Turkcell Kaçmaz Paketler – Faturalı Hatlara Özel

28.06.2020
A+
A-

Turkcell Kaçmaz Paketler – Faturalı Hatlara Özel olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar katılıma sunuluyor. Kaçmaz Paketler 5 GB ve 10 GB olarak iki paket şeklinde hazırlanmış. Bu paketlerin fiyatları da adları gibi kaçmayacak fırsatları en uygun ücrete sunuyor. Peki paketler neler içeriyor? Turkcell faturalıya geçmek isteyen tüm müşteriler için yazımızda cevapladık. Eğer sizler de Turkcell faturalı hat sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı kesinlikle okumadan geçmeyin. Bilindiği gibi Turkcell’in çekim gücünün kalitesi nedeni ile birçok kullanıcı Turkcell’i tercih ediyor. Turkcell’i tercih ederken hangi kampanyadan yararlanabileceğinizi öğrenmenizde fayda var. Kampanyalar sayesinde hem harcamalarınızı düzenleyebilir hem de fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kaçmaz Paketler de bu fırsatlar arasında yer alan paketlerden sadece bir tanesi. Hadi gelin kaçmaz paketlerin detaylarını birlikte inceleyelim.

Turkcell'in Faturalılara Özel Kaçmaz Paketleri

Turkcell’in Faturalılara Özel Kaçmaz Paketleri

 

Turkcell Kaçmaz Paketler Neler İçerir / Fiyatları Nelerdir?

Turkcell Kaçmaz Paketler iki farklı paket halinde hazırlanmış. Bu paketler içerikleri ve fiyatları ile şu şekilde;

  • Aylık 5 GB – 19₺
  • Aylık 10 GB – 29₺

Üstelik paketlerin yukarıda belirtilen fiyatlarına KDV ve ÖİV vergileri de dahil edilmiştir.

5 GB 19₺ - 10 GB 29₺

5 GB 19₺ – 10 GB 29₺

 

Turkcell Kaçmaz Paketlerinden Kimler Yararlanabilir? Kaçmaz Paketler Nasıl Yapılır?

Turkcell’in faturalı hatlara özel olarak hazırladığı kaçmaz paketlerden; yeni bir hat alımı, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek Turkcell Faturalı‘ya gelen bireysel müşteriler yararlanabilmektedir. 5 GB içeren Kaçmaz 5 GB ve 10 GB içeren Kaçmaz 10 GB paketlerini satın alabilmek için birden fazla yol vardır. Bu yollar şu şekildedir;

  • Dilerseniz paketinizi satın alabilmek için sizlere en yakın olan Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz.
  • 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak paketinizi satın alabilirsiniz.
  • Paketinizi satın alabilmek için Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak paketlerinizi SMS yolu ile de satın alabilirsiniz. Aylık 5 GB paketini yapmak için; KACMAZ 5GB yazarak 2200’a mesaj gönderebilirsiniz. Aylık 10 GB paketini SMS yolu ile satın almak için ise KACMAZ 10GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Kaçmaz Paketler - Faturalı Hatlara Özel

Turkcell Kaçmaz Paketler – Faturalı Hatlara Özel

 

Bu paketlerden kolay kolay vazgeçeceğinizi sanmıyoruz ama olası bir durumda Kaçmaz Paketleri kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için yine dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Fakat iptal işlemi için de en kolay yol yine SMS göndermektir. Kaçmaz 5 GB Paketinizi iptal etmek için; IPTAL KACMAZ5GB yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kaçmaz 10 GB Paketinizi iptal etmek için; IPTAL KACMAZ10GB yazarak 2200’a mesaj göndermeniz yeterlidir.

 

Turkcell’in Kaçmaz Paketlerini incelediğimiz bu yazımızı okuyarak sizde fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Eğer Faturasız bir Turkcell hattına sahipseniz bu başlıkları da inceleyebilirsiniz;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.