Türk Telekom Prime Efsane 20 Paketi

08.02.2020
A+
A-

Türk Telekom Prime Efsane 20 paketi ile karşınızdayız. Büyük bir kullanım kitlesine sahip olan Türk Telekom Prime’ın avantajlarını ve dezavantajlarını sizler için bir araya getirdik.

Yalnızca numara taşıma yoluyla Türk Telekom Prime üyesi olan ve yeni hat alarak Türk Telekom Prime üyesi olan müşterilerine özel olarak hazırlanmış bu çok avantajlı paket sadece size sunduğu konuşma, kısa mesaj ve internet hizmetlerinin yanı sıra internet keyfini doya doya yaşamanız için ilk üç aya özel ek 30 GB internet hakkı vermektedir.

Sıkı durun henüz fırsatlar bitmedi! 24 ay ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150 GB ve Türk Telekom WiFi 10 GB/ 20 GB ve çok daha fazlası sizlerle.

Türk Telekom Prime Efsane 20 Paketi

Türk Telekom Prime Efsane 20 Paketi

Türk Telekom Prime Efsane 20 Paket İçeriği

Türk Telekom Prime Efsane 20 paketinde aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika konuşma hakkı, aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 adet kısa mesaj hakkı ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca aylık paket kullanım haklarına ek internet keyfinizi doyasıya yaşamanız adına yalnızca Türk Telekom Prime Efsane 20 Paketine sahip olanlara özel ilk üç ay boyunca paketinize ek aylık 30 GB sizlerin oluyor.

Bu avantaj dolu pakete sahip olmak isteyenlere güzel bir haberimiz var! Eğer Efsane 20 paketi üyesi olurken ilk 12 + 12 ay bu pakette kalma sözü verirseniz bu avantaj dolu pakete ilk 12 ay yalnızca 45 TL gibi bir fiyattan sahip olacaksınız. İlk 12 ay bitiminde taahhüdünüz devam etmekte olacaktır ve ikinci 12 ayınızda da bu harika pakete yalnızca 53 TL ye sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Efsane 20 Nasıl Taahhüt Verilir?

Türk Telekom Prime Efsane 20 Paketinde aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika konuşma hakkı, aylık yurt içi her yöne geçerli 1000 adet kısa mesaj hakkı ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Bu paket içeriğine indirimli fiyattan sahip olmak için yapmanız gereken şey çok basit; taahhüt vermelisiniz! 12 + 12 şeklinde verilen bu taahhüt ilk 12 ay 45 TL ikinci 12 ay 53 TL olarak yapılmaktadır. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 ’ e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Ancak 24 ay uzun bir süre. Eğer ben uzun süre bir kampanyada kalamam ya da başka tarifeye geçmek isterim diyorsanız taahhüt vermeden de bu paketten ve avantajlarından faydalanabilmeniz mümkün. Paketten taahhütsüz yararlanmak istiyorsanız aylık olarak 70 TL ödemeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Prime 20 Paketi Taahhüt

Türk Telekom Prime 20 Paketi Taahhüt

Türk Telekom Prime Efsane 20 Taahhüt İptali

Türk Telekom Prime Efsane 20 paketinden indirimli olarak faydalanmak istediniz ve 12 + 12 aylık taahhüt süresi içerisinde bir terslik oldu ya da başka bir fırsatı değerlendirmek istediniz. Bu durumda taahhüt iptali yapmanız gerekiyor peki ama taahhüt iptal edince ne olacak? Ne kadar cayma bedeli ödemem gerekiyor?  Eğer bu soruların cevaplarını arıyorsanız cevaplar yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Bu pakette 12 + 12 şeklinde 24 ay boyunca bu pakette kalma sözü verdiğiniz halde ilk 12 aylık süre içinde taahhüt iptali yapmak isterseniz; cayma bedeli olarak bu paketi kullandığınız aylar toplamında elde ettiğiniz indirimlerin tümü ve bu 12 aylık tahhütünüzden kalan aylardaki aylık fatura ücretlerinizin toplamı son fatura dönemizde faturanıza yansıtılır.

Eğer ikinci 12 aylık dönemde taahhüt iptali yapmak isterseniz merak etmeyin yalnızca ikinci 12 aylık dönem taahhütünüz baz alınarak cayma bedeli ödeyeceksiniz! Yani ilk 12 aylık kullanımınız dikkate alınmayarak ikinci 12 aylık süre içerisinde kullandığınız ay kadar indirimden faydalanma tutarı ve kalan ay fatura bedeli toplamı cayma bedeli olarak son faturanıza yansıtılacaktır.

İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda Türk Telekom tarafından bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir. Eğer memnunsanız ve taahhüdünüzü iptal etmiyorsanız taahhüdünüzün ikinci 12 dönemi de devam edecektir.

Eğer bu paketten memnun değilseniz ya da daha güzel bir paket buldum diyorsanız ilk 12 dönemlik taahhüdün sonunda gelen bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da taahhüdünüzü size özel müşteri hizmetlerini arayarak iptal ederseniz faturanıza cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdünüz devam etmeyecektir.

Türk Telekom Prime Efsane 20 Paket Aşımı Ücretlendirmesi

Her ne kadar Türk Telekom Prime Efsane 20 paketinde dakika, kısa mesaj ve internet kullanım hakkı bol olsa da zaman zaman kullanım ihtiyacımız artar ve paket aşımıyla karşı karşıya kalabiliriz. Bu daha önce hepimizin başına gelmiştir elbette ki, peki paket aşımı ücretlendirme fiyatları nasıldır? Şimdi bu fiyatları inceleyeceğiz.

Paketiniz dahilinde yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika konuşma hakkınızın bitmesi halinde bir dakika kullanımı başına ödemeniz gereken tutar 64,94 kuruştur.

Paketiniz dahilinde yurt içi her yöne geçerli 1000 kısa mesaj hakkınızın bitmesi halinde bir kısa mesaj kullanımı başına ödemeniz gereken tutar 46,68 kuruştur.

Paketiniz dahilinde bulunan 20 GB internet kullanım hakkınızın bitmesi halinde bir dakika kullanımı başına ödemeniz gereken tutar 64,94 kuruştur.

Türk Telekom Prime Kalan Kullanım Bilgileri Öğrenime

Hattınıza tanımlı kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Ya da 9333’ü ücretsiz arayarak kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmenin bir diğer yolu ise SMS ile sorgulamadır.

Kalan konuşma hakkınız için ‘’SES’’ , kalan SMS haklarınız için “SMS” , kalan cepten internet kullanım bilgileriniz için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek güncel borç bilginizi öğrenebilirsiniz. Faturanızı ödemek için Türk Telekom yetkili bayilerine gidebilirsiniz.

Eğer aylık Türk Telekom faturalı paket ücretinizi online ödemek istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının fatura ödeme kısmından ödeyebilir ya da Türk Telekom web sitesine girerek 7/24 online şekilde kredi kartınız ile fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime 20 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime 20 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime nedir? Ayrıcalıklı prime dünyasında sizleri neler bekliyor? İşte gelin bu ayrıcalıklı fırsatları beraber inceleyelim!

Siz de Türk Telekom Prime dünyasına katılın ve size özel yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıklarına, size özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarından seyahat ayrıcalıklarına; hayatınıza renk katacak birçok ayrıcalıkla Türk Telekom Prime dünyasıyla tanışın! Bu avantajlı dünyada birbirinden güzel sürprizler sizleri bekliyor.

Bu avantajlı dünyaya merhaba diyebilmek için Türk Telekom’un evde internet ya da mobil hizmetlerinden herhangi birine sahip olduğunuz takdirde siz de bu ayrıcalıklarla dolu Türk Telekom Prime dünyasına adım atabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Dünyasında Neler Var?

Türk Telekom Prime ’da sizleri bekleyen avantajlar birbirinden güzel! Seyahatten alışverişe, alışverişten restorana gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca prime üyesi iseniz tüm bu ayrıcalıkların yanında ihtiyaç duyduğunuz her an, size özel olan Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri size yardımcı olmak için bekliyor olacaktır.

Siz de birbirinden özel bu avantajları Türk Telekom ayrıcalığıyla yakalamak istiyorsanız size en yakın Türk Telekom bayisine uğrayabilir, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da online şekilde Türk Telekom web sitesini ziyaret ederek ve Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak kolayca bu ayrıcalıklı dünya ile tanışabilirsiniz.

  • Seyahat Ayrıcalıkları

Türk Telekom Prime’ de sizleri bekleyen seyahat ayrıcalıkları; VIP Hava limanı transfer hizmeti, araç kiralama indirimi ve yalnızca size özel çeşitli ulaşım ve seyahat avantajlarının yer aldığı Türk Telekom Prime ‘la seyahat ayrıcalıklarının tadını yalnızca prime üyesi olarak çıkarın!

  • Avantajlar

Türk Telekom Prime avantajlarla dolu! Alışveriş avantajlarından, gözde restoranlarda indirimlere, eğlenceden, yurt dışı hizmetlerine ve daha birçok alanda Türk Telekom Prime’ın avantajlarıyla kat kat hayatı yaşayın ve Prime’in size sağlayacağı konfor ile keyfinize bakın!

  • Hizmetler

Türk Telekom Prime’ın size özel 7/24 hizmet veren tecrübeli müşteri hizmetleri ve tüm teknik ihtiyaçlarınız için ayağınıza kadar gelen güler yüzlü Özel Hizmet Ekibi Türk Telekom Prime’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizleri bekliyor!

Türk Telekom Prime Üyesi Nasıl Olunur?

Türk Telekom Prime üyesi olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit! Öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra Türk Telekom müşteri hizmetleri sizi arayarak Prime dünyasının ayrıcalıklarla dolu tarifelerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Dilediğiniz Türk Telekom Prime efsane 20 paketini seçerek avantajlarla dolu Prime dünyasına geçiş yapabilirsiniz. Üstelik Türk Telekom Prime kapsamında seçilmiş olan şehirlerde bulunuyorsanız, 4.5 G uyumlu sim kartınız size teslim edilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.