Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

17.07.2020
A+
A-

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bu yazımızda Turkcell müşterilerinin bedava internet kazanabileceği mobil uygulamalardan bahsedeceğiz. Olduğunuz ay çok yoğundunuz ve internetiniz mi bitti? Acil bir durum var ve internetsiz mi kaldınız? Daha çok mu internet istiyorsunuz? O zaman bu yazı tam sizlere göre. Alternatif yollarla internet kazanabilirsiniz. Hadi inceleyelim.

Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet: Turkcell kullanıcılarının en çok tercih ettiği ve en bilindik internet kazanma şekli salla kazandır. Ancak salla kazan yaparak hediye internet kazanabilmek için ilk önce Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamadan faydalanabilmek için ilk önce uygulamayı edinmeniz gerekmektedir. Uygulamayı App Store ve Google Play ‘den indirebilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta bu fırsatı elde edebilirsiniz. Salla Kazan ile gösterilen şekilde telefonunuzu salladığınız takdirde her hafta farklı farklı hediyeler kazanma şansı sizlerle olur. Hediye internet kazanabileceğiniz gibi bu uygulamadan aynı zamanda dakika ve Sms de kazanabilirsiniz. Ancak ne kazandıysanız yalnızca onu kullanabilirsiniz. Yani aynı zamanda hem internet hem de dakika hediye verme gibi bir durum söz konusu değildir. Telefonunuzu sallamanız üzerinden geçen 1-2 dakika içerisinde ne kazandığınızı görebileceksiniz ve de mobil hattınıza tanımlanacaktır. En önemli kısımlardan biri ise Salla Kazan ile hediye kazanmak isteyen Turkcell mobil müşterilerinin faturalı olması gerekmektedir.

Bir başka Turkcell hesabım uygulamasıyla internet kazanma yöntemi ise hediye havuzudur. Turkcell hesabım uygulaması yani Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmelisiniz ve uygulama üzerinden hediye havuzuna giriş yapmanız gerekmektedir. Birçok fırsatı burada görebilir ve yenilerinden de haberdar olabilirsiniz.

Hediye havuzu günlük 1 GB internet:

BİP üzerinden sen yap diye kanalını takip etmeli ve ardından Fizy üzerinden 25 adet şarkı dinleyerek günlük 1 GB internetinize hızlıca kavuşabilirsiniz. İnternetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Hediye havuzu haftalık 5 GB internet:

Turkcell’in faturalı bir müşterisi iseniz bu durum tam size göre demektir. Faturalı hat sahibi olan müşteriler hediye havuzu otomatik ödeme talimatı vererek haftalık 5 GB internet kazanırlar.

Hediye havuzu aylık 1 GB internet:

Fizy uygulamasını indirerek Premium üyelik yaptırdığınız takdirde 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca bu internet tek seferliğe mahsus değildir. Her ay yenilenmektedir.

Hediye havuzu joker hediye:

Bu hak daha çok tarife değişikliği yapan müşterilerin kullanabileceği bir haktır. Tarife değişikliği sonrası ekstra hediye internet kazanabilirler.

Turkcell Yaani arama motoru uygulaması ile ücretsiz internet kazanma: Turkcell 2017 yıllındaki bu önemli projesi olan Yaani arama motoru da zamanla hediye internet kazanmak için oldukça elverişli bir uygulama haline gelmiştir. Bu uygulamayı indirerek bedava internet şansına bir adım daha yaklaşırsınız. Turkcell Hesabım uygulaması gibi Yaani arama motoru uygulamasını da App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz. Ve bu uygulamayı kullanarak hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü yükleme yaptığınızda 1 ay boyunca geçerli 1 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Bir konuda herhangi bir şey aradığınızda artık Yaani’yi kullanabileceksiniz hem de böylece bedava internet kazanma imkanınız olacak. Bu uygulamayı 10 gün süreyle kullanırken aynı zamanda 20 arama da yaptığınızda Turkcell sizlere 1 GB internet verecektir. 10 gün kullanıp 20 arama yaparak 1 GB kazandığınız internet ise hattınıza anında tanımlanacaktır. Böylece toplam 2 GB internet kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamayı kullandığınız süre boyunca her ay 1 GB bedava internet vermeye devam etmektedir.

turkcell bedava internet 2020

Paycell Card uygulamasını indirerek hediye internet kazanma: Turkcell bireysel müşterisi olup rahat paket kullanan kişiler 1 GB internet kazanabilmektedir. Rahat Tarife’ye geçen ya da aktif olarak kullanan müşteriler Paycell Card çıkarıp Paycell Kart uygulamasını indirerek rahat paketlerinin fatura tutarını bu kartla ödeyerek bir sonraki ayın rahat paketine ek hediye 1 GB cepten internetin sahibi olabilirler. Paycell Card uygulamasını App Store ve Google Play’den indirerek numaranızı uygulamanıza girmeniz bunun için yeterli olacaktır. Böylece faturanızı Paycell Card ile ödediğiniz takdirde bir sonraki ay 1 GB ek internetin sahibi olacaksınız. Ancak bir sonraki aya devredilmez. Bu 1 GB ek cepten internet yurt içinde kullanılabilmektedir. Kampanyadan yararlanacak müşteri sayısıyla ilgili herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Aynı zamanda kampanya taahhütsüz bir kampanyadır.

Turkcell GNÇ mobil uygulaması ile hediye internet kazanma: Bir diğer hediye internet kazandıran uygulama ise Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell genç müşterilerini de düşünerek böyle bir uygulama tasarlamıştır. 26 yaşından küçük olan bireyler için var olduğunu söylemek pek de yanlış sayılmaz. Gençlerin bu anlamda internet adına en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Siz de 26 yaşından küçük bir Turkcell müşterisi iseniz bedava internet için yapmanız gereken TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmektir. Bu uygulamaya da diğerlerinde olduğu gibi App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulama içerisinde olan ÇATLAK menüsüne tıklayıp giriş yaparak bedava internetinize kavuşabilirsiniz. Çatlak kısmının işleyiş şekli ise şöyledir; önünüze yumurtalar çıkacak ve siz haftada iki günü seçmeniz beklenecek. Sizler de o günlerde yumurtalarınızı çatlatarak internet sahibi olma şansı kazanacaksınız. Ancak internetler yalnızca o gün içerisinde kullanılabilir ve başka bir gün yumurtanızı çatlatamazsınız. Bu yüzden yumurtalarınızı seçerken en çok ihtiyacınız olabilecek günleri seçmek sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda araya birkaç gün koymanız da size fayda sağlayacaktır. GNC 1 GB bedava internet, GNC 2 GB bedava internet, GNC 3 GB bedava internet, GNC 4 GB bedava internet, GNC 10 GB bedava internet gibi hediyeler çıkabilmektedir. Aynı zamanda dakika ve SMS gibi faydalar da çıkabilmektedir. Yani her zaman internet çıkmayabilir. Bu uygulamayı indirerek hediye internet kazanabilirsiniz.

turkcell hediye net kasma

Turkcell goller cepte uygulaması ile bedava internet kazanma: Turkcell goller cepte uygulaması içerisinde olan her gole 100 MB uygulamasıyla sizlerin seçtiğiniz maçlardaki her gole uygulama üzerinden 100 MB internet hediye edilmektedir. Bu kampanyaya haftada 1 kere katılma hakkınız bulunmaktadır. Ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamaya App Store ve Google Play’den ulaşabilirsiniz. İndirdikten sonra giriş yapmanız haftada 1 kez yararlanmanıza yetecektir. Her gole 100 MB yarışmasına tıklayarak maç seçimi yaptığınızda o maçta atılan toplam gol sayısıyla orantılı olacak şekilde internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Aynı zamanda uygulamayı indirdiğinizde 1 kereye özel olarak 500 MB internet de sizlerin olacaktır.

Turkcell Bizce uygulaması ile ücretsiz internet kazanma: Turkcell’den internet kazanmanın başka bir yolu ise Turkcell Bizce uygulamasını indirmektir. Bizce uygulamasını App Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz. Bizce uygulaması kadınlara yönelik bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yaparak kupon kazanırsınız ve biriktirdiğiniz kuponlarla günlük ya da haftalık internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Tabi ki uygulamayı ne kadar aktif kullanırsanız o kadar internete sahip olursunuz. Şimdi sizlere kupon sayısına göre kazanacağınız interneti sıralayacağız.

  • 15 KUPON- GÜNLÜK 2 GB İNTERNET
  • 30 KUPON-3 GÜNLÜK 3 GB İNTERNET
  • 45 KUPON- GÜNLÜK 5 GB İNTERNET
  • 60 KUPON- HAFTALIK 2 GB İNTERNET

Şeklinde sıralayabiliriz.

BİP uygulaması ile hediye internet kazanma: Turkcell müşterileri BİP uygulaması ile de bedava internet kazanabilmektedir. Uygulamayı App Store ya da Google Play’den indirmeniz mümkündür. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra mesajlaşma ve konuşmayla internet kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı da BİP uygulamasına davet ederek Turkcell’den 1 GB internet kazanabilirsiniz. İnternetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Ayrıca BİP uygulaması “süper nokta” kampanyası ile de bedava internet kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden ücretsiz internet kazanmak için bazı yöntemler şöyledir;

  • BİP uygulamasını indirdikten sonra keşfet kısmında enflasyon yazdığınız zaman hattınıza tanımlı olarak kullandığınız internet 2 katına çıkacaktır.
  • BİP uygulaması içerisinde arama kısmına kim 1 GB ister yazarak bu yarışmaya katılabilirsiniz. Böylece hediye internet sizlerin olacaktır.
  • BİP uygulamasında grup kurarak sohbet etmek de sizlere bedava internet sağlayacaktır.
  • BİP kullan kazan kampanyasına da katılabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınıza, ailenize ve dostlarınıza mesaj atarak 2 GB internet kazanabilirsiniz. Ne kadar çok mesajlaşırsanız internet kazanma şansınız o kadar artar.

Turkcell Toplantıdayım uygulamasıyla bedava internet kazanma: Bu yazımızda birçok uygulama ile internet kazanabileceğinizden bahsederken Turkcell Toplantıdayım uygulamasından bahsetmeden geçemeyeceğiz. Bu uygulama ücretli bir uygulamadır. Haftalık 5 TL tutarında bir ücreti vardır. Ancak aynı zamanda uygulamayı indirip abone olduğunuzda her hafta düzenli bir şekilde 1 GB internetin sahibi sizler olacaksınız. Uygulamayı App Store ya da Google Play’den indirmeniz mümkündür.

uygulamadan ücretsiz internet paketi turkcell

Turkcell life box uygulamasıyla bedava internet kazanma: Bu uygulama depolama maçıyla kullanılan bir uygulamadır. Sizin cep telefonunuzda bulunan verilerinizi depolamak için uygulamaya yüklemenizle birlikte hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamaya da diğerlerinde olduğu gibi App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldiğimizde özetle Turkcell bünyesinde birçok uygulamadan günlük, haftalık ve aylık olmak üzere çeşitli şekillerde hediye internet kazanabilirsiniz. Eğer Turkcell müşterisi iseniz bu uygulamalardan biri ile bedava internet kazanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.