Türk Telekom Tarifemde Ne Kadar Kaldı?

16.02.2020
A+
A-

Türk Telekom hattınızda kalan kullanım bilgilerini öğrenme yollarını sizler için bu yazımızda topladık. Türk telekom tarifemde ne kadar kaldı sorgulamak, öğrenmek istiyorum diyorsanız, adım adım yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Siz de Türk Telekom mobil hat şebekesi kullanıcısıysanız ve hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerini öğrenmek istiyorsanız yazımızın bitiminde hattınızda ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz!

Aylık kullanım bilgileri aşımı şimdiye dek muhakkak hepimizin başına gelmiştir. Olası bir kullanım aşımı durumunda, kullanılan hizmet miktarınca belirli ücretlendirmeye tabii tutulmaktayız.

Bu ücretlendirmelerin miktarları her ne kadar gözümüzden kaçsa da paket satın almadan önce mobil şebeke şirketleri bizleri bu konuda bilgilendirmektedir. Ancak bu şekilde bir aşım söz konusu olduğunda ödememiz gereken miktarlar artabilir ve bu durumda canımız biraz sıkılabilir.

Türk Telekom Tarifemde Ne Kadar Kaldı

Türk Telekom Tarifemde Ne Kadar Kaldı

Bunu yaşamamak için hattımıza tanımlı kalan kullanım bilgilerimizi belirli aralıklarla kontrol ederek bunun karşısına geçebilirsiniz!

Türk Telekom’ da hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerini öğrenmenin çeşitli yolları vardır.

Bu yollardan dilediğinizi seçerek istediğiniz her an hattınıza tanımlı kalan konuşma hakkı, kalan kısa mesaj hakkı ve kalan mobil ağ kullanım bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Hadi şimdi sizlerle beraber Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgilerini öğrenme yollarını tek tek inceleyelim!

Türk Telekom Tarifemde ne Kadar Kaldı Sorgulama

Türk Telekom’un avantajlı tarifelerinden seçtiğiniz paketi aylık faturalı olarak kullanıyorsanız ya da faturasız şekilde aylık paket kullanıcısıysanız ve hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit!

Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgilerini öğrenmek için çeşitli yollar vardır. Kısa mesaj olarak, sesli arama yaparak ya da online şekilde hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.  İşte Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgileri öğrenmenin yolları…

Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgisini kısa mesaj yolu ile öğrenmek için 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterlidir. Geçerli fatura döneminizde kalan konuşma hakkınız için “SES” , kalan SMS haklarınız için “SMS” , kalan cepten internet kullanım bilgileriniz için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Hat Kalan Kullanım Bilgilerini Öğrenme

Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgilerini sesli arama yaparak öğrenmek için 9333 fatura sorgulama ve ödeme servisini arayarak yönlendirmeleri takip edin ve ilgili servisi tuşlayarak hattınıza tanımlı kalan dakika, kısa mesaj ve internet bilgilerinizi sesli şekilde öğrenebilirsiniz. Üstelik bu aramanız ücrete tabii tutulmamaktadır.

Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgilerini online şekilde öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı 4 GB Paketi

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmek için android cihazlar için Google Play Store, Apple cihazlar için App Storeyi kullanarak ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Türk Telekom faturalı hat kalan kullanım bilgilerini kısa kod kullanarak öğrenmek istiyorsanız *124# yi tuşlayarak hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi ücretsiz şekilde kolayca öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom faturasız hat kalan kullanım bilgilerini kısa kod kullanarak öğrenmek istiyorsanız *123# yi tuşlayarak hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi ücretsiz şekilde kolayca öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom mobil hat kalan kullanım bilgilerini öğrenmek için dilediğiniz yolu tercih edebilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki bu servisler DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​

YORUMLAR
  1. Okan Yalçın dedi ki:

    Neyseki bunu ücretsiz sorgulamamıza izin vermişler

  2. Ünal dedi ki:

    Kısa kod kullanmak baya kullanışlı 9333’ü aramak uzun sürüyordu teşekkürler!