Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi – 69₺

26.03.2020
A+
A-

Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi Turkcell tarafından faturasız hatlara özel olarak tam 14GB internet ve bu internete ek hediyeler içeriyor. Turkcell’in Uçuran Kampayalarından biri olan Uçuran 14 GB’ın nasıl yapıldığını, paket içeriğinin neler olduğunu ve avantajlarını sizler için inceledik. Paketimiz sadece 14 GB ile sınırlı kalmıyor. Turkcell abonelerini düşünüyor ve abonelerine tüm Turkcell avantajlarından yararlanabilmeleri için Turkcell uygulamalarında kullanabilecekleri bir sürü internet imkanı sağlıyor. Gelin bu imkanların neler olduğuna bir göz atalım.

Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi

Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi

Turkcell Uçuran 14 GB Paket İçeriği Nedir?

Uçuran 14GB Paketi bir ay boyunca kullanıcıların yararlanabileceği yurt içi her yöne 500 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS + 14 GB cepten internet içeriyor. Ama unutmayın tüm bu kullanımların üstüne sadece 15 GB ek internet bile mevcut. Pakete dahil olan 15 GB interneti kullanabileceğiniz yerler ise şu şekilde;

  • Bol bol müzik dinleyebilmeniz için Fizy’de geçerli 5GB
  • Sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilmeniz için  BiP’te geçerli 5 GB  
  • Bol bol okuyabilmeniz için Dergilik’te geçerli 5 GB
  • Güncel olaylardan takibi asla koparmamanız için ise Dergilik Servisi üyeliği

İşin en güzel yanı ise tüm bunların sadece 69₺ karşılığında olması.

Turkcell Uçuran 14 GB Paket İçeriği

Turkcell Uçuran 14 GB Paket İçeriği

Turkcell Uçuran 14 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya Turkcell’in Tüm Bireysel Hazır Kart sahibi kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Uçuran 14 GB Nasıl Yapılır?

Paketi yapabilmeniz için bir sürü seçenek mevcut, isterseniz Turkcell Bayisine gidebileceğiniz gibi dilerseniz Turkcell Hesabım Uygulamasına girerek paketi satın alabilirsiniz. Uçuran 14 GB paketini satın almanın en kolay yolu ise UCURAN 14GB yazarak 2200’a kısa mesaj göndermek.

Paketi satın aldığınızda paketiniz iptal etmediyseniz her ay yenilenmeye devam edecektir. Kalan kullanımlarınız bir sonraki aya devretmeyeceği için kalan kullanım haklarınızı KALAN yazarak 2200’a gönderip öğrenebilirsiniz. Ya da dilerseniz *159# tuşlayarak da kalan kullanımlarınıza bakabilir ve paketinizi bu sayede yönetebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek isterseniz ise yapmanız gereken IPTAL UCURAN 14GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermek. İptal durumu gerçekleştiğinde paketiniz gelecek ay yenilenmeyecektir.

Turkcell Uygulamaları

Turkcell Uygulamaları

 

Turkcell’in Diğer Kampanyaları ya da birbirinden farklı Turkcell Uçuran Paketleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazılara tıklayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi – 55₺

Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi – 50₺

Turkcell Faturasız Uçuran 6 GB Paketi – 45₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.