Türk Telekom Selfy Dijital Paketleri

19.03.2020
A+
A-

Türk Telekom Selfy Dijital Paketleri Small, Medium, Large ve X Large olmak üzere 4 farklı çeşitte abonelere sunuluyor. Sizde Türk Telekom Faturasız hat sahibi iseniz birbirinden farklı bu mobil tarifelerden yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki bu tarifelerden sadece 7-25 yaş arası kullanıcılar yararlanabilir. Bu tarifelerin en güzel yanı tarifeleri kendi kullanımınıza göre ayarlayabilmeniz. Peki ama nasıl? İhtiyacınız olan (dakika,sms ya da internet) kullanım şeklini seçin ve ayarlamalarınızı ona göre gerçekleştirin. Buna göre;

1 Dakika : 5MB

20 SMS: 5MB

tutarına eşit. Paketini seçtikten sonra ihtiyacına göre onu sen yönet. Detayları yazımızda sizler için inceledik.

Türk Telekom Selfy Dijital Paketleri

Türk Telekom Selfy Dijital Paketleri

Türk Telekom Selfy Dijital Small Paketi

Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği selfy’nin dijital small paketi kullanıcılarına 23₺ karşılığında 5GB internet sunuyor. İşin en güzel yanı ise bu 5GB internet hakkınızı istediğiniz bir kullanıma dönüştürebilmeniz.

Dakika, SMS ya da İnternet sana o an hangisi gerekliyse paketini ihtiyacına göre ayarlayabilirsin. Örneğin Türk Telekom Selfy Dijital Small Paketini aldığınızda eğer sadece 5GB internet olmasını istemiyorsanız paketinizi; 3GB internet + 374 Dakika + 1000 SMS şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Selfy Dijital Small Paketi

Selfy Dijital Small Paketi

Türk Telekom Selfy Dijital Small Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten yararlanabilmek için DIJITAL SMALL yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Kalan kullanımlar için ise KALAN DIJITAL SMALL yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketi iptal etmek için ise IPTAL DIJITAL SMALL yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi

Selfy Dijital Medium Paketi ile kendi kullanımınıza göre dönüştürebileceğiniz 10GB internet sadece 33₺’ye sizlerle. Eğer 10GB ‘ı tamamen internet için kullanmak istemezseniz paketinizi; 7GB internet + 500 Dakika + 2960 SMS şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Selfy Dijital Medium Paketi

Selfy Dijital Medium Paketi

Türk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten yararlanabilmek için DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e mesaj gönderebilirsiniz. Kalan kullanımlar için ise KALAN DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketi iptal etmek de yapmak kadar basit, yapmanız gereken  IPTAL DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Dijital Large Paketi

Selfy Dijital Large Paketi ile ayda 39₺ karşılığında istediğiniz kullanıma göre dönüştürebileceğiniz 15GB internetten yararlanabilirsiniz. Bana 15 GB fazla bu pakette dakika yok mu diyenler için paketinizi; 10GB + 1000 Dakika + 1440 SMS şeklinde dönüştürebilirsiniz.

Selfy Dijital Large Paketi

Selfy Dijital Large Paketi

Türk Telekom Selfy Dijital Large Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten yararlanabilmek için DIJITAL LARGE yazarak 4545’e mesaj gönderebilirsiniz. Kalan kullanımlar için ise KALAN DIJITAL LARGE yazıp 4545’e  kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketi iptal etmek isterseniz IPTAL DIJITAL LARGE yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Dijital X Large Paketi

Selfy Dijital X Large Paketi ile ayda 49₺ ödeyerek kullanımınıza göre dönüştürebileceğiniz 20GB internet edinebilirsiniz. Ben mesajlaşmayı seviyorum SMS de ekleyebilir miyim diyenlerdenseniz, isteğiniz doğrultusunda paketinizi dönüştürün. Örneğin; paketinizi 15GB internet + 2000 SMS + 996 Dakika yapabilirsiniz.

Selfy Dijital X Large Paketi

Selfy Dijital X Large Paketi

Türk Telekom Selfy Dijital X Large Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketten faydalanmak için DIJITAL XLARGE yazarak 4545’e mesaj gönderebilirsiniz. Kalan kullanımlar için ise KALAN DIJITAL XLARGE yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketimi iptal etmek istiyorum nasıl iptal edebilirim diyenler için ise paket iptali şu şekilde IPTAL DIJITAL XLARGE yazarak 4545’e SMS göndermek.

Türk Telekom Selfy Dijital Paketleri Yeni Hat Taşımayanlar İçin Fiyatlar

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlara sadece Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler için geçerlidir. Yeni hat taşıyan ya da yeni hat satın alan müşteriler yukarıda belirttiğimiz fiyatlardan yararlanabilir. Hali hazırda Türk Telekom faturasız mobil tarifesini kullananlar için dijital paketlerin fiyatları şu şekildedir;

Selfy Dijital Small: 33₺

Selfy Dijital Medium: 45₺

Selfy Dijital Large: 55₺

Selfy Dijital X Large: 65₺

Türk Telekom Tarife Kampanyaları

Türk Telekom Faturalılar İçin Efsane Tarifeleri

Selfy Dijital tarifeleri Türk Telekom’un diğer tarifelerine göre oldukça uygun değil mi? Eğer bu tarifeleri beğenmediysen ya da Faturalı tarifelere de göz atmak istersen diğer Türk Telekom tarifelerine sitemizden ulaşabilirsin 🙂

YORUMLAR
  1. Gamze dedi ki:

    Normalde türk telekomun selfy sosyal paketlerini kullanıyordum fakat dijital paketler çok daha uygunmuş teşekkür ederim..?