Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketi – 49₺

30.03.2020
A+
A-

Turkcell GNÇ Süper 10GB Paketi – 49₺ ile Genç Turkcell kullanıcıları sosyal medyadan çıkmak zorunda kalmıyor. Süper 10GB Paketi bir sürü sürpriz içeriyor. Bir çoğumuz internet paketi yapıyor ve kullanım haklarımızı sosyal medya üzerinde harcıyoruz. Turkcell bunun farkında olduğu için Genç Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunduğu GNÇ Süper 10GB Paketinde sosyal medyada kullanabileceğimiz  1 GB hediye internet veriyor. Doğru duydunuz. Pakette zaten var olan 10 GB internete bir 1 GB daha hediye!

Koronavirüs yani covid-19 nedeniyle evde kaldığımız bu sürede hepimizin ihtiyacı olan dakika, mesaj hakkı ve internetin hepsi bu paketin içerisinde bolca mevcut. GNÇ Süper 10 GB Paketi sayesinde 10 GB internet ile bir sürü film ya da dizi izleyebilir. Uzaktan eğitim kapsamında video içeriklerinde internetinizi kullanabilir ve diğer çevrim içi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Peki pakete ulaşmak için ne yapmalıyız? Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketi Nasıl Yapılır? Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketi Neler İçerir? Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketinin Detayları Nelerdir? sorularını sizler için cevapladık.

Turkcell GNÇ Süper 10GB Paketi - 49₺

Turkcell GNÇ Süper 10GB Paketi – 49₺

Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketi

GNÇ Süper 10 GB Paketi Sadece 49₺

Faturasız hat sahibi genç Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan bu paket 10 GB internet + her yöne 1000 dakika + her yöne 10000 SMS içeriyor. Bu içeriğin yanında ise Sosyal medya uygulamalarında geçerli 1 GB internet hediyesi mevcut. Elbette sadece bununla bitmiyor. Bunların yanı sıra Turkcell’in sağlamış olduğu servis ve uygulamalarda kullanılabilecek bir sürü internet hediyesi de var. Bunlar, Dergilik, Bip, Fizy, Giriş TV+ ve elbette Lifebox 

Bahsedilen uygulamalarda kullanılabilecek ve paket ile birlikte hediye edilen internet miktarları şu şekilde;


Dergilik; Üyelik ve 5 GB internet


Bip; 5 GB internet


Fizy: Başlangıç Üyeliği ve 5 GB internet


Giriş TV+ ; Üyelik ve 5 GB internet


Lifebox; 10 GB kadar saklama alanı ve 5 GB internet


Bu paketi satın aldığınız zaman hem bol bol internet kullanabilir hem de mesajlaşma, dergi ve gazete takip etme, anılarınızı, fotoğraflarınızı ve diğer belgelerinizi saklamak için depolama alanı, müziğin keyfine doymak için mükemmel bir müzik uygulamasına sahip olabilirsiniz. Hem de sadece 49₺gibi bir fiyata.

Sosyal medyada geçerli 1 GB internet

Sosyal medyada geçerli 1 GB internet

 

Turkcell GNÇ Süper 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten sadece 25 yaşının atlında yer alan genç Turkcell kullanıcıları yararlanabiliyor. Ve gençlerin bu fırsatı kaçırmayacağını düşünerek paketi nasıl satın alabileceğinizi derledik. Buna göre paketi satın alabilmek için dilerseniz en yakın Turkcell bayisine başvurarak paketi Turkcell Bayi Nakit POS kanalı aracılığı ile satın alabilirsiniz. Dilerseniz ise; GNC SUPER 10 GB yazarak 2200’a mesaj gönderebilirsiniz.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyada kalan kullanımlarınız gelecek aya devretmiyor. Bu yüzden olabildiğince kullanmanızı tavsiye ederiz. GNÇ Süper 10 GB Paketinizde kalan kullanımlarınızı öğrenmek için isterseniz Dijital Operatör kullanabilir isterseniz ise GNÇ uygulamasını indirebilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için en kolay yol ise; KALAN yazıp 2200’a mesaj göndermek.

Turkcell’in diğer paketlerinden yararlanmak isterseniz bu paketi iptal edebilirsiniz. İptal etmediğiniz takdirde paketiniz hattınızda TL olması koşulu ile bir sonraki ay yenilenecektir. Paketi İptal etmek için; IPTAL GNC SUPER 10 GB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz gerekmektedir.


GNÇ Süper 10 GB Paketi Yapmak için: GNC SUPER 10 GB yazarak 2200’a mesaj gönderin.


GNÇ Süper 10 GB Paketinden Kalan Kullanımları Öğrenmek için: KALAN yazıp 2200’a mesaj gönderin.


GNÇ Süper 10 GB Paketini İptal Etmek için: IPTAL GNC SUPER 10 GB yazıp 2200’a mesaj gönderin.


GNÇ

GNÇ

 

Turkcell GNÇ Süper 10GB Paketini sizler için inceledik. Turkcell’in genç kullanıcıları için hazırladığı diğer GNÇ Süper Paketlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 8GB Paketi -45₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6GB Paketi -39₺

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.