Turkcell Faturasız Gaming Paketleri ve Kampanyaları

19.04.2020

Turkcell Faturasız Gaming Paketleri ve Kampanyaları altı farklı çeşidi ile kullanıcılara sunuluyor. Gamer arkadaşların en sevdiği oyunlar olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Turkcell ile bedava olarak oynanabiliyor. Evet doğru duydunuz. Kampanyalar dahilinde en sevilen oyunlar Turkcell’in Faturasız Hatlara Özel Gaming Paketleri ile sizlerle. Altı farklı çeşit olarak sunulan bu paketler;

  • Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketi
  • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası
  • Turkcell Günlük Hediye Oyna İzle Paketi
  • Turkcell Hediye Oyna İzle Paketi Kampanyası
  • Turkcell Oyna Paketi
  • Turkcell Oyna İzle Paketi

olarak isimlendiriliyor. Bu paketlerden ücretsiz olarak nasıl yararlanabileceğinizi, hangi paketi ne zaman kullanabileceğinizi, paketlerin içeriklerini ve detaylarını yazımızda sizler için inceledik. Özellikle oyun oynamayı çok seven ve internet kullanımlarını oyunlar için harcayan Gamer kullanıcılar için hazırlanmış bu paketler dopdolu internet miktarları içeriyor.

Turkcell Faturasız Gaming Paketleri

Turkcell Faturasız Gaming Paketleri

Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketi

Günlük Hediye Oyna Paketi ile oyuncular bedava internet kazanabiliyorlar. Bu interneti belirli oyunlarda kullanabiliyorlar. Öğreneğin PUBG Mobile da kullanabileceğiniz ücretsiz internet hediyesini bu paket sayesinde alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey promosyon kodunu öğrenmek. Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketi için promosyon kodu için GUNLUK OYNA boşluk Promosyon ŞİFRENİZi yazarak 2200’a mesaj gönderin ve  paketinizi alın.

Eğer promosyon kodunuzu bilmiyorsanız kodu öğrenmek için 2222′ ye ya da 2200’a “indirim kodu” mesajını atarak ya da 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Günlük Hediye Oyna Paketi ile geçerli oyunlarda kullanabileceğiniz 1 gün boyunca geçerli tam 1 GB hediye internetiniz IP adresinize tanımlanır. Bu sayede bedava internet ile oyunların keyfini sürmeye devam edebilirsiniz. Şuan için hediye internetin geçerli olduğu oyun PUB G Mobile’dır.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası

Turkcell’in Hediye Oyna Paketi Kampanya dahilinde belirli oyunlarda kullanılabilecek 3 GB internet içermektedir. Aylık 3 GB internet içeren paketi ücretsiz olarak yapabilmek için HEDIYE OYNA boşluk SİFRE yazarak, 2200’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Aboneler için hediye olarak verilen bu paketten her abone sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Bu paket Turkcell’in sunmuş olduğu kampanya dahilinde ücretsiz olarak abonelere iletilmektedir. Herhangi bir para ödemeden bir ay boyunca paket içeriğinde yer alan oyunlarda 3 GB internetinizi kullanabilirsiniz. Paket içeriğinde yer alan oyunlar arasında şuan için sadece PUB G Mobile bulunmaktadır.

Turkcell Günlük Hediye Oyna İzle Paketi

Günlük Hediye Oyna İzle Paketi de yine Turkcell’in kullanıcılarına hediye olarak sunduğu yani ücretsiz olan paketlerinden biridir. Bu paket ile birlikte hem kampanya dahilinde bulunan oyunlarda hem de YouTube’da geçerli günlük 1 GB internet sizlerin oluyor.

Paketten yararlanabilmek için GUNLUK IZLE boşluk KAMPANYA ŞİFRESİNİ yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanya şifresini isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak, dilerseniz Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanarak ya da Turkcell’in internet sitesi üzerinden hesabınız ile oturum açarak öğrenebilirsiniz.

 

Turkcell ile PlayerUnknown's Battlegrounds

Turkcell ile PlayerUnknown’s Battlegrounds

 

Turkcell Hediye Oyna İzle Paketi Kampanyası

Sahip olduğunuz promosyon kodunu kullanarak bedava interneti bu paket ile alabilirsiniz. Hediye Oyna İzle Paketi kapsamında Turkcell’in bir Kampanyası mevcuttur. Yani HEDIYE IZLE boşluk SİFRE yazarak, 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde 1 ay boyunca YouTube ve anlaşmalı oyunlarda kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet hattınıza tanımlanmaktadır.

Otomatik olarak yenilenmeyen bu kampanyaya da her abone sadece bir kere katılabilmektedir. Kampanyaya ait olan kodu öğrenmek için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell Dijital Operatör yardımı ile de kampanya kodunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Turkcell Oyna Paketi

Turkcell’in asıl olarak abonelerine sunmuş olduğu Oyna Paketi ayda sadece 9 TL karşılığında paket kapsamında yer alan oyunlarda geçerli tam 3 GB internet içermektedir. Turkcell Oyna Paketi ‘ni satın almak için OYNA yazıp 2200’a mesaj gönderebilir, Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını Kullanabilir, Turkcell mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bununla birlikte paketiniz her ay otomatik olarak yenilenme özelliği içermektedir. Bu yüzden paketinizi iptal etmediğiniz takdirde her ay 9 TL hattınızdan kesilecektir. Paketinizi iptal etmek isterseniz; IPTAL OYNA yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Yine ek olarak 3 GB veri kullanım hakkınız bittiği takdirde oyunlara girmeye devam ederseniz ek ücretlendirme başlayacaktır. Bu yüzden Turkcell Oyna Paketi kapsamında kalan kullanım haklarınızı öğrenebilmek için KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Şuan için bu pakete içerik olarak sadece PUB G Mobile oyunu dahildir.

Turkcell Faturasız Gaming Paketleri ve Kampanyaları

Turkcell Faturasız Gaming Paketleri ve Kampanyaları

Turkcell Oyna İzle Paketi

Turkcell’in faturasız aboneleri için sunmuş olduğu en güzel paketlerden biri olan Oyna İzle Paketi ile ayda sadece 19 TL karşılığında hem belirli oyunlarda hem de YouTube’ da geçerli 5 GB interneti kullanabilirsiniz. Paketi satın almak için kolay yoldan OYNA IZLE yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Otomatik olarak yenilenme özelliğine sahip bu paket her ay siz iptal etmediğiniz takdirde kendiniz yenileyecektir. Eğer ben bu paketi sadece denemek için aldım şimdi ise iptal etmek istiyorum derseniz Turkcell Oyna İzle Paketini iptal etmek için IPTAL OYNA IZLE yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelisiniz. Bu sayede haberiniz olmadan gelecek ay hattınızdan herhangi bir ücret kesilmeyecektir.

Paketi düzenli bir şekilde kullanmaya devam ediyor ve kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istiyorsanız Dijital Operatörünüz üzerinden kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz KALAN yazıp 2200’a mesaj attığınızda da tarafınıza kalan kullanımlarınız ile ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir.

Şuan için bu pakete içerik olarak sadece PUB G Mobile oyunu ve YouTube uygulaması dahildir.


Turkcell’in Faturasız hatları için sunmuş olduğu Gaming Paketleri ve Gaming Kampanyalarını sizler ile inceledik. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız özellikle kampanya dahilinde yer alan bedava internetlerden yararlanmayı unutmayın. Eğer diğer operatörlerin Gaming Paketlerini incelemek isterseniz sitemizde yer alan Vodafone FreeZone Gamer Paketlerine bakabilirsiniz. Oyuncular için bedava internet kazanma yöntemleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.