Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi

10.02.2020
A+
A-

Türk Telekom Prime’dan prime eksper 25 GB paketinin içeriğini ve ayrıntılarını sizler için derledik. Prime 25 GB paketinin avantajları ve dezavantajlarını gelin hep beraber değerlendirelim!

Eğer siz de Türk Telekom’luysanız ya da başka bir mobil hat şebekesi kullanıcısıysanız, prime eksper 25 GB paketinin avantajlarını anlattığımız bu yazıyı dikkatli okuyun! Türk Telekom Prime’ın ayrıcalıklarla dolu tarifelerini duymayanınız yoktur.

İşte şimdi sizlerle beraber Türk Telekom Prime’nin avantajlı tarifelerinden biri olan Prime Eksper 25 GB paketini inceleyeceğiz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paket İçeriği

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB paketinde aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika sesli konuşma hakkı, aylık tüm operatörlerde geçerli 1000 kısa mesaj hakkı ve aylık 25 GB mobil veri kullanım hakkı tanımaktadır.

Şimdiyse Prime Eksper 25 GB paketinin kullanıcılarına sağladığı avantajlardan bahsetmeye devam edelim. Prime Eksper 25 GB paketi yalnızca konuşma, kısa mesaj ve mobil veri kullanım imkânı sunmuyor elbette.

Prime üyesi olduğunuz için size sunulan seyahat, alış veriş, yeme içme, ulaşım, size özel müşteri hizmetleri gibi olanakların dışında da paketin size sunduğu avantajlar bulunmakta.

Örneğin iş için ya da seyahat amaçlı yurt dışına sıkça gidip geliyorsanız bu paketi tercih edebilirsiniz. Çünkü yurt içinde geçerli konuşma haklarınızdan ayrı tutularak kullanımınıza sunulan yurt dışında geçerli 60 dakika aranma hakkınız bulunmakta.

Türk Telekom Faturalı Paketler

Prime Eksper 25 GB paketinin yeni kullanıcıları için sunduğu bir başka fırsat ise bol bol GB! Prime Eksper 25 GB paketine sahipseniz, üye olduktan sonraki ilk üç ay boyunca hediye aylık 30 GB internet kullanım hakkının tadını çıkarın!

İlk üç ay boyunca hediye internetinizin keyfinizi doya doya çıkarmanız için yapmanız gereken tek şey  Prime Eksper 25 GB paketine üye olduktan sonra PRIME EK 30GB yazıp 5555’ e kısa mesaj olarak göndermek. Bu mesajdan sonra kampanya başvurunuz Türk Telekom tarafından kabul edilir ve size de aylık hediye 30 GB Türk Telekom bedava internet kullanmanın tadını doyasıya çıkartmak kalır!

Bu haklara indirimli fiyattan sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 12 ay bu tarifede kalacağınıza dair taahhüt vermek! Yazımızın devamında Türk Telekom taahhüt verme nasıl olur? Taahhüt iptali nasıl yapılır?  Taahhüt iptali durumunda ne kadar ücret ödemek gerekir? Gibi soruların yanıtları bulunmaktadır. Yanıtlara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Taahhüt Verme

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB paketine indirimli fiyattan sahip olmak için 12 ay boyunca bu pakette kalma sözü vermelisiniz. Bu sözü verdiğiniz takdirde yani taahhütname onayı yapmanız halinde  Prime Eksper 25 GB paketine ayda 109 ₺ yerine yalnızca 79 ₺ ile sahip olabilirsiniz!

Eğer 12 ay taahhüt vermek istemiyor ve bu avantajlı paketten yararlanmak istiyorsanız merak etmeyin bu paket taahhüt olmadan da kullanılmaktadır. Eğer bu pakete taahhütsüz sahip olmak isterseniz ayda yalnızca 109 ₺ ödeyerek Türk Telekom’un avantajlarla dolu Prime Eksper 25 GB paketinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Taahhüt iptal Etme

Prime Eksper 25 GB paketinden indirimli fiyattan yararlanmak için 12 ay boyunca bu pakette kalma sözü verdiyseniz ancak 12 aylık süre dolmadan çeşitli sebeplerle bu taahhüdü iptal etmek isterseniz dert değil! Elbette taahhüt iptali gerçekleştirebilirsiniz ancak ne yazık ki bunun için belirli bir miktar cayma bedeli ödemek durumundasınız. Bu cayma bedeli taahhüt iptali talebi bulunduğunuz zamana göre artıp azalmaktadır.

Cayma bedeli belirlenirken göz önüne alınan hususlar; kullanıcının kaç ay boyunca bu pakete indirimli fiyattan sahip olduğu ve iptal sonrasında taahhüt bitimine kaç ayın kaldığıdır. Cayma bedeli kullandığınız ay sayısı kadar faydalandığınız indirim miktarının üzerine kalan ayların sabit fatura miktarının eklenmesiyle hesaplanır. Bu cayma bedelini Türk Telekom yetkili bayisine ya da online şekilde ödeminiz durumunda taahhüt iptaliniz gerçekleşmektedir.

Türk Telekom Prime Efsane 20

Türk Telekom Prime Efsane 20

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paket Aşımı Ücretlendirmesi

Prime Eksper 25 GB paketinde bulunan aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika sesli konuşma hakkı, aylık tüm operatörlerde geçerli 1000 kısa mesaj hakkı ve aylık 25 GB mobil veri kullanım hakkınızın bitmesi durumunda kullandığınız hizmetler ücretlendirilmektedir. Bu haklarınızın tükenmesi halinde kullandığınız miktar kadar ödemeniz gereken tutar önceden belirlenmiş olup tutar faturanıza yansıtılacaktır.

Paketinizin size sunduğu yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika konuşma hakkınızın bitmesi durumunda bir dakika kullanımı başına ödemeniz gereken miktar 61,34 kuruştur.

Paketinizin size sunduğu yurt içi her yöne geçerli 1000 kısa mesaj hakkınızın bitmesi durumunda bir kısa mesaj kullanımı başına ödemeniz gereken miktar 44,09 kuruştur.

Paketinizin size sunmuş olduğu 25 GB internet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda 500 MB internet kullanımı başına ödemeniz gereken tutar 12 ₺’ dir.

Türk Telekom Prime Kalan Kullanım Bilgileri Öğrenime

Hattınıza tanımlanmış olan kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek isterseniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Ya da bunun yerine 9333’ü ücretsiz arayarak kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için tercih edebileceğiniz bir diğer yol ise SMS ile sorgulamadır.

Kalan yurt içi konuşma hakkınız için ‘’SES’’ , kalan yurt içi kısa mesaj haklarınız için “SMS” , kalan cepten internet kullanım bilgileriniz için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Güncel borç bilgisini öğrenmek isterseniz GUNCEL yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek güncel borç bilginizi öğrenebilirsiniz. Faturanızı ödemek için size en yakın yetkili Türk Telekom bayisine gidebilirsiniz.

Eğer aylık faturanızı online şekilde ödemek istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının fatura ödeme kısmından ödeyebilir ya da Türk Telekom web sitesini ziyaret ederek fatura ödeme bölümünden 7/24 online şekilde kredi kartınız ile fatura ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz aylık faturanızı fatura kesim tarihinizde otomatik olarak ödemesi için bankanıza talimat verebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi 79 TL

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB Paketi 79 TL

Türk Telekom Prime Nedir?

Türkiye’ nin en değerli markalarından biri olan Türk Telekom’un yılları aşkın tecrübesi ve kullanıcıları tarafından takdir gören kalitesi su götürmez bir gerçektir. Standart bir mobil hat şebekesi kullanıcısıysanız ve neden Türk Telekom Prime üyesi olmalıyım diyorsanız Prime’nin avantajlarına bir göz atmalısınız.

Türk Telekom Prime 2017’den bu yana verdiği kaliteli hizmet anlayışıyla kullanıcılarına yalnızca sıradan iletişim imkânları sunmuyor.

Türk Telekom Prime alışverişten seyahate neredeyse hayatınızın her alanında size ayrıcalıklar tanımakta. Eğer siz de yüz binlerce ayrıcalıklı Türk Telekom Prime abonesi gibi Prime tarifem olsun diyorsanız size en yakın yetkili Türk Telekom bayisine uğrayarak, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da online şekilde Türk Telekom web sitesini ziyaret ederek Prime aboneliğinizi oluşturabilirsiniz!

Türk Telekom Benzersiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Prime’ın avantajlarından bahsedecek olursak; seyahatten alışverişe, alışverişten restorana her daim sizlere avantaj sağlamak için özel olarak bir araya getirilmiştir. Eğer Türk Telekom prime üyesi iseniz karşılaştığınız herhangi bir olumsuz durumda sizleri tecrübeli ve bilgili Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri beklemektedir.

Türk Telekom Prime’ de sizleri bekleyen seyahat ayrıcalıkları, alış veriş ayrıcalıkları, neredeyse çoğu ildeki anlaşmalı restoranlardaki harika avantajlar için Türk Telekom Prime üyesi olabilirsiniz.

Siz de birbirinden özel bu avantajları kaçırmamak için Türk Telekom Prime üyesi olun! Türk Telekom Prime üyesi nasıl olunur? Sorusunun cevabı yazımızın devamında sizleri bekliyor!

Türk Telekom Prime Üyesi Nasıl Olunur?

İşte Türk Telekom Prime üyesi olmak için yapmanız gerekenler…  Öncelikle Türk Telekom Prime başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra Türk Telekom müşteri hizmetleri sizi arayarak Türk Telekom Prime’nin avantajlarla dolu tarifelerini anlatacaktır.

Size en uygun Türk Telekom Prime paketini seçerek Prime üyeliğinizi başlatabilirsiniz. İşte Türk Telekom Prime’li olmak bu kadar basit! Üstelik Türk Telekom Prime kapsamında seçilmiş olan şehirlerde bulunuyorsanız, 4.5 G uyumlu sim kartınız size Türk Telekom Prime özel hizmet ekibi tarafından şahsınıza teslim edilmektedir.

Yazımızda Prime avantajlarıyla birlikte sunduğu Prime Eksper 25 GB paketinin sunduğu ayrıcalıkları, avantajları ve dezavantajları birlikte inceledik. Türk Telekom Prime Eksper 25 GB paketiyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları, aşağıda bulunan yorum kısmından mail adresinizi ve isminizi girerek kolayca bizlere sorabilirsiniz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.