Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Paketi -39₺

26.03.2020
A+
A-

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Paketi  -39₺ ile gençler internetin ve mesajlaşmanın keyfini sürüyor. Sadece mesajlaşma ve internette değil, bu paketin yanında Turkcell Fizy başlangıç üyeliği de hediye bu sayede müzik listeleri yeniden oluşturuluyor ve gençler müziğinde keyfini yaşıyor. Sıkı durun bitmedi. Dergilik üyeliği ve dergilik uygulamasında kullanılabilecek tam 5 GB internette bu pakette. Eee paketimiz bu kadar bolken bize de onu sizlere aktarmak düşer. Genç Turkcell’liler toplanın!

Turkcell GNÇ Süper 6GB Paketi

Turkcell GNÇ Süper 6 GB Paketi

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Paketi Neler İçeriyor?

GNÇ Süper 6 GB Paketi cepten 6 GB internet + yurt içi her yöne 500 dakika + yurt içi her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS içermektedir. Elbette ki içerikler sadece bunlarla sınırlı değil. Turkcell bu paketin yanında kullanıcılarını da düşünerek ek olarak;

  • BiP uygulamasında kullanabilecekleri 5GB internet
  • Fizy başlangıç üyeliği ve Fizy’de kullanılabilecek 5GB İnternet
  • Kullanıcıları daha çok okusun diye Dergilik üyeliği ve Dergilikte geçerli 5GB internet
  • Turkcell Lifebox’ta geçerli 5GB internet ve 10GB’lık saklama alanı paket ile birlikte sunuluyor.

Bu da genç kullanıcılar için bol bol internet demek 🙂

GNÇ Süper 6GB Paket İçeriği

GNÇ Süper 6GB Paket İçeriği

Turkcell GNÇ Süper 6GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

GNÇ Süper Paket kampanyası içerisinde yer alan bu paketten sadece 25 yaş ve altı Turkcell bireysel faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Kampanyanın son katılım tarihi 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiştir.

Bir ay boyunca geçerli olan Gnç Süper 6gb Paketi sadece 39₺’dir.

Turkcell  GNÇ Süper 6GB Paketi Nasıl Yapılır?

Gnç Süper 6gb Paketini yapmak için Turkcell Bayilerine başvurabileceğiniz gibi daha kolay bir yol olan;  GNC SUPER 6 GB yazarak 2200’a kısa mesaj gönderme yolunu seçebilirsiniz.

Olası bir paket iptalinde ise IPTAL GNC SUPER 6 GB yazarak 2200’a tekrar kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell  GNÇ

Turkcell  GNÇ

İptal işleminde bulunmadığınız durumlarda paketiniz her ayın sonunda yenilenecek ve kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmeyecektir. Bu yüzden kalan kullanımlarınızı düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir.

GNÇ Süper 6GB Paketinin kalan kullanımlarını kontrol etmek için KALAN yazıp 2200’a gönderebilir. Dijital Operatör kullanabilir ya da GNC uygulamasından kontrol işleminizi gerçekleştirebillirsiniz. Olası bir sorun ile karşılaştığınızda Turkcell Müşteri hizmetleri sorunun çözümü için yanınızda olacaktır. Turkcell Müşteri Hizmetlerine ait olan 0532 532 00 00 numarasını aramaktan çekinmeyin. Ayrıca aklınıza takılan soruları bizimle de paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell’in genç kullanıcılarına özel olarak yapmış olduğu diğer GNÇ Süper Paket kampanyalarına aşağıdaki kampanya isimlerine tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 8 GB Paketi  -45₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 10 GB Paketi  -49₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 12 GB Paketi  -55₺

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 14 GB Paketi  -59₺

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.