Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi – 55₺

27.03.2020
A+
A-

Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi – 55₺ ücret karşılığında yanında dijitale özel 2 GB internet hediyesi ile geliyor.  Hazır Kart Kampanyaları kapsamında sunulan paketimizin içeriği hakkında merak edilen her detayı sizler için inceledik. Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketinin İçeriği Nedir?  Turkcell Uçuran 10 GB Nasıl Yapılır? Turkcell Uçuran 10 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi

Turkcell Faturasız Uçuran 10 GB Paketi

Turkcell Uçuran 10 GB Paketinin İçeriği Nedir? 

Uçuran 10 GB Paketi tüm internetleri ile birlikte tam 27 GB internet sunuyor. Uçuran 10 GB Paketi  temel olarak; 10 GB internet + yurt içi her yöne kullanılabilecek 500 Dakika + yurt içi her yöne kullanılabilecek 1000 SMS içeriyor. Sadece bu kadar değil paket ekstra olarak dijitale özel 2 GB internet de içeriyor. Peki nedir bu dijitale özel kampanya? Dijitale özel kampanya paketinizi Turkcell Dijital Operatör Uygulamasından satın almak anlamına geliyor. Paketinizi Turkcell Dijital Operatör Uygulamasından kredi ya da banka kartı ile satın aldığınız zaman 1 ay boyunca geçerli 2 GB internet hattınıza tanımlanıyor. Turkcell Dijital Operetör Uygulamasını Android cihazlarınza Play Store’dan İOS işlemciye sahip cihazınıza App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Paketin içerdiği diğer kullanımlar ise şu şekilde;

  • Sevdiğiniz müzikleri dinleyebilmeniz için Fizy’de geçerli 5GB
  • Mesajlaşabilmeniz için  BiP’te geçerli 5 GB  
  • Gazete, dergi ve kitapları okuyabilmeniz için Dergilik’te geçerli 5 GB
  • Güncel olayları takip edebilmek için ise Dergilik Servisi üyeliği 

içermektedir. Bu paket sayesinde internet üzerine internet kullanıyoruz.

Turkcell Uçuran 10 GB Paket İçeriği

Turkcell Uçuran 10 GB Paket İçeriği

Turkcell Uçuran 10 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Uçuran Paketten yararlanabilmeniz için Turkcell abonesi olmanız ve bireysel hazır kart müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan 31 Ocak 2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Uçuran 10 GB Nasıl Yapılır?

Uçuran 10 GB Paketinden satın alabilmek için UCURAN 10GB yazarak 2200’a mesaj gönderebilirsiniz. Satın alma işlemini yaptıktan sonra bilgilendirme mesajı telefonunuza gelecek ve paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Paketi tam bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketinizi iptal etmezseniz paket her ay yenilenecektir. Bu yüzden olası paket değişikliğinde ya da peketin yenilenmesini istemediğinizde paketinizi iptal etmeyi unutmayın. Paket iptali için; IPTAL UCURAN 10GB yazarak 2200’a mesaj gönderebilirsiniz.

Paket içeriklerinde yer alan dakika, sms ve internetinizin kalan kullanımları gelecek aya devretmeyecektir bu yüzden paketinizden kalan haklarınızı öğrenmek için;  KALAN yazıp 2200’a mesaj gönderebilirsiniz ya da dilerseniz *159# tuşlayarak da kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Dijitale Özel 2 GB

Dijitale Özel 2 GB

Turkcell’in Bireysel Hazır Kart kullanıcıları için sunmuş olduğu diğer paketleri görmek için hemen aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Uçuran 14 GB Paketi – 69₺


Turkcell Faturasız Uçuran 8 GB Paketi – 50₺


Turkcell Faturasız Uçuran 6 GB Paketi – 45₺