Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kampanyaları

18.07.2020
A+
A-

Operatörler arasındaki rekabet açısından Türk Telekom bazı uygulamalar sayesinde bedava internet paketleri hediye ederek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve arttırmaya çalışmaktadır. Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet kampanyası da abonelere bedava internet sağlayan bu uygulamalardan biridir.

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom abonesi olmanız Sil Süpür uygulamasına katılabilmeniz için yeterlidir. Buradan anlaşıldığı üzere faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmemektedir. Uygulamayı kullanabilmeniz için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında uygulamaya giriş yaparak Sil Süpür’ e katılabilirsiniz.

tt sil süpür

Türk Telekom Sil Süpür abonelerine internet ve başka hediyeler kazandıran bir oyun tarzında uygulamadır. Her hafta çarşamba veya cuma günlerinde 06:00’ da yenilenmektedir. Hediyeler oyun oynandıktan sonra kişinin hattına yüklenecek ve o kişiye SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanımı sağlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Ne Şekilde Yapılır?

Yapmanız gereken tek şey Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını telefonunuza yüklemek ve uygulama üzerinden Sil Süpür oyununa katılmaktır. Hiçbir kayıt gerekmeden oyuna katıldıktan sonra hediyeleri toplayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süper’ i İndirebilir Miyim? Türk Telekom Sil Süpür Ücretli Midir?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Sil Süpür indirilebilen bir uygulama değildir, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasının içerisinde bulunan bir hediye toplama oyunudur. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ve içerisindeki Sil Süpür hediye toplama oyununa katılım ücretsizdir.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyesini Ne Zaman Kullanabilirim?

Türk Telekom Sil Süpür hediyeleri çarşamba veya cuma günleri yenilenmektedir ve siz Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına girip Sil Süpür oyununu oynadıktan sonra kazanılan hediye hattınıza yüklenir ve kişiye SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gelir. Bilgilendirme mesajı sonrasında kişi hediyesini kullanmaya başlayabilir. Bilgilendirme SMS’ i için abonenin faturasına hiçbir ücret dahil edilmemektedir.

 Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Genel olarak kampanya 2020 yılı boyunca devam edecektir. Kişilerin kazandıkları hediyelerin süreleri ise değişiklik göstermektedir. Kazanılan hediyelerin kullanım süreleri hakkında bilgilendirme mesajında bilgi verilecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasında İnternet Hediyeleri

türk telekom sil süpür

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasında internet hediyeleri dışında da hediyeler bulunmaktadır ancak abonelerin genel olarak en çok ilgi gösterdiği ve kazanmak istediği hediyeler yüksek GB’lı internet hediyeleridir. Türk Telekom Sil Süpür ile aboneler 30 GB’a kadar hediye internet kazanabilmektedir. Haftalık olarak 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, 30 GB hediye verilebildiği gibi bu hediyeler günlük olarak da verilebilmektedir. Ayrıca bazı belli saatlerde kullanılması için verilen internet hediyeleri de vardır.

Türk Telekom Sil Süpür 10 GB Gece Saatleri

Türk Telekom Sil Süpür oyunu geceleri belli saatler içerisinde olacak şekilde internet hediyesi vermektedir. Gece boyunca kullanabileceğiniz internet paketi hediyeleri 5 GB ya da 10 GB olabilmektedir. Bu gece hediyesini 2 gece boyunca 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Yükleme İşlemi-Türk Telekom Sil Süpür’ e Erişim

sil süpür indir

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Sil Süpür direkt olarak indirilen bir oyun değildir. Bu hediye oyununa erişim için Google Play ya da App Store’ dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek gerekmektedir. Oyunda Türk Telekom Online İşlemler uygulaması içerisinde yer almaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Nerede?

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın sağ üst köşesindeki hediye simgesine tıklamanız yeterlidir.

Türk Telekom Sil Süpür Oyununa Ulaşamıyorum?

tt sil süpüre erişim

Türk Telekom Sil Süpür oyununa ulaşmakta sıkıntı yaşayan aboneler az da olsa olmaktadır. Numaranızı Türk Telekom’a yeni taşıyanlar 5008’e EVET yazıp göndererek 5-10 dakika sonra Türk Telekom Sil Süpür oyununa ulaşabileceklerdir.

Türk Telekom Sil Süpür Oyunu Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında Çıkmıyor?

Bu tarz bir problem yaşıyorsanız uygulamanın son güncellemesini yapıp yapmadığınızı kontrol etmenizi öneririz. Güncellemeyi yaptıktan sonra hediye oyununu sağ üst köşede simgeden bulacaksınızdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.