başka hatta taşıdığınızda, ödeme tipini otomatikten değiştirdiğinizde kampanyaya olan aboneliğiniz biter.
 • Numara değişikliği, fatura dönem değişikliği veya tarife değişikliklerinde kampanya iptali söz konusu değildir. Kalan tarifenizdeki kullanım haklarına devam edebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Vermek

Türkcell’de otomatik ödeme talimatı vermek çok kolaydır dilerseniz internette sitesini giderek değişikliği yapabilirsiniz, dilerseniz ise kısa mesaj atarak da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz, birkaç adımı takip ederek kolaylıkla ödeme şeklinizi değiştirebilirsiniz. Turkcell.com.tr sayfasına giderek Türkcell’in ana sayfasına giriş yapmış olacaksınız.

turkcell otomatik ödeme talimatı

İnternet aracılığla işlem yapmak istiyorsanız; Daha sonra Ana menü kısmında en sonda yer alan İşlem Merkezi Bölümüne tıklayınız. Girdiğiniz sayfada Faturalarım bölümüne tıklayınız. Açılan sayfada bulunan sol tarafta Otomatik Ödeme Talimatı seçeneğini seçiniz. Son işlem olarak otomatik ödeme talimatını seçtikten sonra her ay ödeyebilmeniz için kredi kart bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bilgileri doğru bir şekilde girip onayladıktan sonra işleminiz gerçekleşmiş olur.

Kısa mesaj ile yapmak istiyorsanız; kısa mesaj atarak otomatik ödemeye geçmek çok daha kolaydır. Otomatik ödemeye geçmek için OTO yazıp 2222’ e ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

İnternetinizin yüklendiğine dair gelen bilgilendirme mesajının ardından 5GB internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyası İptali

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyasını iptal etmek istiyorsanız IPTAL TALIMAT 5GB yazıp 2222 ye ücretsiz kısa mesaj atarak kolaylıkla iptal etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet hediyesinin yenileme durumu olmadığı için iptal etmemenizi interneti kullanmanızı öneririz.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyası kalan miktarı öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gelen bilgilendirme mesajı sayesinde kendi tarifenizdeki kalan konuşma, mesajlaşma ve konuşma hakkını da öğrenebilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 5 GB Kampanyasını nasıl yapıldığını ve bedava almanız için dikkat etmeniz ayrıntıları size aktarmaya çalıştık. Kampanya hakkında sormak istediğiniz bir şey var ise yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.