Türk Telekom Selfy Sosyal Tarifeleri

15.02.2020
A+
A-

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarife fırsatını yakalayın! Bu kampanyadan yararlanabilmek isteyen Türk Telekom müşterileri Selfy’li ve faturalı hatta sahip olmalıdır.

Siz de bu kampanyadan faydalanmak isterseniz Sosyal Tarifelerine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız tarifelerinden  geçiş için Türk Telekom  mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Eğer işleminizi dışarı çıkmadan yapmak isterseniz Türk Telekom web sitesinden ya da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarife Paketleri

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Tarife içeriğindeki kampanyalardan yararlanabilmek için  müşterinin yalnızca Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine kayıtlı olması gerekir.

Tarife içeriğinde bulunan aylık yurt içi her yöne geçerli konuşma hakkı, yurt içinde geçerli her yöne kısa mesaj hakkı ,mobil veri ve mobil veriye ek olarak sosyal medyada geçerli interneti ile sizleri bekliyor.

Ancak unutmayın ki bu tarifenin size kazandırdığı avantajlı kampanyaları size özel indirimli fiyatı ile kullanabilmek için Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine kayıtlı olmanız gerekiyor.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarifeleri

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarifeleri

Sosyal Selfy Nasıl Yapılır? Kimler Alabilir?

Selfy Türk Telekomun gençlik dünyasıdır. Türk Telekom 7-25 yaş arası mobil hat sahibi  müşterilerine özel dolu dolu tarifeler,ilgi alanına göre özelleştirilmiş fırsatlarla dolu bir dünya kurmuştur. Bu dünyada ki  kuralları gençlerin koymasına izin vermiştir.

Selfy gençlere kural koyma yetkisini vermekle kalmayıp onların dünyasını avantajları ile güzelleştirmiştir. Bu uygulama ile kazanılan avantajlar; bedava kahve, istediğin mobil cihaza daha uygun fiyata ulaşma, her gün yemek yediğin yerde bedava menü, tatil ihtiyacını daha uygun fiyata sahip olma, süper ekonomik internet paketi gibi en çok ihtiyaç duyulan şeylere sahip olma imkanı verir.

Bu yüzden olsa gerek Selfy gençler arası çok sevilen bir dünya haline gelmiştir.

Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyaları

Sen de bu dünyaya katılmak istersen; SELFY ya da 7-25 yaş arasındaki hattın kullanıcısına ait T.C Kimlik Numarasını yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndererek üye olabilirsin.

SMS’in yanında alternatif arıyorsanız; Türk Telekom Mobil Online İşlemler’den Selfy Üyeliği alanına T.C Kimlik Numarasına yazarak, mobil hattından 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden ya da Türk Telekom mağazalarından Selfy dünyasına katılabilirsiniz.

Hattın kullanıcıya ait olmasına gerek yok T.C Kimlik Numarasının sahibinin 7-25 yaş aralığında olması Selfy’e kayıt olmak için yeterli olur.

Aynı T.C Kimlik Numarası ile birden fazla kişi kayıt olamaz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi

Kayıt olmak için herhangi belgeye ihtiyaç yoktur.

Selfy’e kayıt olmak ücretli değildir.

Faturalı ya da faturasız hat sahibi olman Self için önemli bir kriter değildir. Hattının bireysel olması onun için yeterlidir.

25 yaşını doldurduktan sonra da Selfy’ den vazgeçmediğin sürece  Selfy’den yararlanabilirsin.

Numaranı değiştirdiğin zamanda Selfy’li olmaktan vazgeçmediğin sürece Selfy’li olacaksın.

Her şeye rağmen Selfy’li olmaktan vazgeçmek istersen IPTAL SELFY yazıp 4545’e yollaman yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarife Paketleri

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Tarife’nin içerdiği kampanyalar içeriğinde bulunan özelliklerine ve fiyatına göre 4’e ayrılmıştır.bu kampanyalar içerik boyutuna göre Small, Medium, Large ve Xlarge kampanyaları olarak adlandırılmıştır. Türk Telekom selfy sosyal tarife paketlerine geçmeden önce taahhüt konusunda bir kaç ufak bilgi vermek istiyorum.

Taahhütlü bir kampanyaya katıldığınızda ancak bir memnuniyetsizlik nedeniyle taahhütünüzü iptal ettiğinizde, sadece kullandığınız ay kadar ücret cayma bedeli ödersiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small 5 GB Kampanyası Selfy’li ve Faturalı Sosyal  Tarifesine kayıtlı olan müşterilerine sunulan bu kampanya içerisinde yurt içinde her yöne geçerli 750 dakika, yurt içinde her yöne geçerli 5000 SMS ve 4.5G hızında 3GB cepten internet ve buna ek olarak sadece sosyal medyada (YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter) kullanıma açık 2GB internet sizleri bekliyor.

Bu paket Selfy’li ve Faturalı Sosyal  Tarifesine kayıtlı olan mobil müşterilerine özel aylık 49 TL yerine yalnızca 39 TL.

Faturalı Sosyal Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü veren müşteriler için; aylık ücret 29 TL’dir.

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü vermeyen müşteriler için; aylık ücret 49 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarife Paketleri

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarife Paketleri

Türk Telekom Selfy Sosyal Small 5 GB Kampanyası Başvuru

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small 5GB Kampanyasından yararlanmak için ;

Selfy’liysen SOSYAL SMALL yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

7-25 yaş arasında olup Selfy’li değilseniz SOSYAL SMALL T.C Kimlik no yazıp 4545’e sms göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small 5GB Kampanya İptali

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small 5GB Kampanyasını IPTAL SOSYAL SMALL yazıp 4545’e SMS yollayarak sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium 8GB Kampanyası Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine  kayıtlı olan müşterilerine sunulan bu kampanya içerisinde yurt içinde her yöne geçerli 750 dakika, yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS ve 4.5G hızında 5GB cepten internet ve buna ek olarak sadece sosyal medyada kullanıma açık 3GB internet sizi bekliyor.

Bu paket Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine kayıtlı olan mobil müşterilerine özel aylık 75 TL yerine 55 TL’dir.

Faturalı Sosyal  Tarifesi’ne numara taşıma,yeni hat tesisi,Türk Telekom Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü veren müşteriler için; aylık ücret 35 TL’dir.

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü vermeyen müşteriler için; aylık ücret 75 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Medium 8 GB Kampanyası Başvuru

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium 8GB Kampanyasından yararlanmak için ;

Selfy’liysen SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

7-25 yaş arasında olup Selfy’li değilseniz SOSYAL MEDIUM T.C Kimlik no yazıp 4545’e sms göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium 8GB Kampanya İptali

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Medium 8GB Kampanyasını IPTAL SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS yollayarak sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large 10GB Kampanyası Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine  kayıtlı olan müşterilerine sunulan bu kampanya içerisinde yurt içinde her yöne geçerli 750 dakika, yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS ve 4.5G hızında 7GB cepten internet ve buna ek olarak sadece sosyal medyada kullanıma açık 3GB internet sizi bekliyor.

Bu paket Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine kayıtlı olan mobil müşterilerine özel aylık 81 TL yerine 61 TL’dir.

Faturalı Sosyal Tarifesi’ne numara taşıma,yeni hat tesisi,Türk Telekom Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü veren müşteriler için; aylık ücret 41 TL’dir.

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü vermeyen müşteriler için; aylık ücret 81 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large 10 GB Kampanyası Başvuru

Türk Telekom Selfy  Sosyal Large 10GB Kampanyasından yararlanmak için ;

Selfy’liysen SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

7-25 yaş arasında olup Selfy’li değilseniz SOSYAL LARGE T.C Kimlik no yazıp 4545’e sms göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large 10GB Kampanya İptali

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large 10GB Kampanyasını IPTAL SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS yollayarak sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy  Sosyal XLarge 15 GB Kampanyası Selfy’li ve Faturalı Sosyal Tarifesine  kayıtlı olan müşterilerine sunulan bu kampanya içerisinde yurt içinde her yöne geçerli 750 dakika, yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS ve 4.5G hızında 10GB cepten internet ve buna ek olarak sadece sosyal medyada kullanıma açık 5GB internet sizi bekliyor.

Bu paket Selfy’li ve Faturalı Sosyal  Tarifesine kayıtlı olan mobil müşterilerine özel aylık 89 TL yerine 69 TL’dir.

Faturalı Sosyal Tarifesi’ne numara taşıma,yeni hat tesisi,Türk Telekom Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü veren müşteriler için; aylık ücret 49 TL’dir.

12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde  kalma sözü vermeyen müşteriler için; aylık ücret 89 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge 15 GB Kampanyası Başvuru

Türk Telekom Selfy  Sosyal Xlarge 15 GB Kampanyasından yararlanmak için ;

Selfy’liysen SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

7-25 yaş arasında olup Selfy’li değilseniz SOSYAL XLARGE T.C Kimlik no yazıp 4545’e sms göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Xlarge 15GB Kampanya İptali

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Xlarge 15GB Kampanyasını IPTAL SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS yollayarak sonlandırabilirsiniz.

Sosyal Tarifelerin Taahhüt İptali

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Tarifelerinden size özel indirimli fiyatlarıyla yararlanabilmek için 12 ay taahhüt onaylamanız gerekir. SMS göndererek ve ya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 ay fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü verilebilir.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt imzalandığı takdirde çıkacak damga vergisi aboneye yansıtılır. Taahhüt onayı vermek için atılan Taahhüt Onay SMS’İ 2 TL‘dir. Taahhüt dönemi bittiği takdirde güncel fiyatlar uygulanır. Taahhüt verdiğiniz bu 12 ay içerisinde paket iptali yapmak isterseniz cayma ücreti ödemeniz gerekir.

12 aylık taahhüt dönemi bitiminden itibaren Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile  size özel kampanyalar hakkında bilgi vermektedir. Ya da dilerseniz taahhüt bitiminde Türk Telekom web sitesini ziyaret ederek, en yakın Türk Telekom bayisine uğrayarak, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından ya da 444 1 444 Müşteri Hizmetlerini arayarak size özel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Selfy Sosyal Tarifeleri Kullanım Takibi

Tarifenizin kalan kullanımını öğrenmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Ya da 9333’ü ücretsiz arayarak kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.Kalan kullanımınızı takip etmenin bir diğer yolu SMS ile sorgulamadır.

Kalan dakika için “SES”, kalan SMS için “SMS”, kalan mobil veri için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.

Güncel borç bilgisi için “GUNCEL” yazıp 5555′ e yollamanız yeterlidir.

Paket aşımı durumunda güncel aşım ücretlendirilmesine tabi tutularak yut içi her yöne her dakika 61.34 Kr, yurt içi her yöne her SMS 41.03 Kr, her 250 MB için 9 TL’dir. Aşım ücreti max 54 TL olarak yansır bu ücrete ulaştığında fatura durdurulacak ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Fatura ödemek için Türk Telekom yetkili bayilerine gidebilirsiniz.bir diğer seçenek ise online olarak işlem yapmak; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının fatura ödeme kısmından ya da Türk Telekom web sitesinden kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.