Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları

15.03.2020
A+
A-

Turkcell’liler ve hattını taşımak isteyen  toplanın, Turkcell’in en popüler paketleri arasında olan ve bizlere iki farklı şekilde; aylık ya da yıllık olarak sunulan Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları ‘nı sizler için inceledik. Yazımızdan sonra artık sizlerde Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hat taşıma ya da yeni hat alma kararınızı yeniden değerlendirebilirsiniz.

GNÇ + Mini Paketi İçeriği ve Ücretleri

Turkcell GNÇ + Mini Paketinin içerikleri aylık ve yıllık olarak değişiyor. Bu farka göre

  • GNÇ + Mini Aylık: 2GB İnternet + Her Yöne 1000 dakika + Her Yöne 250 SMS/MMS + Turkcell’liler arasında sınırsız konuşma + Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • GNÇ + Mini Yıllık: 4GB İnternet + Her Yöne 1000 dakika + Turkcell’liler arasında sınırsız konuşma + İnstagram’da geçerli 2GB İnternet + Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

Bu paketlerin içerdiği internetler miktarlarının bir kısmı sadece belirli saatler arasında geçerlidir. GNÇ + Mini Aylık Paketinin içermiş olduğu 2GB internetin 1GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir. GNÇ + Mini Yıllık Paketinde ise paketin içermiş olduğu 4GB internetin 2GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir. 

Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları

Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları

Turkcell GNÇ + Mini Paketlerinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell GNÇ + Mini Paketlerinden bireysel faturalıya gelen ya da  mevcutta bireysel faturalı olan, Turkcell hat sahipleri yararlanabilir. Bununla birlikte bu paketlerden faydalanabilmek için  25 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

GNÇ + Mini Paketlerine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt olmanız için yapmanız gereken tek şey önce paketinizi belirlemek daha sonra ise paketinizin kodunu sms olarak Turkcell’e iletmek. O da şu şekilde;

GNÇ + Mini Aylık: GMINI AYLIK yazıp 2200’a SMS gönderin ve  aylık aboneliğin keyfini sürün. 

GNÇ + Mini Yıllık: GMINI yazıp 2200’a  SMS gönderin ve yıllık olarak aboneliğin keyfini çıkarın.

Ayrıca paketleri satın alabilmek için direk Turkcell bayilerine başvurabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Müşteri Hizmetlerine ait olan 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in Dijital Operatör uygulamasını indirerek paketleri oradan görebilir, satın alabilir ve kalan kullanımlarınızı uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ + Mini Paketlerine Dahil Olan Uygulamalar

Bu paketin en güzel yanlarından biri yanında bir sürü uygulama için bizlere sunduğu internet ve daha nice hediyeler. Peki dahil olan uygulamalar hangileri? Hadi birlikte bakalım.

  • BiP’e özel ek 5 GB İnternet
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet
  • Fizy’e özel 5 GB internet
  • lifebox’ da kullanabileceğiniz 5 GB internet ve 10GB saklama alanı
  • Dergilik uygulamasından dilediğinizce dergi ve gazete takibi yapabilme olanağı
  • Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10GB internet
Turkcell GNÇ + Mini Paketlerine Dahil Olan Uygulamalar

Turkcell GNÇ + Mini Paketlerine Dahil Olan Uygulamalar

 

GNÇ + Mini Paketini yurt dışında da belirli ülkelerde kullanabilirsiniz. Mevcut dakikalarınız ile Türkiye’yi arayabilirsiniz. Yurtdışından yapacağınız İnternet ve SMS kullanımlarında ise günlük ek ücretlere tabi olmaktasınız.

Paketimi Nasıl İptal Ederim?

Paketinizi iptal etmek için yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetlerini aramak. Turkcell Müşteri Hizmetlerine ait olan 0532 532 00 00 numarayı tuşlayarak paketinizi gönül rahatlığı ile iptal edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ + Mini Paketi Kalan Kullanım Nasıl Sorgulanır?

Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile kalan kullanımlarınız tarafınıza iletilecektir.

Hangi paketi kullanacağınıza dair kararınızı hala veremediyseniz sitemizdeki diğer Turkcell paketlerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.