Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi – 50₺

29.03.2020
A+
A-

Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi – 50₺ hazır kartlılara özel! Bu paket ile Turkcell’in bireysel hazır kart müşterileri internete doyuyor. İnternetim hiçbir şeye yetmiyor, ne sosyal medyada gezebiliyorum ne oyun oynayabiliyorum diyenler için hazırlanmış bu paket tam 8 GB internet içeriyor. İyi ama bana 8 GB yetmiyor ki dediğinizi duyuyoruz ve arttırıyoruz. Paket dijital yollardan satın alım söz konusu olduğunda sizlere 2 GB ek hediye sunuyor. Bedava interneti bol bol dağıtan Turkcell abonelerini sevindiriyor. Sadece bununla da kalmıyor kendi uygulamalarında geçerli olan bir sürü internet hediyesi de dağıtıyor.

Turkcell’in bol internet içeren Uçuran Paketleri kullanıcıları memnun ediyor. Eee Turkcell yapar da biz bunu anlatmaz mıyız? Elbette anlatırız. Bugün sizler için Turkcell’in Faturasız Hat Sahipleri için sunmuş olduğu Uçuran  8 GB paketini inceleyeceğiz. Yazımızı okuduktan sonra paketi seçip seçmeme konusunda kararsızlığınızı ortadan kaldıracağımızı düşünüyoruz. Öyleyse vakit kaybetmeden başlayalım.

Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi

Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi

Turkcell Uçuran 8 GB Paketi Neler İçerir?

Paketimizin içeriğinin oldukça bol olduğunu iletmiştik. Gelin bir göz atalım.


Turkcell Uçuran 8 GB Paketi: 8 GB internet + 500 Dakika + 500 SMS içeriyor.


Bunun yanında paketi Turkcell’in Dijital Operatör Uygulamasından satın alırsanız Turkcell sizlere 2 GB ek internet hediyesi sunuyor. Yani toplamda 10 GB internetiniz oluyor. Bir dakika bekleyin paketin sadece 10 GB olmadığını söylemiştik öyle değil mi? 10 GB’ı tüm internet sitelerinde ve uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bunun yanında Turkcell servis ve uygulamalarında geçerli tam 15 GB internet hakkınız daha mevcut. Bu internet hakları ile ne mi yapabilirsiniz?

  •  Turkcell Fizy Uygulamasında 5 GB internet kullanımına kadar müzik dinleyebilirsiniz.
  • Turkcell’in Mesajlaşma servisi olan BiP’i 5 GB kapsamında kullanabilirsiniz.
  • Turkcell’in Dergilik servisine üye olarak ondan yararlanabilirsiniz.
  • Dergilik servisinde kullanabileceğiniz tam 5 GB hediye internetten faydalanabilirsiniz.
Turkcell ile bol bol internet

Turkcell ile bol bol internet

Uçuran 8 GB Nasıl Yapılır? Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır? Uçuran 8 GB Nasıl İptal Edilir?

Turkcell’in 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan Uçuran 8 GB paketini satın almak için; en yakın Turkcell bayisine başvurabilirsiniz. Turkcell’in Dijital Operatör Uygulamasını telefonunuza indirerek paketi oradan satın alabilirsiniz. Paketi satın alma da kullanılan en yaygın yol ise; UCURAN 8GB yazarak 2200’a mesaj göndermek. Gönderdiğiniz mesajın ardından telefonunuza paketinizin olduğu hakkında bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra paketinizi artık gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Peki Paketim Her Ay Yenilecek Mi?

Bu sorunun cevabı ise paketi satın alma yönteminize göre değişiyor. Eğer paketi satın alırken SMS yolunu kullandıysanız ay sonunda paketiniz hattınızda yüklü TL olması şartına bağlı olarak yenilenecektir. Fakat eğer paketinizi Turkcell Bayi Nakit POS aracılığı ile yani bayiye giderek satın aldıysanız paketiniz ay sonunda yenilenmeyecektir.

Paketinizden kalan kullanım haklarını öğrenmek için *159# tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz yine SMS yolu ile  KALAN yazıp 2200’a göndererek kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızın gelecek aya devretmeyeceğini de belirtmek isteriz. Bu yüzden tüm bu içerikten olabildiğince faydalanın.

Paketinizi iptal etmek istediğinizde ise tek yapmanız gereken; IPTAL UCURAN 8GB yazarak 2200’a mesaj göndermek. Bunu yaptıktan sonra bilgilendirme mesajı sizlere ulaşacaktır. İşte paket iptali bu kadar kolay.

Turkcell Uçuran Paketler

Turkcell Uçuran Paketler


Paketi Satın Almak İçin; UCURAN 8GB yazarak 2200’a mesaj gönderin.


Kalan Kullanımları Sorgulamak İçin; KALAN yazıp 2200’a mesaj gönderin.


Paketi İptal Etmek İçin; IPTAL UCURAN 8GB yazarak 2200’a mesaj gönderin.


Paket ne kadar güzel olursa olsun ben 10 GB internetten daha fazlasını kullanıyorum diyenler için diğer Uçuran Paketlerin içeriklerini de sitemizde inceledik. Paket içeriklerine ulaşmak için aşağıda yer alan paket adına tıklamanız yeterli.

Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi – 55₺

Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi – 69₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.