Türkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

08.03.2020
A+
A-

Turkcell cihaz kampanyası puan sorgulama; son yıllarda telefon alımında aylık taksit seçeneğinin kaldırılmasıyla birlikte gelen alım güçlüğünü ortadan kaldırıyor!

Turkcell cihaz kampanyası puan sorgulamasını yaparak siz de yeni bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey Türkcell puanlarınızı biriktirmek ve hemen en yakın yetkili Turkcell bayisinden Turkcell cihaz kampanyasına başvurup puanlarını kullanmak.

Eğer bu yazıyı okurken Turkcell cihaz kampanyası puanlarım nasıl birikir diyorsanız, gelin hep beraber Turkcell cihaz kampanyası puan biriktirmeyi ve cihaz kampanyası puan sorgulamanın nasıl yapılacağını inceleyelim!

Türkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Türkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Türkcell Cihaz Kampanyası Puanı Nasıl Biriktirilir?

Eğer siz de mobil hat şebekesi olarak Turkcell’i tercih ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden Turkcell’in harika cihaz kampanyalarından yararlanmalısınız! Bu cihaz kampanyalarından yararlanmak için puan biriktirmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell cihaz kampanyası için puan biriktirmenin yolu çok basit. Yapmanız gereken tek şey faturalarınızı zamanında ve düzenli şekilde ödemektir. Eğer faturalarınızı düzenli şekilde öderseniz bununla beraber Türkcell cihaz kampanyası için biriktirmek istediğiniz puanlar da yükselir.

Bunlara ek olarak şunu da belirtmek isteriz ki puanlarınız ne kadar yüksek ise alabileceğiniz cihazın modeli de bir o kadar yüksek olur. Bu sebeple yeni bir cihaz almak isteyen ve Turkcell’in cihaz kampanyasından faydalanmak isteyenlere tavsiyemiz faturalarınızı iyi takip edip, faturalarınızı zamanında ödemeniz.

Türkcell Cihaz Kampanyası Puanı Nasıl Sorgulanır?

Hali hazırda birikmiş olan Turkcell cihaz kampanyası puanınızın ne kadara yükseldiğini öğrenmek ve detaylı bir şekilde bilgi almak için; Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp kolay bir şekilde puanınızın ne kadar olduğunu sorgulatabilirsiniz. Ya da aramak yerine bir diğer seçenek olan size en yakın yetkili Turkcell cep merkezine uğrayın.

Türkcell yetkili bayiinden kolayca puan sorgulaması yaptıktan sonra oldukça hızlı bir şekilde puanınıza en uygun olan size sunulan cihaz kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Türkcell Cihaz Kampanyası Puanı İle Nasıl Cihaz Sahibi Olunur?

Türkcell cihaz kampanyası puanları telefon almak için gerekli olan puan sistemidir. Türkcell puanınızı daha önce bahsettiğimiz şekillerde kolayca öğrendikten sonra size en uygun telefonu nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz.

Yeniden belirtmek isteriz ki Türkcell cihaz kampanyası puanınız ne kadar yüksekse alacağınız telefon kalitesi de ona göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse Türkcell cihaz kampanyası için biriktirmiş olduğunuz puanlar 4000’ e ulaştı .

Bu durumda Türkcell yetkili satıcısının size önermiş olduğu cihazlardan 4000 TL değerindeki cihazı satın alabilirsiniz. Cihazın ödemesini aylık taksitler halinde yaparak yeni cihazınızı kullanmanın tadını çıkarın!  Ancak eğer sizin beğendiğiniz cihaz 4000 TL değerini aşıyorsa hiç merak etmeyin, yine de bu kampanyadan faydalanmaya devam edebilirsiniz!

Bunu yapmak için yalnızca 4000 TL değerini aşan miktar kadar ödeme yaparak, geri kalan 4000 TL’lik tutarı aylık taksitler halinde ödeyerek sahip olacağınız yeni cihazınızın keyfini çıkarın!

Yazımızda Türkcell cihaz kampanyasının ne olduğunu, Türkcell cihaz kampanyasında puan sorgulamayı ve bu fırsat dolu kampanya kapsamında nasıl cihaz alınabileceğini anlattık. Umarız bu konu hakkında yeterli bilgiyi edinebilmişsinizdir. Eğer konuyla alakalı aklınızda bir soru işareti oluştuysa bizlere bunu rahatlıkla sorabilirsiniz!

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.