Türk Telekom Faturasız Karma Yeni Fırsat Paketleri Nasıl Yapılır?

11.04.2020
A+
A-

Türk Telekom Faturasız Karma Yeni Fırsat Paketleri Nasıl Yapılır? Yeni Fırsat Paket İçerikleri Nelerdir? gibi soruları sizler için cevapladık. Türk Telekom’un Faturasız kullanıcıları için sunmuş olduğu Yeni Fırsat Paketleri tam dört adet. Birbirinden farklı ve bolca GB, dakika ve SMS içeren bu paketler şu şekilde;

  • Fırsat 4 Paketi
  • Fırsat 7 Paketi
  • Fırsat 10 Paketi
  • Fırsat 20 Paketi

Bu paketleri bir ay boyunca doyasıya kullanabilirsiniz. Paketler hakkında bilinmesi gereken detayları hemen aşağıda bulabilirsiniz. Tüm paketleri sizler için ayrı ayrı ele aldık. Yazımızı okuduktan sonra Türk Telekom’un Yeni Fırsat Paketlerini deneyebilir, sevdiklerinizle bol bol mesajlaşabilir, sosyal medya ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri

Türk Telekom Faturasız Karma Yeni Fırsat Paketleri Nasıl Yapılır?

Fırsat 4, Fırsat 7, Fırsat 10 ve Fırsat 20 Paketleri kendilerine has olarak cepten internet ve Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika ve Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS içeriyor. 2020 yılında sunulan Yeni Fırsat Paketlerin geçerlilik süreleri 30 gün. 30 gün sonrasında da paketiniz otomatik olarak yeniliyor. Bu paketler ücret olarak o kadar uygun ki paketleri iptal etmek istemeyeceğinizi garanti ediyoruz. O halde yukarıda saydığımız dört paketi ayrı ayrı inceleyelim.

Yeni Fırsat 4 Paketi

Türk Telekom Yeni Fırsat 4 Paketi; 4 GB internet + Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 1000 SMS içeriyor. Bu paketin ücreti ise sadece 23 TL. Paketi 6 ay kullandıktan sonra ise Fırsat 4 Paketinin ücreti 6. aydan sonra 28 TL oluyor. Fırsat 4 Paketini yapmak için FIRSAT 4 yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. İsterseniz paketi satın almak için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini de arayabilirsiniz. Paket kapsamında geçerli olan dakika, SMS ve internet kullanımları yurt dışı için geçerli değildir.

Türk Telekom Yeni Fırsat 4 Paketiniz iptal etmediğiniz takdirde 30. gün yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL FIRSAT 4 yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.  Kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için ise yapmanız gereken tek şey KALAN FIRSAT 4 yazarak 5555’e mesaj göndermek.

Yeni Fırsat 7 Paketi

Türk Telekom Yeni Fırsat 7 Paketinin içeriği cepten kullanılabilecek 7 GB internet + yurt içi her yöne 750 dakika + yurt içi her yöne 1000 SMS kullanımlarından oluşuyor. Türk Telekom Fırsat 7 Paketi, 7 GB internet kullanım hakkına göre oldukça uygun bir ücret ile sunuluyor. Buna göre bu paketi 27 TL karşılığında satın alabilirsiniz. İlk 6 ayın sonunda ücretlendirme 32 TL olarak artmakta. Bu paket tam bana göre diyorsanız paketi yapmak için hiç zaman kaybetmeyin ve FIRSAT 7 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Yeni Fırsat 7 Paketini değiştirmek isterseniz paketinizi iptal etmeyi unutmamalısınız. Paketinizi iptal etmezseniz gelecek ay paket ücreti hesabınızdan düşecektir. Bu yüzden paketinizi iptal etmek için IPTAL FIRSAT 7 yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Paketlerinizden kalan kullanım haklarını paketinizin süresi dolmadan iptal ettiyseniz ay sonuna kadar kullanabilirsiniz. Bu yüzden kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN FIRSAT 7 yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri İçerikler

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri İçerikler

Yeni Fırsat 10 Paketi

Türk Telekom Yeni Fırsat 10 Paketi dopdolu içeriği ile Faturasız Türk Telekomlu kullanıcılara sunuluyor. Paketin içeriği ise tam 10 GB cepten internet ve bu internete ek olarak yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 1000 SMS’den oluşuyor. Yeni Fırsat 10 Paketinden yararlanmak ve internette sörf yapmak istiyorsanız paketi yapmak için FIRSAT 10GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu pakete sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise ilk 6 ay için 32 TL. İlk 6 ay sonrasında bu paketten 38 TL karşılığında faydalanabilirsiniz.

Bana 10 GB internet yetmeyebiliyor bu yüzden kendi harcamalarımı düzenlemek istiyorum bazı aylar bu paketi iptal edebilir miyim? Diyenler için Türk Telekom Yeni Fırsat 10 Paketinin iptal kodu; IPTAL FIRSAT 10GB yazarak 5555’e mesaj göndermek. Eğer Kalan Kullanım haklarınızı öğrenmek isterseniz de bu paket için kalan kullanım sorgulama kodunu KALAN FIRSAT 10GB yazıp 5555’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Yeni Fırsat 20 Paketi

Türk Telekom Yeni Fırsat 20 Paketi içerdiği internet miktarı ile bu fiyata kadar da internet olur mu? dedirtiyor. 20 GB cepten internet + yurt içi her yöne 750 dakika ve yurt içi her yöne 1000 SMS içeren paketin ücreti ilk 6 ay sadece 45 TL. Diğer birçok operatöre göre 20 GB interneti en uygun fiyata veren Türk Telekom abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Bu paketi yapmak için FIRSAT 20GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bu paketi iptal edeceğinizi pek düşünmesek bile olası bir iptal kararında Türk Telekom Yeni Fırsat 20 Paketini iptal etmek için IPTAL FIRSAT 20GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu paketten kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN FIRSAT 20GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri Sorgulama Kodları

Türk Telekom Yeni Fırsat Paketleri Sorgulama Kodları

Türk Telekom Faturasız Karma Yeni Fırsat Paketleri Nasıl Yapılır? konusunu sizler için inceledik. Eğer Türk Telekom Faturasız hat sahibi iseniz Türk Telekom’un Faturasız hatlara özel olan Aylık İnternet Paketlerini ya da Bonkör paketler olan Türk Telekom Bonkör 5 GB, Türk Telekom Bonkör 9 GB, Türk Telekom Bonkör 12 GB paketlerini inceleyebilirsiniz.

Eğer Faturalı bir hatta sahipseniz; Türk Telekom’un Faturalı hatlar için sunmuş olduğu tarifeler olan Türk Telekom Prime Tarifelerini ya da Türk Telekom Efsane Tarifelerini inceleyebilirsiniz. Diğer kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.