Türk Telekom Selfy Mobilist 7 GB Paketi Nasıl Yapılır?

08.05.2020
A+
A-

Türk Telekom Selfy Mobilist 7 GB Paketi Nasıl Yapılır? Sorusunu Türk Telekom da kendisine uygun paketi hala seçememiş olanlar için ele aldık. Kafanız çok karışık ise ve hala kendinize en uygun paketi bulamadıysanız bu yazıdan sonra kararınızı verebilirsiniz. Özel bir paket olan Mobilist 7 GB Paketi cepten 7 GB internet ve bu internete ek olarak her yöne 250 dakika ve her yöne 250 SMS içeriyor. Türk Telekom Selfy kullanıcılarına özel olan bu paketi almak için neler yapmak gerekiyor? Bu paketi ayda ne kadar ödeyerek yapabilirsiniz? Yazımızda sizler için cevapladık.

Türk Telekom Selfy Mobilist 7 GB Paketi

Türk Telekom Selfy Mobilist 7 GB Paketi

Türk Telekom Selfy Mobilist 7 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Mobilist 7 GB Paketi içermiş olduğu 7 GB cepten internet + Her yöne 250 DK + Her yöne 250 SMS ile kullanıcılarını bekliyor. Peki ama bu paket nasıl yapılır? Mobilist 7 GB Paketini sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi üzerinden satın alabilirsiniz. Mobile özel olan bu paketi almak için Türk Telekom’un Mobil Uygulamasını indir > “Paket satın al” menüsüne tıkla > “Selfy Paketleri” kategorisine gir > Mobilisit 7 GB Paketini seç

Paketten Kimler Yararlanabilir?

Ayda Sadece 39 TL karşılığında satın alabileceğiniz Mobilist Paketini yapmak için bir takım şartları sağlamış olmanız gerekiyor. Mobilist 7 GB Paketini Satın almak için; Türk Telekom Selfy üyesi olman gerekiyor. Peki eğer değilsen ? Türk Telekom Selfy üyesi olmak için yapman gereken oldukça basit bir işlem var. Türk Telekom Selfy’li olmak için 7-25 yaş aralığında olman gerekiyor. Peki ya detaylar? Birde detayları inceleyelim.

Paket hakkındaki bir diğer detay ise paketten sadece bireysel faturasız hat müşterilerin yararlanabileceği konusu. Mobilist 7 GB Paketini Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, O Ses Türkiye, TV8 ve Hemşerim tarifeleri dışında kalan tüm bireysel faturasız tarifeleri yapabilir.

Paketinizin süresi 4 haftadır ve 4 haftadan sonra paket kendini yenilememektedir. Bu yüzden paketiniz bittiğinde paketten yeniden yararlanabilmek için paketi tekrar Mobil uygulama üzerinden satın almanız gerekmektedir.

Mobilist 7 GB Paketi

Mobilist 7 GB Paketi

Nasıl Türk Telekom Selfy’li Olunur?

7-25 yaş arasında olan bireysel kullanıcılar Türk Telekom’un Selfy’lilere özel olan tüm ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Peki ne mi bu ayrıcalıklar? Elbette birbirinden güzel paket ve tarifeler. Örneğin Selfy’nin Dijital Paketleri ya da Selfy’nin Sosyal Tarifeleri bu ayrıcalıklar arasında. Peki Nasıl Selfy’li olunur?

Türk Telekom Selfy’li olmak için en yakın Türk Telekom mağazasına uğrayabilirsiniz. Ama Selfy’li olmanın çok daha kolay yolları var. Selfy’li olmak için TC Kimlik Numaranızı yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ise Türk Telekom Mobil üzerinden Mobilist 7 GB Paketinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca 444 1 444 numarasını arayarak Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden Selfy dünyasına katılabilirsin.

Türk Telekom Selfy

Türk Telekom Selfy

Türk Telekom tarife ve paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Sizler için Türk Telekom Mobilist 7 GB Paketini ele aldık. Ama Mobilist paket sadece 7 GB ile sınırlı değil. Türk Telekom’un;

  • Mobilist 12 GB Paketi
  • Mobilist 17 GB Paketi

de mevcut. Bu paketlerin detaylarını da sitemizde bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.