Türk Telekom Kurban Bayramı’na Özel 30 GB Hediye İnternet

20.07.2020
A+
A-

2020 yılı Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizle rahatça bayramlaşın, internetin tadını doyasıya yaşayın diye Türk Telekom Kurban Bayramı’na Özel 30 GB Hediye İnternet veriyor. Tüm operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom da hediye internet kampanyasıyla karşınızda. Sizde yazımızı okuyarak internet kampanyasının detaylarını öğrenebilir ve hediye interneti hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom’un bayramdan önce yaptığı bu kampanya kullanıcıları tarafından çok rağbet gördü.

Hediye 30 GB Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

 • Türk Telekom Kurban Bayramı’na Özel 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından 16.07.2019 tarihinden önce hattı Türk Telekom kullanıcısı olan kullanıcılar.
 • Kampanyadan faturalı müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Kampanyadan tek seferlik yapılır.
 • 5G 2 kat hediye internet kampanyasını yararlanan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyadan sim kartı 3G uyumlu olup 16.07.2019 tarihinden itibaren 4.5G uyumlu sim kartı ile değiştiren müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Sim kartı ve cihaz 4.5G ile uyumlu olan kullanıcılar yararlanabilir.
 • Kampanyadaki internet yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Yurt dışındaki kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom abonelerine 30 GB internet hediye ediyor. Cepten kullanabileceğiniz internet hediyesini almak için ilk olarak kampanya kriterlerine uyum sağlamanız gerekmektedir. Kampanya şartlarını taşımadığınız takdirde bu tarifeden yararlanamazsınız. Şimdi size bu kampanyadan nasıl yararlanacağınızı anlatacağım. Kampanyanın geçerlilik süresi 30 gündür. 30 günün ardından kampanya devretmez veya başka bir cihaza aktarılamaz.

Tarifeniz için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atabilir. Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan sms, konuşma ve internet tutarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda tarifenizdeki kullanım haklarınızın son zamanını da öğrenebilirsiniz.

türk telekom bedava internet

30 GB hediye interneti hattınıza tanımlamak istiyorsanız 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

30 GB internet hakkınızı iptal etmek istiyor iseniz IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra kalan kullanım haklarınızı son kullanım süresine kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanya süresi esnasında hattınızı kapattığınız veya başka bir operatöre geçtiğiniz takdirde veya kampanya devamı esnasında kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerin kampanya kullanım hakları son bulur.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyanın kullanım süresi 30 gündür. Kampanya bittikten sonra internet kullanımına devam edilirse mevcut tarifedeki internet aşım ücretlendirilmesi uygulanır.
 • 1 Eylül tarihine kadar hediye interneti kullanma hakkına sahipsiniz.
 • Kampanya Kurban Bayramından önce başlamaktadır.
 • Kampanya kapsamında belirtilen süre içerisinde internet kullanımı olmalıdır internet kullanımı bir sonraki aya devredilemez veya aktarılamaz.
 • Kampanyaya katılan müşteriler yurt içi 4.5 G hizmetine de onay vermiş sayılmaktadırlar. Müşteriler Bilgi Teknoloji ve iletişim Kurumu yetkisi dahilinde herhangi ek bir işlemde bulunmaya gerek kalmadan telefonla ilgili şebeke tipi seçilerek 4.5 G hizmetini kullanmaya başlarlar.
 • Müşteriler dilediği takdirde kampanyanın iptalini gerçekleştirebilir.
 • Yurt içi kapsamında sunulan internet hediyesi sadece internet apn üzerinden yazılacak olan internet kullanımları dahilindedir. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve dosya paylaşımı gibi internet üzerinde gerçekleştirilen hizmetlerin tarife içeriğinde sunulan internet hediyesi ile ilgili değişiklikleri yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • Tarifenizdeki kalan kullanım haklarını Türk Telekom’un internet uygulamasından veya 5555’e INTERNET yazarak kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
 • BİMcell, POCELL, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifelerinde olan müşteriler kampanyaya başvuruda bulunamazlar.
 • Hediye interneti hattınıza tanımlandığına dair mesaj geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Hattınızda tarifenizde bulunan internet hakkı olsa dahi tanımlanma gerçekleştiği andan itibaren 30GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom’un kaçırılmaz fırsatı olan Türk Telekom Kurban Bayramı’na Özel 30 GB Hediye İnternet kampanyasından sinde yararlanın bayram günü rahatça interneti kullanmanın hazzını yaşayın. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak veya kafanıza takılan soruları yorum kısmında yazın yardımcı olalım. Türk Telekom’un hediye internet kampanyalarından yararlanmak ücretsiz internet kazanabilmek için veya size en uygun tarifeleri bulabilmek için diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.