Turkcell Faturasız GNÇ Süper 8 GB Paketi -45₺

26.03.2020
A+
A-

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 8 GB Paketi -45₺ ile Faturasız hatta sahip olan 26 yaş altı Turkcell kullanıcıları sosyal medyada daha fazla gezebiliyor. Paket içeriği ise kullanıcıları memnun edecek düzeye sahip. Peki Turkcell GNÇ Süper 8GB Paketi Neler İçeriyor? Bu paketten kimler faydalanabilir? GNÇ Süper 8 GB Paketi Nasıl Yapılır? Aradığınız tüm soruların cevapları ve merak edilenler yazımızda.

Turkcell GNÇ Süper 8GB Paketi

Turkcell GNÇ Süper 8GB Paketi

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 8 GB Paketi Neler İçeriyor?

8GB internet + 500 Dakika + 1000 SMS Sadece 45₺

Genç Turkcell kullanıcılarını sevindiren bir paket olan GNÇ Süper 8GB Paketi 8GB cepten internet + yurt içi her yöne 500 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS içeriyor ama sadece bu kadar da değil. Bunun yanında bir sürü hediye GB da paket yanında sizlere sunuluyor. Bu hediyeler;

  • Sosyal medya uygulamalarında geçerli 1GB internet,
  • Fizy başlangıç üyeliği ve Fizy de kullanılabilecek 5GB internet,
  • Dergilik üyeliği ve dergilik uygulamasında kullanılabilecek 5GB internet,
  • Giriş TV üyeliği ve Giriş TV de kullanılabilecek 5GB internet, Bip uygulamasında geçerli 5GB internet,
  • Lifebox’ta 10GB saklama alanı ve Lifebox uygulaması içerisinde kullanılabilecek 5GB internet hediye.
GNÇ Süper 8GB Paket İçeriği

GNÇ Süper 8 GB Paket İçeriği

Turkcell GNÇ Süper 8 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Paket içeriği bu kadar bol olunca elbette asıl soru paketten kimlerin yararlanabileceği oluyor. Bu paketten sadece 26 yaş altı Turkcell kullanıcıların yararlanabileceğini iletelim. Genç Turkcell’liler için geçerli olan bu paket bireysel faturasız hazır kart paketidir. Eğer 26 yaş altında iseniz paketten yaralanabilirsiniz. Özellikle paket ek hediye olarak gelen sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğimiz 1GB internet İnstagram, YouTube, Facebook ve Twitter kullanıcıları için harika bir avantaj sağlıyor. Paketin nasıl yapılabileceğinden bahsedelim.

GNÇ Süper 8 GB Paketi Nasıl Yapılır?

GNÇ Süper 8 GB Paketini yapmak için;

  • GNC SUPER 8 GB yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Turkcell Dijital Operatörünü Kullanabilirsiniz.
  • En yakın Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz.
  • Turkcell Müşteri Hizmetlerine ait olan 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Paketi satın aldıktan sonra telefonunuza bildirim mesajı gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizin içerdiği internet, dakika ve mesaj kullanımlarını aşmanız durumunda elbette ek ücretlendirme olacaktır. Bu yüzden kalan kullanımları kontrol etmek önemlidir. GNÇ Süper 8 GB Paketinde kalan kullanımlarınızı sorgulamak için; KALAN yazarak 2200’a mesaj gönderebilirsiniz.

GNCTRKCLL

GNCTRKCLL

Paketi İptal Etmek İstiyorum Nasıl İptal Ederim?

Ee ben paketten vazgeçmek istiyorum derseniz de paket iptali de paketi yapmak kadar kolay, paketinizi iptal etmek için; IPTAL GNC SUPER 8 GB yazarak 2200’a mesaj gönderin. Alacağınız bilgilendirme mesajının ardından paketiniz iptal olacaktır.

Ben daha çok internet kullanıyorum diyenler için ise Turkcell’in GNÇ Süper 10 GB, GNÇ Süper 12 GB, GNÇ Süper 14 GB paketleri de mevcut. Bu paket bana fazla diyenler için ise Turkcell de paketler bitmiyor sizlerde; GNÇ Süper 6 GB paketini yapabilirsiniz. Bahsedilen paketler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan paket isimlerine tıklamanız yeterli, otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Paketi  -39₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 10 GB Paketi  -49₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 12 GB Paketi  -55₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 14 GB Paketi  -59₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.