Turkcell EBA 6GB Hediye Kampanyası

16.03.2020
A+
A-

Öğrenciler için müjdeli haberi verelim Turkcell EBA 6GB Hediye Kampanyası ile karşınızda. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kurulan ve teknolojiyi eğitimin bir kolu olarak değerlendirmeyi öngören EBA (Eğitim Bilişim Ağı) ile öğrenciler eğitimlerine devam ediyor. Özellikle son günlerde tüm dünyada konuşulan Koronavirüs salgını nedeniyle eğitime bir süre ara verilmişti. Olası durumlara karşı öğrencilerin eğitimlerine devam edebilmeleri, derslerinden geri kalmamaları için EBA çok büyük önem taşıyor. Bunu bilen Turkcell EBA 6GB Hediye Kampanyası ile öğrencilerimizin yanında. Bu yazımızda Turkcell EBA 6GB Hediye İnternet Kampanyasını sizler için inceledik.

Turkcell EBA 3GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell EBA 6GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BiP’ten MEB EBA’da Geçerli 6GB İnternet Kampanyası

  • Bu kampanyamızdan Bireysel Faturalı ve Ön Ödemeli Ses Hattına sahip Turkcell kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey EBA BiP kanalına abone olmak. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra eba.gov.tr adresinde kullanabileceğiz 6GB interneti elde edebilirsiniz. Bu kampanyanın sunmuş olduğu internet miktarı önceden 3GB olarak sınırlıydı fakat Turkcell 13.03.2020 tarihinde kampanyayı genişleterek internet miktarını 6GB’ a çıkartmıştır.
  • Kampanya süre olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlilik göstermektedir.
  • Kampanyaya sadece Bip Kanalı üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyadan Kalan İnternet Miktarımı Nasıl Öğrenebilirim?

İnternetinizin bitmesi durumunda uygulamayı kullanmaya devam ederseniz ücretlendirme olacaktır. Bu duruma dikkat etmeniz gereklidir çünkü kullandığınız internet miktarı hattınıza borç olarak yansımaktadır. Bu yüzden kalan kullanım haklarınızı ara ara kontrol etmenin faydası vardır. Bu kampanyamızdan kalan miktarları öğrenmek için KALAN yazarak 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Bu servisten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Turkcell EBA Kampanyası

Turkcell EBA Kampanyası

 

İptal İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Kampanyadan yararlandıktan sonra değişiklik yapmak ya da kampanyayı iptal etmek isterseniz yapmanız gereken Turkcell Çağrı Merkezini aramak. 0532 532 00 00 numarasını arayarak kampanyayı iptal etmek istediğinizi belirttiğiniz takdirde Turkcell Müşteri Temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

Turkcell EBA Kampanyası Hakkında Önemli Diğer Bilgiler

  • Bu kampanya yurt dışında geçerli değildir.
  • İptal etmediğiniz takdirde kampanya her ay sonunda yenilenir.
  • Kullanmadığınız internet miktarları bir sonraki aya devretmez.
  • Paketinizi başka bir kişiye devredemezsiniz.
  • Kampanya bağlamında paketinizin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

Koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilmesi üzerine eğitim ihtiyacı için kullanılabilecek olan bu kampanyayı sizler için inceledik. Siz de çocuğunuzun derslerinden geri kalmaması ya da kendisini geliştirebilmesini istiyorsanız bu kampanyaya katılmak isteyebilirsiniz. Özellikle teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu bir çağda dershane ya da özel okullara para dökmenin çok da gerekli olmadığını düşünüyoruz. Karar sizlere ait 🙂

Turkcell GNÇ + Mini Paketi ve Kampanyaları

Türkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları 2020

Turkcelle ait olan diğer kampanyaları görmek için sitemize göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.